• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 352

15885234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27721014 15885234 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel. 602-101-602Oferta dostępna tylko w SDP NieruchomościPodstawowe informacje:Dom wolnostojący jednorodzinny w stanie deweloperskim o powierzchni mieszkalnej 120,66 m2 na działce o powierzchni 456 m2. Cena promocyjna dla...

Oleśniczka (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

896 300 PLN (7 469 zł/m2)

5
2
120 m2
2026
15883718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675625 15883718 Opiekun ofertyErnest RębelskiNumer Licencji : 32026tel. 602 101 602Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Centrum Radzymina na ul. POW 22, taka lokalizacja może się więcej nie powtórzyć w sprzedaży !!!Poniższą ofertę kierujemy zarówno do osób ...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

750 000 PLN (6 410 zł/m2)

4
2
117 m2
-
15878259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27592195 15878259 Nowoczesny dom z ogrodem o powierzchni 327 m 5 pokoi 22 min do Dworca Głównego, WrocławiaOpiekun oferty:Sebastian Święcickitel. 602 101 602Otoczenie nieruchomościWyjątkowa inwestycja zlokalizowana w północnej części Wrocławia Brzezina. To idealne m...

Brzezina (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

864 000 PLN (7 141 zł/m2)

5
2
121 m2
2026
15881089 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27623755 15881089 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej.Oaza ciszy w centrum miasta!***Tylko w SDP Nieruchomości***Opiekun oferty:Justyna Adamiak Pośrednik w Obrocie NieruchomościamiNr Licencji PFRN 28305tel. 602 101 602Opis nieruchomości:Dom położony w cichej, zielo...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 599 000 PLN (12 395 zł/m2)

6
3
129 m2
1980
15871241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27459457 15871241 Opiekun oferty:Robert Kordowskitel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Pasikurowice to niewielka miejscowość położona w jednej z szybciej rozwijających się stref podmiejskich - położona w gminie Długołeka. Atuty tego miejsca to:- bezpośrednie sąsiedz...

Pasikurowice (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

2 097 000 PLN (9 532 zł/m2)

6
2
220 m2
2021
15863608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27253384 15863608 *Oferta wyłącznie w SDP Nieruchomości!*Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058 *ZDJĘCIA PRZEDSTAWIONE W OFERCIE TO WIZUALIZACJE*Lokalizacja:Ludgierzowice- wieś w gminie Zawonia, w powiecie trzebnickim, położ...

Ludgierzowice (Dolnośląskie, gm. Zawonia)

1 700 000 PLN (11 724 zł/m2)

6
2
145 m2
2025
15867119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27335506 15867119 Ostrzeszów dom z potencjałem szuka nowego właściciela! ATUTY :LOKALIZACJADom zlokalizowany w bocznej uliczce, w otoczeniu domów jednorodzinnych, na spokojnym osiedlu. Żadnych bloków ani szeregowców po sąsiedzku. Rynek w Ostrzeszowie znajduje się zale...

Ostrzeszów (Wielkopolskie, gm. Ostrzeszów)

449 000 PLN (2 041 zł/m2)

6
-
220 m2
1980
15861601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27208642 15861601 AGENT PROWADZĄCY:SVITLANA LUTS Tel: +48 602 101 602Serdecznie polecam dom w miejscowości Pruszowice. Miejscowość położona 5 minut od Wrocławia zaledwie 25 min od centrum Wrocławia. Jest to nieruchomość położona w cichej okolicy, dom otaczają tereny z...

Pruszowice (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

799 000 PLN (8 685 zł/m2)

4
2
92 m2
2025
15869855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27410888 15869855 Opiekun oferty:Konrad RakowieckiTel.: 602 101 602Przedstawiam Państwu nowoczesny dom jednorodzinny o wysokim standardzie wykonania, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w okolicach Wrocławia w Kamieńcu Wrocławskim przy ul. Jagodowej...

Kamieniec Wrocławski (Dolnośląskie, gm. Czernica)

999 000 PLN (4 583 zł/m2)

5
-
218 m2
2019
15864540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27268679 15864540 Opiekun oferty:Mateusz Poradatel: 602 102 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego, wolnostojącego, zlokalizowanego na wrocławskim osiedlu Maślice. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 584 000 PLN (15 023 zł/m2)

6
2
172 m2
2016
15864011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27261211 15864011 Opiekun nieruchomości: Arletta Betkertel. 602 101 602Duży dom do wykończenia pensjonat 10 pokoi działka 15,5 arOpis nieruchomości:Dom wolnostojący, dwupoziomowy, do remontu do wykończenia - położony na narożnej działce 15,5 arDuży metraż oraz lic...

Długołęka (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

1 200 000 PLN (3 000 zł/m2)

10
-
400 m2
1999
15858737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27153826 15858737 Opiekun Oferty:Barbara BoberTel: 602 101 602Nowoczesny dom wolnostojący Brzezia ŁąkaPiękny dom wolnostojący powierzchni użytkowej 150 m2 (w tym garaż).Powierzchnia działki ok. 1500 m2Atuty:- ogrzewanie podłogowe oraz rynnowe na parterze- możliwość po...

Brzezia Łąka (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

1 389 000 PLN (9 260 zł/m2)

5
2
150 m2
2009