• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 351

15561421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21350274 15561421 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNa sprzedaż wyjątkowy obiekt mieszkalno-apartamentowy o pow. całkowitej 813,4 m2, położony na pięknie zagospodarowanej działce o pow. ok. 2600 m2 przy Zatoce Wrzosowskiej nad Zalewem Kamieńskim. Budynek wolnostojący, niepodpiwnicz...

Dziwnówek (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

6 500 000 PLN (7 995 zł/m2)

12
5
813 m2
2011
15148261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 10997471 15148261 Prezentujemy Państwu nieruchomość składającą się z dwóch budynków mieszkalnych o łącznej powierzchni 752 m2, położonych na dwóch działkach o łącznej pow. 441m2, z ogromnym potencjałem inwestycyjnym.Sprzedaż łącznie obu budynków lub możliwość nabycia ...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

2 900 000 PLN (12 083 zł/m2)

5
2
240 m2
1995
15106375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 9944027 15106375 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNa sprzedaż wolnostojący dom o pow. 141 m2 (po podłodze) położony na działce o pow. 623 m2 w miejscowości Jagielno pod Rosnowem, wol. zachodniopomorskie.Dom murowany ocieplony z poddaszem użytkowym, dach dwuspadowy, kryty blachodo...

Rosnowo (Zachodniopomorskie, gm. Manowo)

683 400 PLN (4 847 zł/m2)

4
1
141 m2
1998
14968462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 5761130 14968462 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆPrzedstawiamy Państwu nieruchomość z potencjałem położoną ok. 500 m od plaży, w znanym i lubianym Sarbinowie.Na nieruchomość składa się- jeden domek mieszkalny (2016 r budowy)- trzy domki rekreacyjne całoroczne ( 1- 2016 r budowy,...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

2 970 000 PLN (14 631 zł/m2)

12
4
203 m2
2022
14683973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 31358 14683973 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆDom szeregowy segment środkowy o powierzchni 97,20 m2 w stanie deweloperskim znajdujący się na działce o powierzchni 150,30 m2 na os. Zacisze w Nowych BielicachW skład domu wchodzi:Parter łącznie 48,20 m2- przedsionek 2,10 m2- kuc...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

499 000 PLN (5 144 zł/m2)

4
1
97 m2
2022
13910864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 31136 13910864 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość pełniąca funkcję pensjonatu, położona na działce o pow. 2900 m2, zaledwie 400 m od plaży, a zarazem w bliskiej odległości od centrum.Kompleks składa się z dwóch budynków o powierzchni 900 m2 i 200 m2. W skład któryc...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

4 200 000 PLN (3 818 zł/m2)

12
5
1100 m2
2009
15423980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 18237649 15423980 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 95,99 m2, położony na działce o pow. ok. 200 m2. Nieruchomość położona na nowym osiedlu w Koszalinie, dawne Stare Bielice. Dom w stanie deweloperskim. Standard wykończenia: instalacja wodno-kan...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

640 000 PLN (6 737 zł/m2)

4
2
95 m2
2017
15418911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18104929 15418911 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆMamy przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową posiadłość w rewelacyjnej cenie, położoną w urokliwej wsi Rakowo położonej nieopodal jeziora Rakowo, Komorze i Lubicko Wielkie w otoczeniu pięknych lasów.Na nieruchomość składa się re...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

1 990 000 PLN (4 639 zł/m2)

8
3
429 m2
2013
15403096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17761942 15403096 Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący w Charzynie, w stanie deweloperskim. Inwestycja zlokalizowana jest w odległości około 12 km od prężnie rozwijającego się Kołobrzegu.Nieruchomość położona na nowym osiedlu domów jednorodzinnych, w otoczeniu lasów...

Charzyno (Zachodniopomorskie, gm. Siemyśl)

950 000 PLN (7 600 zł/m2)

4
2
125 m2
2024
15202691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12483823 15202691 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż budynek wolnostojący podzielony na 4 lokale mieszkalne na działce o powierzchni 502 m2 w miejscowości Chłopy. Skład Nieruchomości wchodzą, 4 lokale dwupoziomowe o powierzchni 59,34m2, każde z niezależnym wejściem. Dwa...

Chłopy (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

1 500 000 PLN (6 329 zł/m2)

3
1
237 m2
2023
14905221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4390036 14905221 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆPrzedstawiam Państwu dom wolnostojący o pow. 258 m2, posadowiony na działce o powierzchni 600 m2. Dom trzykondygnacyjny z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej. Parter;pomieszczenia pod działalność gospodarczą z oddzie...

Mścice (Zachodniopomorskie, gm. Będzino)

775 000 PLN (3 004 zł/m2)

6
2
258 m2
1979
14573814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 31335 14573814 Na sprzedaż dochodowy dom o pow. 300m2 z wydzielonym mieszkaniem dla właściciela powierzchnia działki 801m2 zlokalizowany, w Grzybowie 6km od Kołobrzegu .11 pokoi (8 pokoi z łazienkami na wynajem) plus mieszkanie dla właścicieli, wszystkie pokoje pos...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 590 000 PLN (5 300 zł/m2)

12
5
300 m2
2006