• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 342

15734126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24813258 15734126 ŻURADA - DOM JEDNORODZINNY 70 m2, ULICA STAROWIEJSKADZIAŁKA 383 m2 . Oferujemy do sprzedaży nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym o powierzchni około 70 m2. Budynek mieszkalny - parterowy z dachem jednospadowym pokryty Onduliną. Ocieplony. Uk...

Żurada (Małopolskie, gm. Olkusz)

310 000 PLN (4 429 zł/m2)

2
1
70 m2
-
15706877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24309935 15706877 NOWA GÓRA GMINA KRZESZOWICE,DOM NA 8 AROWEJ DZIAŁCEBiuro nieruchomości Inwest-Lokum oferuje do sprzedania budynek mieszkalny w miejscowości NOWA GÓRA w gminie Krzeszowice powiat krakowski. Budynek wykonany w technologii tradycyjnej - z dachem dwuspad...

Nowa Góra (Małopolskie, gm. Krzeszowice)

299 000 PLN (2 990 zł/m2)

3
-
100 m2
-
15872833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27502489 15872833 POTENCJAŁ I PRZESTRZEŃ: BUDYNEK Z DUSZĄ W KAPIELACH WIELKICH (GMINA WOLBROM)Szukasz miejsca, które dostosuje się do Twoich planów, a nie na odwrót ? Ta oferta to idealne połączenie dużej, ustawnej działki oraz budynku o ogromnych możliwościach adapta...

Kąpiele Wielkie (Małopolskie, gm. Wolbrom)

350 000 PLN (2 574 zł/m2)

4
-
136 m2
-
15859288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27166940 15859288 Wyjątkowa Posiadłość w Zimnodole Dom, Warsztaty i Ponad 4 ha Ziemi z Potencjałem BiznesowymNa sprzedaż duże gospodarstwo o łącznej powierzchni 4,0770 ha, położone w malowniczej miejscowości Zimnodół (gmina Olkusz). To idealna propozycja dla osób szuk...

Zimnodół (Małopolskie, gm. Olkusz)

999 000 PLN (8 325 zł/m2)

3
-
120 m2
-
15712476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24422748 15712476 BRACIEJÓWKA GMINA OLKUSZ, NOWY DOM Z GARAŻEM - 183 M2PIĘKNA ZIELONA, SPOKOJNA OKOLICA,DZIAŁKA 1090 m2. B.N. Inwest-Lokum oferuje do sprzedania komfortowy dom mieszkalny w miejscowości BRACIEJÓWKA. Budynek wykonany w technologii tradycyjnej - murowany...

Braciejówka (Małopolskie, gm. Olkusz)

999 000 PLN (5 459 zł/m2)

5
-
183 m2
-
15886702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27765479 15886702 WILLA Z POTENCJAŁEM W SERCU BUKOWNA (powiat olkuski)Prezentujemy Państwu nieruchomość o unikalnym charakterze przestronną willę położoną w malowniczym Bukownie, przy ul. Tadeusza Kościuszki. To idealna propozycja dla dużej, wielopokoleniowej rodziny ...

Bukowno (Małopolskie, gm. Bukowno)

750 000 PLN (3 750 zł/m2)

6
2
200 m2
-
15847369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26910556 15847369 WYJĄTKOWA POSIADŁOŚĆ POD LASEM PODLESIE RABSZTYŃSKIE, GM. OLKUSZSzukasz azylu, gdzie poranną kawę pijesz w otoczeniu sosen, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z szybkiego dojazdu do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie.Prezentujemy murowany dom z 1995...

Podlesie (Małopolskie, gm. Olkusz)

699 000 PLN (5 504 zł/m2)

3
-
127 m2
1995
15764351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25446559 15764351 MIEJSCOWOŚĆ OSIEK, GMINA OLKUSZ,KOMFORTOWY 7 POKOJOWY DOM, 153,25 m2 + POZIM PIWNIC, Oferujemy na sprzedaż urokliwy, murowany dom położony w malowniczej miejscowości OSIEK, idealny dla rodzin oraz osób ceniących sobie spokój i bliskość natury. Nieruc...

Osiek (Małopolskie, gm. Olkusz)

1 250 000 PLN (8 170 zł/m2)

7
2
153 m2
-
15687994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23978118 15687994 DOM W MIEJSCOWOŚCI NIEGOWONICZKI,GMINA ŁAZY, POWIAT ZAWIERCIAŃSKI POWIERZCHNIA DOMU 120 m2.Biuro Inwest-Lokum oferuje do sprzedania komfortowy dom o powierzchni użytkowej około 120 m2 + poziom suteryn. Wykonany w technologii tradycyjnej, murowanej wr...

Niegowoniczki (Śląskie, gm. Łazy)

499 000 PLN (4 158 zł/m2)

5
-
120 m2
1975
15872092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27485321 15872092 DOM NA JURZE ZALESIE GOLCZOWSKIE, GM. KLUCZESzukasz miejsca z duszą, które możesz urządzić według własnego uznania? A może marzy Ci się dom w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim dostępem do Jury Krakowsko-Częstochowskiej? Ta oferta jest dla Ciebie!...

Zalesie Golczowskie (Małopolskie, gm. Klucze)

350 000 PLN (2 574 zł/m2)

7
-
136 m2
1960
15792603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26024946 15792603 NOWOCZESNY DOM WG INDYWIDUALNEGO PROJEKTU OLKUSZ, UL. SIKORKAKomfort, Energooszczędność i Doskonała Lokalizacja + BON 20 000 ZŁ na wykończenie!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego, położonego w prestiżowej ...

Olkusz (Małopolskie, gm. Olkusz)

949 000 PLN (6 779 zł/m2)

5
-
140 m2
2024
15714814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24467786 15714814 WIERZCHOWISKO - GMINA WOLBROM, GOSPODARSTWOZABUDOWANA DZIAŁKA BUDOWLANO - ROLNA 2,2650 haB.N. Inwest-Lokum oferuje do sprzedania piękną zabudowaną dużą działkę budowlano-rolną o powierzchni 22650 m2 w malowniczo położonej miejscowości gminy Wolbrom t...

Wierzchowisko (Małopolskie, gm. Wolbrom)

630 000 PLN (6 300 zł/m2)

3
-
100 m2
-