• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 350

15792603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26024946 15792603 NOWOCZESNY DOM WG INDYWIDUALNEGO PROJEKTU OLKUSZ, UL. SIKORKAKomfort, Energooszczędność i Doskonała Lokalizacja + BON 20 000 ZŁ na wykończenie!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego, położonego w prestiżowej ...

Olkusz (Małopolskie, gm. Olkusz)

949 000 PLN (6 779 zł/m2)

5
-
140 m2
2024
15714814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24467786 15714814 WIERZCHOWISKO - GMINA WOLBROM, GOSPODARSTWOZABUDOWANA DZIAŁKA BUDOWLANO - ROLNA 2,2650 haB.N. Inwest-Lokum oferuje do sprzedania piękną zabudowaną dużą działkę budowlano-rolną o powierzchni 22650 m2 w malowniczo położonej miejscowości gminy Wolbrom t...

Wierzchowisko (Małopolskie, gm. Wolbrom)

630 000 PLN (6 300 zł/m2)

3
-
100 m2
-
15659611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23447071 15659611 MIECHÓW,NOWY SOLIDNY DOM, 222 m2, USTAWNA DZIAŁKA 590 m2.Biuro nieruchomości Inwest-Lokum oferuje do sprzedania budynek mieszkalny w miejscowości MIECHÓW województwo małopolskie.Budynek wykonany w technologii tradycyjnej murowany z ciepłego betonu ko...

Miechów (Małopolskie, gm. Miechów)

650 000 PLN (2 928 zł/m2)

5
-
222 m2
2017
15659586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23447027 15659586 ŻURADA GMINA OLKUSZ, GOSPODARSTWO, DZIAŁKI BUDOWLANE, ROLNE, DOM 19545 m2Biuro Inwest-Lokum oferuje do sprzedania nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem mieszkalnym oraz budynkami gospodarczymi w miejscowości ŻURADA nieopodal Olkusza.Powierzchnia...

Żurada (Małopolskie, gm. Olkusz)

1 200 000 PLN (12 766 zł/m2)

3
-
94 m2
1965
15659485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23446510 15659485 WOLBROM, CENTRUM, UL. żWIRKI I WIGURY,NIERUCHOMOŚĆ - DOM 130 m2.DZIAŁKA 255 m2Biuro nieruchomości Inwest-Lokum oferuje do sprzedania budynek mieszkalny w miejscowości Wolbrom.Usytuowany w narożniku ulic ŻWIRKI I WIGURY i KRZYWEJ o powierzchni około 1...

Wolbrom (Małopolskie, gm. Wolbrom)

650 000 PLN (5 000 zł/m2)

4
-
130 m2
-
15398104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17646053 15398104 Biuro Nieruchomości Własny Kąt z Giżycka oferuje na sprzedaż domek letniskowy.Domek położony jest w Zalesie między Giżyckiem a Wilkasami.Zalesie jest to osiedle domków letniskowych położonych na brzegiem jeziora Tajty.Nieruchomość położona jest ok. 3...

Wilkasy (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

797 000 PLN (7 970 zł/m2)

4
-
100 m2
1995
15310713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 15454365 15310713 Biuro Nieruchomości Własny Kąt z Giżycka prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży siedliska w malowniczej mazurskiej wsi Słabowo, gmina Ryn idealne miejsce na Twój własny kąt na Mazurach!Lokalizacja:6 km od Rynu17 km od Mrągowa28 km od GiżyckaObszar Kra...

Słabowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ryn)

200 000 PLN (2 273 zł/m2)

3
-
88 m2
-
14323923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 109297 14323923 Sprzedam dom z jeziorem w unikatowej lokalizacji Nieruchomość położona na Pojezierzu Bytowskim województwie pomorskim . W jej skład wchodzi naturalne, nie przepływowe jezioro o powierzchni 5,56 ha położone w urokliwym kompleksie leśnym oraz położona ...

Wałdowo (Pomorskie, gm. Miastko)

1 180 000 PLN (9 833 zł/m2)

4
-
120 m2
-
15888951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27832627 15888951 Do sprzedaży apartamenty bez czynszowy w Żorach przy ulicy Ogrodniczej na piętrze z balkonem oraz część ogródka .Każdy właściciel ma osobne wejście do własnego lokalu mieszkalnego.Piętro- Apartament bez czynszowy o pow. użytkowej 51,85m2 + 9.0m2 balk...

Żory (Śląskie, gm. Żory)

390 000 PLN (6 724 zł/m2)

2
-
58 m2
2024
15782229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25838455 15782229 Biuro Nieruchomości Własny Kąt z Giżycka oferuje na sprzedaż siedlisko na Mazurach.Nieruchomość składa się z gospodarstwa oraz działek rolnych.Łączny obszar 7 działek to 14,9842 ha.Siedlisko położone jest w bardzo cichej i spokojnej okolicy.ZabudowaB...

Jakunówko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pozezdrze)

1 340 000 PLN (12 885 zł/m2)

3
-
104 m2
1939
15659576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23447114 15659576 OSIEK K OLKUSZA,PIĘKNA NIERUCHOMOŚĆ W SUPER LOKALIZACJI, KOMFORTOWY DOM JEDNORODZINNY - 128 m2, Biuro nieruchomości Inwest-Lokum oferuje do sprzedania komfortowy dom mieszkalny w miejscowości OSIEK nieopodal Olkusza. Budynek wykonany w technologii tr...

Osiek (Małopolskie, gm. Olkusz)

1 270 000 PLN (9 922 zł/m2)

4
-
128 m2
2018
15659584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23447011 15659584 BYDLIN GMINA KLUCZE, DWA DOMY JEDNA NIERUCHOMOŚĆ, GÓRY BYDLIŃSKIE, 76 m2 I 85 m2DZIAŁKA 1068 m2.Biuro nieruchomości Inwest-Lokum oferuje do sprzedania nieruchomość składającą się z dwóch budynków mieszkalnych o powierzchniach odpowiednio 76 m2 i 85 m...

Bydlin (Małopolskie, gm. Klucze)

699 000 PLN (4 342 zł/m2)

5
-
161 m2
2007