• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 347

15712476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24422748 15712476 BRACIEJÓWKA GMINA OLKUSZ, NOWY DOM Z GARAŻEM - 183 M2PIĘKNA ZIELONA, SPOKOJNA OKOLICA,DZIAŁKA 1090 m2. B.N. Inwest-Lokum oferuje do sprzedania komfortowy dom mieszkalny w miejscowości BRACIEJÓWKA. Budynek wykonany w technologii tradycyjnej - murowany...

Braciejówka (Małopolskie, gm. Olkusz)

999 000 PLN (5 459 zł/m2)

5
-
183 m2
-
15886702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27765479 15886702 WILLA Z POTENCJAŁEM W SERCU BUKOWNA (powiat olkuski)Prezentujemy Państwu nieruchomość o unikalnym charakterze przestronną willę położoną w malowniczym Bukownie, przy ul. Tadeusza Kościuszki. To idealna propozycja dla dużej, wielopokoleniowej rodziny ...

Bukowno (Małopolskie, gm. Bukowno)

750 000 PLN (3 750 zł/m2)

6
2
200 m2
-
15847369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26910556 15847369 WYJĄTKOWA POSIADŁOŚĆ POD LASEM PODLESIE RABSZTYŃSKIE, GM. OLKUSZSzukasz azylu, gdzie poranną kawę pijesz w otoczeniu sosen, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z szybkiego dojazdu do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie.Prezentujemy murowany dom z 1995...

Podlesie (Małopolskie, gm. Olkusz)

699 000 PLN (5 504 zł/m2)

3
-
127 m2
1995
15764351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25446559 15764351 MIEJSCOWOŚĆ OSIEK, GMINA OLKUSZ,KOMFORTOWY 7 POKOJOWY DOM, 153,25 m2 + POZIM PIWNIC, Oferujemy na sprzedaż urokliwy, murowany dom położony w malowniczej miejscowości OSIEK, idealny dla rodzin oraz osób ceniących sobie spokój i bliskość natury. Nieruc...

Osiek (Małopolskie, gm. Olkusz)

1 250 000 PLN (8 170 zł/m2)

7
2
153 m2
-
15687994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23978118 15687994 DOM W MIEJSCOWOŚCI NIEGOWONICZKI,GMINA ŁAZY, POWIAT ZAWIERCIAŃSKI POWIERZCHNIA DOMU 120 m2.Biuro Inwest-Lokum oferuje do sprzedania komfortowy dom o powierzchni użytkowej około 120 m2 + poziom suteryn. Wykonany w technologii tradycyjnej, murowanej wr...

Niegowoniczki (Śląskie, gm. Łazy)

499 000 PLN (4 158 zł/m2)

5
-
120 m2
1975
15872092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27485321 15872092 DOM NA JURZE ZALESIE GOLCZOWSKIE, GM. KLUCZESzukasz miejsca z duszą, które możesz urządzić według własnego uznania? A może marzy Ci się dom w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim dostępem do Jury Krakowsko-Częstochowskiej? Ta oferta jest dla Ciebie!...

Zalesie Golczowskie (Małopolskie, gm. Klucze)

350 000 PLN (2 574 zł/m2)

7
-
136 m2
1960
15792603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26024946 15792603 NOWOCZESNY DOM WG INDYWIDUALNEGO PROJEKTU OLKUSZ, UL. SIKORKAKomfort, Energooszczędność i Doskonała Lokalizacja + BON 20 000 ZŁ na wykończenie!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego, położonego w prestiżowej ...

Olkusz (Małopolskie, gm. Olkusz)

949 000 PLN (6 779 zł/m2)

5
-
140 m2
2024
15714814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24467786 15714814 WIERZCHOWISKO - GMINA WOLBROM, GOSPODARSTWOZABUDOWANA DZIAŁKA BUDOWLANO - ROLNA 2,2650 haB.N. Inwest-Lokum oferuje do sprzedania piękną zabudowaną dużą działkę budowlano-rolną o powierzchni 22650 m2 w malowniczo położonej miejscowości gminy Wolbrom t...

Wierzchowisko (Małopolskie, gm. Wolbrom)

630 000 PLN (6 300 zł/m2)

3
-
100 m2
-
15659611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23447071 15659611 MIECHÓW,NOWY SOLIDNY DOM, 222 m2, USTAWNA DZIAŁKA 590 m2.Biuro nieruchomości Inwest-Lokum oferuje do sprzedania budynek mieszkalny w miejscowości MIECHÓW województwo małopolskie.Budynek wykonany w technologii tradycyjnej murowany z ciepłego betonu ko...

Miechów (Małopolskie, gm. Miechów)

650 000 PLN (2 928 zł/m2)

5
-
222 m2
2017
15659586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23447027 15659586 ŻURADA GMINA OLKUSZ, GOSPODARSTWO, DZIAŁKI BUDOWLANE, ROLNE, DOM 19545 m2Biuro Inwest-Lokum oferuje do sprzedania nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem mieszkalnym oraz budynkami gospodarczymi w miejscowości ŻURADA nieopodal Olkusza.Powierzchnia...

Żurada (Małopolskie, gm. Olkusz)

1 200 000 PLN (12 766 zł/m2)

3
-
94 m2
1965
15659485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23446510 15659485 WOLBROM, CENTRUM, UL. żWIRKI I WIGURY,NIERUCHOMOŚĆ - DOM 130 m2.DZIAŁKA 255 m2Biuro nieruchomości Inwest-Lokum oferuje do sprzedania budynek mieszkalny w miejscowości Wolbrom.Usytuowany w narożniku ulic ŻWIRKI I WIGURY i KRZYWEJ o powierzchni około 1...

Wolbrom (Małopolskie, gm. Wolbrom)

650 000 PLN (5 000 zł/m2)

4
-
130 m2
-
15398104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17646053 15398104 Biuro Nieruchomości Własny Kąt z Giżycka oferuje na sprzedaż domek letniskowy.Domek położony jest w Zalesie między Giżyckiem a Wilkasami.Zalesie jest to osiedle domków letniskowych położonych na brzegiem jeziora Tajty.Nieruchomość położona jest ok. 3...

Wilkasy (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

797 000 PLN (7 970 zł/m2)

4
-
100 m2
1995