• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 353

15659614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23447098 15659614 DWA DOMY NA JEDNEJ DZIAŁCE - IDEALNE DLA DWÓCH RODZIN LUB INWESTYCJI!Lokalizacja: Rodaki, Gmina Klucze Powierzchnia działki: 1570 m (szer. ok. 30,50 m, dł. ok. 50,64 m)Biuro nieruchomości Inwest-Lokum ma przyjemność zaoferować na sprzedaż wyjątkową n...

Rodaki (Małopolskie, gm. Klucze)

650 000 PLN (4 114 zł/m2)

5
-
158 m2
1971
15659613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23447089 15659613 WYJĄTKOWA OFERTA ! NIERUCHOMOŚĆ MIESZKALNO-USŁUGOWA z GIGANTYCZNĄ DZIAŁKĄ BUDOWLANĄ 6705 m2KAPIELE WIELKIE Lokalizacja: Kąpiele Wielkie, gmina Wolbrom, powiat olkuski, województwo małopolskie.Typ nieruchomości: Dom mieszkalny + budynki usługowebiurow...

Kąpiele Wielkie (Małopolskie, gm. Wolbrom)

1 190 000 PLN (7 438 zł/m2)

6
-
160 m2
-
15462421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19106324 15462421 Biuro Nieruchomości Własny Kąt z Giżycka oferuje na sprzedaż posiadłość na Mazurach.Nieruchomość położona jest w bliskiej okolicy Giżycka obrębie Staświny Numer działki 3301Działka o powierzchni 7875m2Na działce dwa budynki:Budynek mieszkalny o pow. ...

Kąp (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

1 450 000 PLN (2 726 zł/m2)

8
-
532 m2
2005
15887728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27791788 15887728 Biuro Nieruchomości Własny Kąt Kamil Słowikowski oferuje na sprzedaż dom w Giżycku.Dom położony jest w Giżycku przy ul. Wiejskiej.Dom wybudowany w 1988r.PARTER o łącznej powierzchni 58mkw: duży salon, kuchnia, pokój, ubikacja, hol i wiatrołap.PIĘTRO ...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

900 000 PLN (8 182 zł/m2)

4
-
110 m2
1988
15740970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24962063 15740970 Biuro Nieruchomości Własny Kąt z Giżycka oferuje na sprzedaż siedlisko na Mazurach.Siedlisko położone jest w bardzo cichej i spokojnej okolicy.ZabudowaBudynek mieszkalny parterowy z poddaszem do adaptacji, o powierzchni ok. 104m2.3 pokoje, kuchnia, ł...

Jakunówko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pozezdrze)

550 000 PLN (5 288 zł/m2)

3
-
104 m2
-
15740812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24958626 15740812 Biuro Nieruchomości Własny Kąt Kamil Słowikowski oferuje na sprzedaż dom w Giżycku.Dom położony jest na osiedlu Wilanów przy ulicy Sadowej 21.Dom po kapitalnym remoncie w 2023r. Dom wolno stojący położony na działce o pow. 774m2.Nieruchomość położona...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

1 290 000 PLN (9 214 zł/m2)

4
-
140 m2
-
15659619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23447141 15659619 WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ MIESZKALNO-USŁUGOWA OLKUSZ, UL. SOSNOWADom Twoich marzeń z gotowym pomysłem na biznes!Prezentujemy na sprzedaż unikatową nieruchomość zlokalizowaną w spokojnej i prestiżowej części Olkusza, przy ulicy Sosnowej. To idealna propo...

Olkusz (Małopolskie, gm. Olkusz)

1 490 000 PLN (8 976 zł/m2)

5
-
166 m2
1978
15659550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23447059 15659550 DOM NA JURZE, KRZYWOPŁOTY POWIAT OLKUSZPIĘKNA ZAGOSPODAROWANA DZIAŁKA 1244 m2B.N. INWESTLOKUM oferuje do sprzedaży dom w miejscowości KRZYWOPŁOTY w gminie Klucze. Powierzchnia użytkowa to około 240 m2 parterowy z poddaszem użytkowym, podpiwniczony. W...

Krzywopłoty (Małopolskie, gm. Klucze)

799 000 PLN (3 329 zł/m2)

8
-
240 m2
-
15474985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19390923 15474985 Na sprzedaż gotowy obiekt - kamienica z 4 Apartamentami Kamienica położona w centrum Giżycka przy ul. Dąbrowskiego 3a.Numery działek 69524 i 69539AtutyLokalizacja centrum miasta i tylko 500m do portu Gotowe, wyposażone mieszkania pod wynajem.Budynek ...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

3 170 000 PLN (18 114 zł/m2)

4
-
175 m2
-
15773867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25639892 15773867 Biuro Nieruchomości Własny Kąt z Giżycka oferuje na sprzedaż nieruchomość na szlaku wielkich jezior Mazurskich.Nieruchomość położona jest między Giżyckiem a Mikołajkami w miejscowości Kozin.Nad jeziorem Jagodne na szlaku wielkich jezior Mazurskich.Ni...

Kozin (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

500 000 PLN (7 692 zł/m2)

4
-
65 m2
-
15770954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25567232 15770954 Biuro Nieruchomości Własny Kąt z Giżycka oferuje na sprzedaż nieruchomość na Mazurach.Nieruchomość położona jest w miejscowości Stare Juchy przy ul. Kolejowej 15.Na sprzedaż są dwa budynki mieszkalne położone na działce o powierzchni 901m2.Budynek pi...

Stare Juchy (Warmińsko-Mazurskie, gm. Stare Juchy)

980 000 PLN (8 909 zł/m2)

4
-
110 m2
-
15659536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23447112 15659536 DOM W BUKOWNIE, POWIERZCHNIA UŻYTKOWA 166 m2USTAWNA DZIAŁKA BUDOWLANA 1575 m2. Biuro nieruchomości Inwest-Lokum oferuje do sprzedania budynek mieszkalny w miejscowości BUKOWNO powiat olkuski. Zlokalizowany przy ulicy Leśnej w pierwszej linii zabudowy...

Bukowno (Małopolskie, gm. Bukowno)

549 000 PLN (3 307 zł/m2)

6
-
166 m2
-