• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 359

15773867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25639892 15773867 Biuro Nieruchomości Własny Kąt z Giżycka oferuje na sprzedaż nieruchomość na szlaku wielkich jezior Mazurskich.Nieruchomość położona jest między Giżyckiem a Mikołajkami w miejscowości Kozin.Nad jeziorem Jagodne na szlaku wielkich jezior Mazurskich.Ni...

Kozin (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

500 000 PLN (7 692 zł/m2)

4
-
65 m2
-
15770954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25567232 15770954 Biuro Nieruchomości Własny Kąt z Giżycka oferuje na sprzedaż nieruchomość na Mazurach.Nieruchomość położona jest w miejscowości Stare Juchy przy ul. Kolejowej 15.Na sprzedaż są dwa budynki mieszkalne położone na działce o powierzchni 901m2.Budynek pi...

Stare Juchy (Warmińsko-Mazurskie, gm. Stare Juchy)

980 000 PLN (8 909 zł/m2)

4
-
110 m2
-
15659536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23447112 15659536 DOM W BUKOWNIE, POWIERZCHNIA UŻYTKOWA 166 m2USTAWNA DZIAŁKA BUDOWLANA 1575 m2. Biuro nieruchomości Inwest-Lokum oferuje do sprzedania budynek mieszkalny w miejscowości BUKOWNO powiat olkuski. Zlokalizowany przy ulicy Leśnej w pierwszej linii zabudowy...

Bukowno (Małopolskie, gm. Bukowno)

549 000 PLN (3 307 zł/m2)

6
-
166 m2
-
15659552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23447077 15659552 CHECHŁO GMINA KLUCZE, NOWY DOM, 168 m2 + PIWNICE Z GARAŻEM. POWIERZCHNIA CAŁKOWITA 280 m2PIĘKNA DZIAŁKA 872 m2.Biuro nieruchomości InwestLokum oferuje do sprzedania budynek mieszkalny w miejscowości CHECHŁO w gminie Klucze. Budynek wykonany w technol...

Chechło (Małopolskie, gm. Klucze)

1 299 000 PLN (4 639 zł/m2)

5
-
280 m2
2019
15659567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23447035 15659567 PIĘKNA KOMFORTOWA POSIADŁOŚĆ, MIEJSCOWOŚĆ HUTKI, GMINA BOLESŁAW, POWIAT OLKUSKI,DOM 153 m2, STAW 1030 m2, DZIAŁKA 6225 m2. Biuro nieruchomości Inwest-Lokum oferuje do sprzedania nietuzinkową piękną nieruchomość w miejscowości HUTKI. Posiadłość położo...

Hutki (Małopolskie, gm. Bolesław)

1 500 000 PLN (9 804 zł/m2)

5
-
153 m2
2000
14477582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2784512 14477582 DOM MUROWANY, GMINA OGRODZIENIEC,MIEJSCOWOŚĆ RYCZÓW,POWIAT ZAWIERCIE,DZIAŁKA BUDOWLANA - 1753 m2.Biuro nieruchomości Inwest-Lokum, oferuje do sprzedania domek jednorodzinny w miejscowości RYCZÓW gmina Ogrodzieniec powiat Zawierciański. Konstrukcja bu...

Ryczów (Śląskie, gm. Ogrodzieniec)

310 000 PLN (2 583 zł/m2)

4
-
120 m2
-
15864077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27264253 15864077 Komfortowy dom z ogrodem, fotowoltaiką i tarasem Gniew, ul. Leśna Gotowy do zamieszkania dom w spokojnej okolicy, z niskimi kosztami utrzymania i funkcjonalnym układem.Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 115 m, położony n...

Gniew (Pomorskie, gm. Gniew)

870 000 PLN (6 444 zł/m2)

5
-
135 m2
2015
15820648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26637249 15820648 Zachęcam do zakupu wolnostojącego domu w miejscowości Wielgłowy na nowopowstającym osiedlu domów jednorodzinnych.Dom z 2020 roku zbudowany według gotowego projektu budowlanego o nazwie E184 z małym i zmianami.Budynek wolnostojący, niepodpiwniczony, j...

Wielgłowy (Pomorskie, gm. Subkowy)

1 499 000 PLN (6 246 zł/m2)

6
-
240 m2
2020
15657159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23425552 15657159 Namiastka egzotyki w Polsce.Poczuj się u siebie w domu, jak na urlopie w egzotycznym kraju!!! To wszystko może być twoje, na wyciągnięcie ręki. Poczuj się, jak na urlopie - każdego dnia !!!Zapraszam na prezentację wyjątkowego domu na sprzedaż nad jez...

Lubiszewo Tczewskie (Pomorskie, gm. Tczew)

2 800 000 PLN (19 444 zł/m2)

5
-
144 m2
2020
15802775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26277731 15802775 Polecam dom jednorodzinny w miejscowości Narkowy na dużej działce o powierzchni 2800 m2.Nieruchomość pięknie zlokalizowana z dala od ulicy w otoczeniu zieleni i zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.Budynek wolnostojący o pow. 168 m2 z 1991 roku, pod...

Narkowy (Pomorskie, gm. Subkowy)

699 000 PLN (3 660 zł/m2)

5
-
191 m2
1991
15763374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25424056 15763374 Zapraszam na prezentację nowego, nowoczesnego domu według indywidualnego projektu w Subkowach, ulica Spokojna.Sprzedawana nieruchomości to działka numer 5877 o pow. 1002 m2 zabudowana jednorodzinnym, niepodpiwniczonym, wolnostojącym domem według indy...

Subkowy (Pomorskie, gm. Subkowy)

1 200 000 PLN (8 696 zł/m2)

4
-
138 m2
2024
15682982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23889922 15682982 Polecam dom w zabudowie wolnostojącej niedaleko Tczewa - Szpęgawa, ulica Świerkowa.Nieruchomość z 2008 roku położona na osiedlu domów jednorodzinnych.Dom o powierzchni użytkowej 149,40 m2 zbudowany jest według gotowego projektu o nazwie Prosty III z ...

Szpęgawa (Pomorskie, gm. Tczew)

1 399 000 PLN (8 636 zł/m2)

5
-
162 m2
2008