• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 357

15576904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21688815 15576904 DOM + 2 LOKALE W CENTRUM WOŁOMINA... SAMO CENTRUM.. 100 M DO URZĘDU GMINY I SĄDU.....PRZYJDŹ... OBEJRZYJ .. ZAPROPONUJ CENĘ..Zapraszam do zakupu DOMU MIESZKALNEGO Z FUNKCJĄ USŁUGOWĄ w samym sercu Wołomina . Budynek piętrowy z lat 80 tych posadowiony ...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

1 300 000 PLN (8 125 zł/m2)

6
-
160 m2
1980
15441479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18633747 15441479 KAMIENICA W CENTRUM WOŁOMINA... 2 LOKALE USŁUGOWE ..3 MIESZKANIA.. PRZYJDZ OBEJRZYJ ZAPROPONUJ CENĘ ..Przedmiotem sprzedaży jest 12 kamienicy w samym Centrum Wołomina. Super lokalizacja - 300 m do Starostwa Powiatowego i Sądu w Wołominie . PKP, sklep...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

860 000 PLN (4 300 zł/m2)

8
-
200 m2
1945
15852448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27032951 15852448 GUZOWATKA 5 km od RADZYMINA gmina Dąbrówka powiat Wołomiński.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego domu jednorodzinnego tylko 5 km od Radzymina.To propozycja dla osób szukających spokoju, zieleni .Alternatywa dla zatłoczonego Radzymina ...

Guzowatka (Mazowieckie, gm. Dąbrówka)

1 170 000 PLN (6 686 zł/m2)

6
-
175 m2
2026
14896004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4175713 14896004 MAŁY DOMEK NA DUŻEJ DZIAŁCE.. OBNIŻONA CENA DLA KLIENTA GOTÓWKOWEGO ..NA OBECNA CHWILĘ NIE MA UREGULOWANEGO DOJAZDU DO DROGI PUBLICZNEJ.Do zaoferowania domek do zamieszkania z lat 50 tych po remoncie ok. 70 m 2 posadowiony na działce 1460 m 2. Budyne...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

619 000 PLN (8 843 zł/m2)

2
-
70 m2
1950
15730527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24781306 15730527 ULICA ŚWIERKOWA ŁOCHÓW .. CENTRUM. OKOLICA MRÓWKI .. DOM . MIESZKALNY +BUDYNEK HANDLOWO USŁUGOWY 493 M 2+ 76 M 2 + BUDYNEK GARAŻOWY 99 M 2 + BUDYNEK GOSPODARCZY 99 M 2 TYLKO U NAS ... NIE SZUKAJ DALEJ .. . TYP ZABUDOWY I LOKALIZACJADZIAŁKA ZABUDOWANA...

Łochów (Mazowieckie, gm. Łochów)

1 699 000 PLN (5 779 zł/m2)

5
-
294 m2
1973
15157706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11208594 15157706 KULIGÓW....WOLNOSTOJĄCY..........GARAŻ....Dom wolnostojący 122 m2 w Kuligowie na działce rekreacyjnej 585 m2.Może być jako całoroczny po rozprowadzeniu ogrzewania.Garaż jednostanowiskowy w bryle budynkuz kominkiem norweskim.ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:PARTER...

Kuligów (Mazowieckie, gm. Dąbrówka)

699 000 PLN (5 730 zł/m2)

3
-
122 m2
2010
15372806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17060555 15372806 KOBYŁKA -OSSÓW....WOLNOSTOJĄCY...GARAŻ....KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC - 2%.Dom wolnostojący z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni użytkowej 131 m2.Działka około 474 m 2.Nieruchomość położona w zielonej części Kobyłki -Ossów.ROZKŁAD POMIESZCZ...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

1 200 000 PLN (9 160 zł/m2)

6
-
131 m2
2022
15888790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27825432 15888790 Marzy Wam się dom przy lesie? Bardzo proszę.... :) Na sprzedaż energooszczędny dom wolnostojący w JanikowieBystrzycy (gm. Oława) zlokalizowany tuż przy samym lesie w miejscowości, która intensywnie rozwija się w nowoczesne domki jednorodzinne. Nie...

Janików (Dolnośląskie, gm. Oława)

999 000 PLN (3 418 zł/m2)

6
2
292.27 m2
2012
15821644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26576766 15821644 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu w malowniczym Działdowie.Ten urokliwy, wolnostojący dom o powierzchni 263 m², oferuje aż: - 8 przestronnych pokoi, w tym jeden z klimatycznym kominkiem- dużą garderobę- 2 kuchnie- 3 łaz...

Działdowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Działdowo)

749 900 PLN (2 851 zł/m2)

8
3
263 m2
1989
15667228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23596106 15667228 Na sprzedaż - Dom 163 m², stan surowy zamknięty, centrum Obornik Śląskich Powierzchnia użytkowa: 163 m² Układ: 5 pokoi Garaż: dwustanowiskowy Działka: 675 m² Stan: surowy zamknięty, ocieplony styropianem Poł...

Oborniki Śląskie (Oborniki śląskie) (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

675 000 PLN (4 141 zł/m2)

5
-
163 m2
2008
15377505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17178468 15377505 Sprzedam dom Oborniki Śląskie Dom, który daje przestrzeń i wolność - 280 m² w Obornikach Śląskich Wyjątkowa nieruchomość, w której każdy detal został zaplanowany tak, aby zapewnić komfort, niezależność i m...

1 499 000 PLN (5 354 zł/m2)

7
-
280 m2
1975
15864112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący Brodnica - Moczadła 27264781 15864112 HOT OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!Dom wolnostojący 380 m² z działką 1703 m² - BrodnicaMoczadłaATUTY NIERUCHOMOŚCI- Przestronny dom o powierzchni całkowitej 380 m² z możliwością indywidualnej aranżacji- Duża działka 1703 m² - idealna na zagospodarowan...

Brodnica (Kujawsko-Pomorskie, gm. Brodnica)

1 495 000 PLN (3 934 zł/m2)

8
3
380 m2
-