• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 357

15888851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom rekreacyjny 27830513 15888851 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerZapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w spokojnej okolicy, zaledwie 700 metrów od Jeziora Gąsiorowskiego.NIERUCHOMOŚĆ: Na ogrodzonej działce znajduje się domek letniskowy w...

Olsztynek (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztynek)

369 000 PLN (11 182 zł/m2)

3
-
33 m2
2020
15888810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27826720 15888810 PRZESTRZEŃ SPOKÓJ GOTOWY DO ZAMIESZKANIA BLISKO TARNOWA I KRAKOWAŁękawka, gmina Tarnów, woj. małopolskiePowierzchnia domu: 115 m²Powierzchnia działki: 4000 m²Rynek wtórnySą miejsca, w których życie płynie spokojniej. Gdzie poranki zaczynają się od...

Łękawka (Małopolskie, gm. Tarnów)

850 000 PLN (7 391 zł/m2)

4
2
115 m2
2015
15888843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27830433 15888843 Dobra okazja!!!Ofertą sprzedaży jest świetna nieruchomość - zaznaczam ŚWIETNA.Działka narożna, teren działki płaski, korzystny. Na działce usytuowany jest nowo wybudowany budynek mieszkalny jednorodzinny i stary budynek mieszkalny przeznaczony w swoi...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

750 000 PLN (3 676 zł/m2)

6
2
204 m2
2010
15888841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27830397 15888841 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIPrzedstawiamy Energooszczędny Dom Jednorodzinny z zamontowaną Fotowoltaiką, Pompą Ciepła i Rekuperacją, o powierzchni 132,41m2 po podłodze w tym 108,72 m² użytkowej.Dom jest bardzo ciepły i energooszczędny koszt ...

Dywity (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dywity)

899 000 PLN (8 324 zł/m2)

5
-
108 m2
2026
15885046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27716122 15885046 Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom rodzinny o powierzchni 342 m², położony w spokojnej okolicy Wołomina. Dom został zbudowany z cegły w 1988 roku i wyróżnia się bardzo słonecznym wnętrzem z uwagi na duże okna z każdej strony budynku, a także p...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

1 960 000 PLN (6 049 zł/m2)

9
3
324 m2
1988
15888724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27821483 15888724 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJILokalizacja: Katowice – Zarzecze ul. Grota Roweckiego, druga linia zabudowyPowierzchnia domu: 225 m²Powierzchnia działki: 926 m²Cena: 1 487 000 zł⸻Kluczowe atuty:LokalizacjaKatowice – Zarzecze, jedna z najbardzie...

Katowice (Zarzecze) (Śląskie, gm. Katowice)

1 487 000 PLN (6 609 zł/m2)

5
-
225 m2
-
15851116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pensjonat nad zalewem Siemianówka! 27012264 15851116 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż pensjonat położony nad Zalewem Siemianówka. Jest to jeden z największych zbiorni...

Tarnopol (Podlaskie, gm. Narewka)

449 000 PLN (1 403 zł/m2)

8
5
320 m2
2026
15876564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowa lokalizacja - po gruntownym remoncie! 27540104 15876564 TYLKO U NAS! Jeśli szukasz domu w Centrum miasta, doskonałymi połączeniami komunikacji miejskiej, a jednocześnie niskiej zielonej zabudowie to jest nieruchomość przeznaczona właśnie dla Ciebie!DOM: Po kompleksowym remoncie.Podczas remontu wymieniono:...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 690 000 PLN (23 063 zł/m2)

5
3
160 m2
1968
15883097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673690 15883097 Funkcjonalny i komfortowy dom wolnostojący z pięknym ogrodem w pobliżu Puszczy Wkrzańskiej.BUDYNEKNieruchomość została podzielona na strefę dzienną znajdującą się na parterze i strefę nocną na piętrze. Parter:- przestronny, doskonale doświetlony salo...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 290 000 PLN (12 666 zł/m2)

5
2
180.8 m2
2005
15882650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27671298 15882650 Marzysz o ciszy, przestrzeni i domu skrojonym na miarę Twoich potrzeb? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Prezentujemy nieruchomość w stanie deweloperskim, położoną w sercu malowniczej części województwa zachodniopomorskiego, która łączy sielski spok...

Przemocze (Zachodniopomorskie, gm. Maszewo)

699 000 PLN (5 295 zł/m2)

4
-
132 m2
2026
15831276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26690574 15831276 Wyjątkowy Bliźniak w Kobylance – Twój Nowy Adres na Osiedlu ZielonymZ ogromną przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w malowniczej i doskonale skomunikowanej miejscowości Kobylanka...

Kobylanka (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

840 000 PLN (7 728 zł/m2)

5
-
108.7 m2
2026
15774974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
REZERWACJA Dom na wsi z dużą działką – Mątowy Małe 25661120 15774974 Dom na wsi z dużą działką - Mątowy Małe, gm. MiłoradzNa sprzedaż dom o powierzchni 116 m² położony w miejscowości Mątowy Małe (gmina Miłoradz) wraz z dużą działką o łącznej powierzchni 5242 m².Powierzchnia i układ domu:• 4 pokoje• 2 kuchnie• 1 łazien...

Mątowy Małe (Pomorskie, gm. Miłoradz)

375 000 PLN (71 zł/m2)

4
1
5247 m2
1920