• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 269

15254555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13920282 15254555 Opiekun oferty:Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Na sprzedaż dom całoroczny o powierzchni 113 m2, położony na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Kukinka, w gminie Ustronie Morskie.Podana cena jest ceną promocyjną.Otoczenie nieruc...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

1 025 000 PLN (9 071 zł/m2)

4
-
113 m2
2023
14914839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 4630135 14914839 Opiekun oferty:Konrad Rakowiecki Dom stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 134,53m2 położony jest w gminie Kobierzyce, w miejscowości Domasław.Otoczenie nieruchomości:Dom znajduje się w otoczeniu domów jednorodzinnych, ...

Domasław (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 150 000 PLN (8 582 zł/m2)

5
-
134 m2
2023
14712168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 48101 14712168 Agent: Emilian JanuszTel: 602 101 602 Rzadko spotykana w ofercie okazja nabycia klasycznej willi o unikatowym uroku, doskonałej lokalizacji oraz w bardzo dobrym stanie technicznym. Nabywca będzie mógł w dowolnym sposób zaaranżować wnętrze, nie angażu...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 000 PLN (6 667 zł/m2)

11
-
450 m2
1940
15735079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24849489 15735079 Opiekun oferty:Barbara Bober602 101 602Skrajny dom w zabudowie szeregowej w otoczeniu lasu w LeśnicyOtoczenie nieruchomości:Skrajny segment położony w zabytkowej Leśnicy, charakteryzuje się spokojną atmosferą typową dla tej dzielnicy. Osiedle jest do...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 200 000 PLN (6 667 zł/m2)

4
2
180 m2
2009
15730752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24784485 15730752 Opiekun OfertyMagdalena Rakowieckatel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu, w wysokim standardzie .Mieści się na osiedlu Karłowice, w dzielnicy Psie Pole,Całkowita powierzchnie 410m2Budynek składa się z 2 kondygnacji:Parterduży salon...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 699 000 PLN (9 022 zł/m2)

7
4
410 m2
1995
15803168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26288468 15803168 Opiekun oferty:Patrycja Górskatel : 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w spokojnej i zalesionej okolicy na pograniczu z południowo - wschodnią częścią Łodzi.Układ pomieszczeń:Parter:- Aneks kuchenny- Część dzienna z wyjście...

Wandalin (Łódzkie, gm. Brójce)

1 290 000 PLN (11 217 zł/m2)

3
2
115 m2
1999
15823424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26649556 15823424 Opiekun nieruchomości: Arletta Betkertel. 602 101 602***Dom daleko od miasta***Na sprzedaż nieruchomość położoną na końcu wsi, w malowniczej okolicy, składającą się z 5 działek o łącznej powierzchni 1.74 hektara oraz domu mieszkalnego wraz zabudową g...

Bartoszowa (Dolnośląskie, gm. Borów)

700 000 PLN (7 000 zł/m2)

3
-
100 m2
1900
15822501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26649533 15822501 Na sprzedaż dwukondygnacyjny, wolnostojący dom w Wysokiej, wybudowany w 2005 r.Otoczenie nieruchomości:Wysoka to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji na południu. Bardzo dobrze skomunikowana z miastem oraz dojazdem do S8 i A4.Blisko przystanek ...

Wysoka (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

2 349 000 PLN (12 836 zł/m2)

5
2
183 m2
2005
15590891 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 21990490 15590891 Opiekun oferty:Aleksandra Dzielnickatel. 602 101 602Na sprzedaż dwukondygnacyjny, skrajny segment na południu Wrocławia, wybudowany w 2019 r. Prężnie rozwijające się Karwiany są zaledwie 3 km od granicy z wrocławskim Ołtaszynem.Pięknie wykończony z w...

Karwiany (Dolnośląskie, gm. Żórawina)

1 200 000 PLN (10 714 zł/m2)

5
-
112 m2
2019
15887662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27790124 15887662 Nowoczesny dom szeregowy w Iwinach gotowy do odbioru, z ogródkiem i garażemOpiekun oferty:Izabela Wójcik602 10 602Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej położony w spokojnej i zielonej części Iwin. Inwestycja została już oddana do użytku ...

Iwiny (Iwiny) (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 190 000 PLN (10 531 zł/m2)

4
2
113 m2
2026
15885234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27721014 15885234 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel. 602-101-602Oferta dostępna tylko w SDP NieruchomościPodstawowe informacje:Dom wolnostojący jednorodzinny w stanie deweloperskim o powierzchni mieszkalnej 120,66 m2 na działce o powierzchni 456 m2. Cena promocyjna dla...

Oleśniczka (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

896 300 PLN (7 469 zł/m2)

5
2
120 m2
2026
15883718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675625 15883718 Opiekun ofertyErnest RębelskiNumer Licencji : 32026tel. 602 101 602Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Centrum Radzymina na ul. POW 22, taka lokalizacja może się więcej nie powtórzyć w sprzedaży !!!Poniższą ofertę kierujemy zarówno do osób ...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

750 000 PLN (6 410 zł/m2)

4
2
117 m2
-