• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 237

15853440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27051079 15853440 Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem i tarasem położone w spokojnej części Jagodna. Cena dotyczy mieszkania w stanie deweloperskim.Opiekun oferty:Kamil Morkatel. 602 101 602Otoczenie nieruchomościInwestycja położona jest na rozwijającym się...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

889 568 PLN (10 848 zł/m2)

4
2
82 m2
2026
15852402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27030839 15852402 Przestronny dom w zabudowie wolnostojące z dużym, prywatnym ogrodem idealna propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnej, rodzinnej przestrzeni. Nieruchomość usytuowana w otoczeniu zabudowy mieszkalnej, w bezpośrednim sąsiedztwie nowej inwestycji ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 080 000 PLN (18 545 zł/m2)

6
2
220 m2
1900
15852115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27025592 15852115 Opiekun oferty:Barbara BoberTel.: 602-101-602*Cena podlega negocjacjiPodstawowe informacje:Dom wolnostojący o powierzchni mieszkalnej 220 m2, na działce 1004 m2 w Radwanicach gmina Siechnice. Opis:Dom wolnostojący, po częściowym remoncie (panele foto...

Radwanice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 340 000 PLN (6 091 zł/m2)

6
3
220 m2
1986
15849472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26969223 15849472 Opiekun oferty:Sebastian MatczakLicencja PFRN 31726tel. 602 101 602Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 156 m2Nieruchomość posadowiona jest na działce o powierzchni 2330 m2. Otoczenie nieruchomości:Inwestycja położona jest w spokojnej...

Oleśniczka (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

1 399 000 PLN (8 968 zł/m2)

5
2
156 m2
2015
15857881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27135045 15857881 Opiekun oferty:Katarzyna Czyżewskatel. 602 101 602Na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 166,54 m2, posadowiony na dużej działce 3400 m2, z sadem i widokiem na las. Teren z licznymi nasadzeniami tworzącymi sielski klimat w stylu angielskim, idealny...

Wygoda Mikołajewska (Łódzkie, gm. Lutomiersk)

600 000 PLN (3 614 zł/m2)

3
1
166 m2
1998
15847182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26903753 15847182 Przestronny dom w zabudowie wolnostojące z dużym, prywatnym ogrodem idealna propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnej, rodzinnej przestrzeni. Nieruchomość usytuowana w otoczeniu zabudowy mieszkalne, w bezpośrednim sąsiedztwie nowej inwestycji d...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 080 000 PLN (18 545 zł/m2)

6
2
220 m2
1900
15831048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26685774 15831048 Opiekun ofertyWojciech ZającPośrednik Obrotu Nieruchomościamitel.602 101 602Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą na sprzedaż całość dwóch identycznych segmentów w zabudowie bliźniaczej (bliźniak) o łącznej powierzchni użytkowej ok. 220 m, u...

Katowice (Śląskie, gm. Katowice)

2 500 000 PLN (11 364 zł/m2)

6
4
220 m2
1978
15822550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26649551 15822550 Opiekun oferty: Barbara BoberNr Licencji PFRN 23784tel. 602 101 602Na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni 152 m2, zlokalizowany w Bielanach Wrocławskich- w pobliżu szkoły oraz przedszkola. Nieruchomość łączy w sobie komfort, funkcjonalność i doskon...

Bielany Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 599 000 PLN (10 520 zł/m2)

5
-
152 m2
-
15802423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26266797 15802423 Opiekun oferty:Konrad RakowieckiTel.: 602 101 602Przedstawiam Państwu niepowtarzalny dom o ogromnych możliwościach aranżacyjnych, położony w malowniczej, zielonej Raszówce z ogrodem graniczącym bezpośrednio z lasem. Z posesji można wyjść prosto na le...

Raszówka (Dolnośląskie, gm. Lubin)

1 699 000 PLN (3 615 zł/m2)

8
5
470 m2
2004
15801640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26245112 15801640 Opiekun oferty:Arletta Betkertel. 602 101 602 Dom wolnostojący na Strachocinie.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest we wschodniej części Wrocławia - Strachocin.To spokojna osiedle domów jednorodzinnych i w zabudowie szeregowej.Układ pom...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 699 999 PLN (6 071 zł/m2)

5
3
280 m2
1980
15844114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26821414 15844114 Idealne domy dla rodziny wygoda, zieleń, dostęp do usług Przestronne, nowoczesne domy z tarasem i ogrodem, położone w zielonej części Wrocław doskonały wybór rodzin z dziećmi i par, które chcą mieszkać komfortowo, aktywnie i blisko centrum miasta. To...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 114 331 PLN (9 861 zł/m2)

5
2
113 m2
2027
15826852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26649580 15826852 Opiekun oferty:Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 165m2 na Muchoborze Wielkim.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej okolicy na osiedlu domków jednorodzinnych. Graniczy ona z j...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 580 000 PLN (9 576 zł/m2)

7
-
165 m2
1975