• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 220

15729799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24768542 15729799 Na sprzedaż połowa nowoczesnego bliźniaka w standardzie deweloperskim o pow. 157,85m2, Obszar całej nieruchomości 0,1130 HA. Dom do własnej aranżacji, ściany - gładź pomalowana na biało, elewacja zewnętrzna wykończona. Teren ogrodzony z pięknym ogrod...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

1 840 000 PLN (11 720 zł/m2)

4
2
157 m2
2023
14683810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 31373 14683810 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆDom szeregowy segment środkowy o powierzchni 97,20 m2 w stanie deweloperskim znajdujący się na działce o powierzchni 153 m2W skład domu wchodzi:Parter łącznie 48,20 m2- przedsionek 2,10 m2- kuchnia 7,20 m2- salon 18,60 m2- schody ...

Nowe Bielice (Zachodniopomorskie, gm. Biesiekierz)

499 000 PLN (5 144 zł/m2)

4
1
97 m2
2022
13293164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 31089 13293164 Stylowy i przestronny dom położony w Zachodniej części Kołobrzegu o doskonałej lokalizacji w cichej i spokojnej okolicy 1500m od plaży i centrumDom dwukondygnacyjny o powierzchni 380m2 położony na działce o powierzchni 453m2 w zabudowie bliźniaczejBu...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 400 000 PLN (3 684 zł/m2)

9
3
380 m2
1976
13292984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 31088 13292984 Dom gościnny o ugruntowanej pozycji na rynku turystycznym.Na sprzedaż bardzo dobrze prosperujący pensjonat w Niechorzu w odległości około 500 m od morza. Dom wybudowany w 2007 r. posiadający 14 pokoi z łazienkami w pełni przystosowanymi pod wynajem p...

Niechorze (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

2 700 000 PLN (5 625 zł/m2)

12
5
480 m2
2007
15752237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25155742 15752237 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆOferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o dużym potencjale inwestycyjnym, położoną w odległości ok. 800 m od morza.Na terenie nieruchomości rozpoczęto budowę budynku sześciopokojowego w stanie surowym otwartym, co czyni tę inwestyc...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

659 000 PLN (3 415 zł/m2)

6
4
193 m2
-
15561421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21350274 15561421 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNa sprzedaż wyjątkowy obiekt mieszkalno-apartamentowy o pow. całkowitej 813,4 m2, położony na pięknie zagospodarowanej działce o pow. ok. 2600 m2 przy Zatoce Wrzosowskiej nad Zalewem Kamieńskim. Budynek wolnostojący, niepodpiwnicz...

Dziwnówek (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

6 500 000 PLN (7 995 zł/m2)

12
5
813 m2
2011
15148261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 10997471 15148261 Prezentujemy Państwu nieruchomość składającą się z dwóch budynków mieszkalnych o łącznej powierzchni 752 m2, położonych na dwóch działkach o łącznej pow. 441m2, z ogromnym potencjałem inwestycyjnym.Sprzedaż łącznie obu budynków lub możliwość nabycia ...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

2 900 000 PLN (12 083 zł/m2)

5
2
240 m2
1995
15106375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 9944027 15106375 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNa sprzedaż wolnostojący dom o pow. 141 m2 (po podłodze) położony na działce o pow. 623 m2 w miejscowości Jagielno pod Rosnowem, wol. zachodniopomorskie.Dom murowany ocieplony z poddaszem użytkowym, dach dwuspadowy, kryty blachodo...

Rosnowo (Zachodniopomorskie, gm. Manowo)

683 400 PLN (4 847 zł/m2)

4
1
141 m2
1998
14968462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 5761130 14968462 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆPrzedstawiamy Państwu nieruchomość z potencjałem położoną ok. 500 m od plaży, w znanym i lubianym Sarbinowie.Na nieruchomość składa się- jeden domek mieszkalny (2016 r budowy)- trzy domki rekreacyjne całoroczne ( 1- 2016 r budowy,...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

2 970 000 PLN (14 631 zł/m2)

12
4
203 m2
2022
14683973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 31358 14683973 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆDom szeregowy segment środkowy o powierzchni 97,20 m2 w stanie deweloperskim znajdujący się na działce o powierzchni 150,30 m2 na os. Zacisze w Nowych BielicachW skład domu wchodzi:Parter łącznie 48,20 m2- przedsionek 2,10 m2- kuc...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

499 000 PLN (5 144 zł/m2)

4
1
97 m2
2022
13910864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 31136 13910864 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość pełniąca funkcję pensjonatu, położona na działce o pow. 2900 m2, zaledwie 400 m od plaży, a zarazem w bliskiej odległości od centrum.Kompleks składa się z dwóch budynków o powierzchni 900 m2 i 200 m2. W skład któryc...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

4 200 000 PLN (3 818 zł/m2)

12
5
1100 m2
2009
15423980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 18237649 15423980 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 95,99 m2, położony na działce o pow. ok. 200 m2. Nieruchomość położona na nowym osiedlu w Koszalinie, dawne Stare Bielice. Dom w stanie deweloperskim. Standard wykończenia: instalacja wodno-kan...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

640 000 PLN (6 737 zł/m2)

4
2
95 m2
2017