• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 219

15418911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18104929 15418911 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆMamy przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową posiadłość w rewelacyjnej cenie, położoną w urokliwej wsi Rakowo położonej nieopodal jeziora Rakowo, Komorze i Lubicko Wielkie w otoczeniu pięknych lasów.Na nieruchomość składa się re...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

1 990 000 PLN (4 639 zł/m2)

8
3
429 m2
2013
15403096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17761942 15403096 Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący w Charzynie, w stanie deweloperskim. Inwestycja zlokalizowana jest w odległości około 12 km od prężnie rozwijającego się Kołobrzegu.Nieruchomość położona na nowym osiedlu domów jednorodzinnych, w otoczeniu lasów...

Charzyno (Zachodniopomorskie, gm. Siemyśl)

950 000 PLN (7 600 zł/m2)

4
2
125 m2
2024
15202691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12483823 15202691 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż budynek wolnostojący podzielony na 4 lokale mieszkalne na działce o powierzchni 502 m2 w miejscowości Chłopy. Skład Nieruchomości wchodzą, 4 lokale dwupoziomowe o powierzchni 59,34m2, każde z niezależnym wejściem. Dwa...

Chłopy (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

1 500 000 PLN (6 329 zł/m2)

3
1
237 m2
2023
14905221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4390036 14905221 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆPrzedstawiam Państwu dom wolnostojący o pow. 258 m2, posadowiony na działce o powierzchni 600 m2. Dom trzykondygnacyjny z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej. Parter;pomieszczenia pod działalność gospodarczą z oddzie...

Mścice (Zachodniopomorskie, gm. Będzino)

775 000 PLN (3 004 zł/m2)

6
2
258 m2
1979
14573814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 31335 14573814 Na sprzedaż dochodowy dom o pow. 300m2 z wydzielonym mieszkaniem dla właściciela powierzchnia działki 801m2 zlokalizowany, w Grzybowie 6km od Kołobrzegu .11 pokoi (8 pokoi z łazienkami na wynajem) plus mieszkanie dla właścicieli, wszystkie pokoje pos...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 590 000 PLN (5 300 zł/m2)

12
5
300 m2
2006
13854607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 31127 13854607 Dom wolno stojący w spokojnej okolicy Kołobrzegu 1000 metrów od morza o powierzchni 380m2 położony na działce o powierzchni 670m2 Nieruchomość idealna pod wynajem sezonowyObecnie udokumentowany dochódDom dwupiętrowy - składa się z 14 pokoi , 9 łazien...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 200 000 PLN (3 158 zł/m2)

12
5
380 m2
1970
15849560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26973800 15849560 NOWOCZESNY DOM W ZABUDOWIE BLIŻNIACZEJ - WITERADÓW, k. OLKUSZA PRZESTRZEŃ, KOMFORT, I NAJWYŻSZY STANDARD WYKONANIA Szukasz domu, który łączy nowoczesną architekturę z funkcjonalnym układem i spokojną lokalizacją? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą...

Witeradów (Małopolskie, gm. Olkusz)

659 000 PLN (4 881 zł/m2)

5
-
135 m2
2024
15838901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26733545 15838901 DOM Z DUSZĄ I POTENCJAŁEM PRZY PUSTYNI BŁĘDOWSKIEJ CHECHŁO GMINA KLUCZESzukasz miejsca, które łączy spokój podkrakowskiej wsi z bliskością unikatowych atrakcji przyrodniczych? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy nieruchomość położoną w malowniczy...

Chechło (Małopolskie, gm. Klucze)

310 000 PLN (3 370 zł/m2)

3
-
92 m2
-
15871448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27469242 15871448 UROCZY DOM W TECHNOLOGII DREWNIANEJ,HUTKI, GMINA BOLESŁAWA, POWIAT OLKUSZ, PIĘKNA DZIAŁKA - 683 m2Do sprzedania całoroczny dom w miejscowości Hutki w powiecie olkuskim. Powierzchnia użytkowa około 80 m2. Wykonany w technologii drewnianej składający s...

Hutki (Małopolskie, gm. Bolesław)

495 000 PLN (6 188 zł/m2)

2
-
80 m2
-
15843915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26818551 15843915 Na sprzedaż: Dom w stanie surowym zamkniętym Klucze, ul. BolesławskaPrezentujemy dom wolnostojący w miejscowości Klucze, położony przy ul. Bolesławskiej. To idealna propozycja dla osób, które chcą wykończyć wnętrze według własnego pomysłu, unikając n...

Klucze (Małopolskie, gm. Klucze)

175 000 PLN (2 692 zł/m2)

3
-
65 m2
-
15841830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26798686 15841830 UNIKATOWA OKAZJA INWESTYCYJNA ŚCISŁE CENTRUM OLKUSZA, UL. KOŚCIUSZKINa sprzedaż nieruchomość komercyjna położona w najbardziej prestiżowej i strategicznej lokalizacji Olkusza przy ulicy Kościuszki. To miejsce o natężonym ruchu pieszym i kołowym, gwar...

Olkusz (Małopolskie, gm. Olkusz)

800 000 PLN (7 207 zł/m2)

3
-
111 m2
-
15812956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26550926 15812956 WYJĄTKOWA OKAZJA INWESTYCYJNA Budynek mieszkalno-usługowy z najemcą sieciowym (Żabka)Lokalizacja: Lgota, przy trasie nr 791 (Trzebinia Olkusz)Powierzchnia całkowita: 406 m2Powierzchnia działki: 930 m2Główne atuty nieruchomości:Dom, który zarabia na s...

Lgota (Małopolskie, gm. Trzebinia)

950 000 PLN (2 340 zł/m2)

5
-
406 m2
-