• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 237

15597736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22121977 15597736 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą powstającej inwestycji, sześciu lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej położonych na Starym Bezrzeczu. Inwestycja usytuowana w cichym, zielonym zaułku w szczecińskiej części dzielnicy. Na sporych ogródkac...

Szczecin (Krzekowo-bezrzecze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 199 000 PLN (9 367 zł/m2)

5
2
128 m2
2025
15882763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673312 15882763 Dzień dobry!Na sprzedaż świetnie zlokalizowane bliźniaki na szczecińskim Wielgowie!BRAK PODATKU PCC!Docelowo na osiedlu ma powstać 6 budynków dwulokalowych, obecnie na sprzedaż gotowe do zakupu są cztery lokale.Osiedle klimatycznie i komfortowo zaara...

Szczecin (Wielgowo-sławociesze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

999 000 PLN (6 807 zł/m2)

4
2
146.76 m2
2025
15878140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duży dom z wieloma możliwościami 27589394 15878140 Przedstawiam Państwu na sprzedaż duży dom z częścią podpiwniczoną oraz piętrem i poddaszem nieużytkowym w Dobroniu w powiecie pabianickim, w województwie łódzkim.Jego powierzchnia użytkowa to 339,10 mkw.Dom można przystosować pod rodzinę, działalność...

Dobroń (Łódzkie, gm. Dobroń)

939 360 PLN (2 771 zł/m2)

5
3
339 m2
1990
15864058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowy na Stokach | 6 pokoi | 27264255 15864058 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) na osiedlu Stoki, w dzielnicy Widzew, w Łodzi. Nieruchomość zadbana, w bardzo dobrym stanie technicznym i gotowa do wprowadzenia. Powierzchnia całkowita domu to 340 m², a powierzchnia użytkowa...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 099 360 PLN (3 233 zł/m2)

6
2
340 m2
-
15840450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący wśród natury, 5 pokoi, staw 26775079 15840450 Na sprzedaż dom wolnostojący z poddaszem użytkowym w Kłoniszewie, gm. Zadzim, powiat poddębicki. Powierzchnia całkowita domu to 210,8 m², a użytkowa to 129,4 m². To idealne miejsce dla osób ceniących sobie prywatność i kontakt z naturą.Dojazd do Zadz...

Kłoniszew (Łódzkie, gm. Zadzim)

679 360 PLN (3 235 zł/m2)

5
2
210 m2
2010
15889150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27845610 15889150 Domek w cenie mieszkania !Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący domek o powierzchni 60 m2 powierzchni całkowitej, z możliwością rozbudowy. Nieruchomość położona na działce o powierzchni 519 m2. Lokalizacja:Nieruchomość położona w Żarowie, zaledwie 7 ...

Żarowo (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

480 000 PLN (8 000 zł/m2)

3
1
60 m2
2024
15751994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom jednorodzinny i letniskowy na działce 25151049 15751994 Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 230,13 m², położony na rozwijającym się osiedlu w Orpelowie, gm. Dobroń przy ulicy Prostej.Ogromnym atutem jest dom rekreacyjny z doprowadzonym prądem i wodą dają...

Orpelów (Łódzkie, gm. Dobroń)

665 360 PLN (2 893 zł/m2)

5
-
230 m2
2022
15889137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27845326 15889137 Siedlisko z zabudowaniami gospodarczymi Pluszkiejmy Biuro Nieruchomości Własny Kąt z Giżycka oferuje na sprzedaż siedlisko z budynkiem mieszkalnym oraz zabudową gospodarczą położone w miejscowości Pluszkiejmy.Nieruchomość znajduje się w spokojnej, ma...

Pluszkiejmy (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dubeninki)

1 200 000 PLN (9 756 zł/m2)

3
-
123 m2
1972
15866205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27315549 15866205 Nowoczesny bliźniak 2023 Smart Home Klimatyzacja 220 m² 15 min do Bemowa Na sprzedaż nowoczesny, w pełni dopracowany dom w zabudowie bliźniaczej z 2023 roku, który łączy design, technologię i prywatność - gotowy do zamiesz...

Zielonki-Wieś (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

2 870 000 PLN (13 045 zł/m2)

5
3
220 m2
2023
15888104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Domek szkieletowy / Konstrukcja drewniana 27801991 15888104 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferujemy nowoczesne konstrukcje drewniane do samodzielnego montażu lub realizacji pod klucz...

Choroszcz (Podlaskie, gm. Choroszcz)

27 999 PLN (583 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15851431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Połowa bliźniaka, Narewka 27012802 15851431 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam państwu połowę domu o powierzchni 55,01 m2. Dom do usytuowany na działce o powi...

Narewka (Podlaskie, gm. Narewka)

185 000 PLN (3 364 zł/m2)

3
1
55 m2
1930
15812562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26534168 15812562 OSTATNI SEGMENT SKRAJNY – PRZESTRZEŃ, KTÓRA DOPASUJE SIĘ DO CIEBIEPowierzchnia użytkowa 133 m² + poddasze – łącznie 176,14 m², działka 509 m2.BEZ PROWIZJI. BEZ PCC. BEZ ŻADNYCH DODATKOWYCH KOSZT&Oa...

Stare Babice (Zielonki-parcela) (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

1 380 000 PLN (7 841 zł/m2)

5
2
176 m2
2025