• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 150

15877782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27578757 15877782 Zakochaj się w tym pięknym miejscu. To tutaj odpoczniesz od miejskiego zgiełku.Dom całoroczny lub weekendowy.PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY,SMS-y MOGĄ NIE DOCHODZIĆ!Nieruchomość dostępna w zacisznym i widokowym miejscu w Koszarawie z ogrodzoną działką...

Koszarawa (Śląskie, gm. Koszarawa)

599 000 PLN (4 992 zł/m2)

6
1
120 m2
1948
15790620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25971259 15790620 Opiekun oferty:Katarzyna FlendrichNr Licencji PFRN 28425tel: 602 102 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo przestronnego lokalu mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 141 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej i zielonej...

Domasław (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 649 000 PLN (11 695 zł/m2)

5
2
141 m2
2023
15768381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25542165 15768381 Opiekun oferty: Konrad Rakowieckitel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą budynku przy ul. Objazdowej we Wrocławiu.Nieruchomość zabudowana o łącznej powierzchni około 300 m2 obejmuje budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej około 150 m2...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 500 000 PLN (5 000 zł/m2)

7
-
300 m2
1930
15638692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23026250 15638692 Opiekun OfertyMagdalena Rakowieckatel. 602 101 602Dom wolnostojący o powierzchni 225m2 ( garaż w bryle budynku )usytuowany jest na działce o powierzchni 999 m2 w Kamieńcu Wrocławskimwybudowany w 2001rodświeżenie domu w 2008rOtoczenie nieruchomości:Ni...

Kamieniec Wrocławski (Dolnośląskie, gm. Czernica)

1 290 000 PLN (5 733 zł/m2)

5
-
225 m2
2001
15637041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22978067 15637041 Bliźniak do generalnego remontu w willowej części Brochowa. Opiekun ofertyJacek MamińskiNr licencji PFRN 30802tel. 602 101 602Wszystkie media, w tym światłowód. Budynek podpiwniczony, ze strychem, co daje dużą przestrzeń aranżacyjną.Możliwość wydziel...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

749 000 PLN (6 242 zł/m2)

4
2
120 m2
1920
15617656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22547956 15617656 Opiekun oferty:Sebastian Matczaktel. 602 101 602Segment dwupiętrowy w zabudowie bliźniaczej dostępny od Maja 2025 w miejscowości Krośnice, 50km od WrocławiaOtoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona w Dolinie Baryczy, z pięknymi widokami i terenam...

Krośnice (Dolnośląskie, gm. Krośnice)

579 999 PLN (7 532 zł/m2)

4
-
77 m2
2025
15728436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24743462 15728436 AGENT PROWADZĄCY:PAWEŁ GRZESIKTel: 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 123 m, usytuowanego na działce 258 m. Nieruchomość łączy w sobie komfort życia w spokojnej okolicy z ...

Rogów Sobócki (Dolnośląskie, gm. Sobótka)

749 000 PLN (6 089 zł/m2)

5
2
123 m2
2025
15722821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24625882 15722821 Aleksandra Dzielnickatel. 602 101 [email protected] W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ W SMOLCU - nieopodal przystanek kolejowy!!!Przytulny, gustownie urządzony i bardzo dobrze utrzymany dom nie wymaga wkładów finansowych. Zamieszk...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

1 250 000 PLN (9 191 zł/m2)

5
2
136 m2
2008
15699330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24165591 15699330 Szukasz wyjątkowej nieruchomości z dużym potencjałem do własnej aranżacji, położonej w jednej z najbardziej pożądanych i zielonych części Wrocławia Zalesiu - ta oferta jest właśnie dla Ciebie.Modernistyczny styl z kubiczną bryłą, płaskim dachem i duż...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 600 000 PLN (11 842 zł/m2)

6
2
304 m2
1965
15694595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24089384 15694595 Opiekun oferty Tomasz Leimantel. 602 101 602PIĘKNY DOM NA OPOROWIE Piękny dom wolnostojący znajdujący się na Oporowie. Dom jest po generalnym remoncie oraz dodatkowo został rozbudowany. Oporów jest jednym z najpiękniejszych dzielnic Wrocławia i dzięk...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 490 000 PLN (15 752 zł/m2)

6
-
412 m2
1957
15667821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23609885 15667821 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel: 602 101 602 Informacje podstawowe:Połowa bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 140 m2, działka 500 m2.Budynek w drugiej linii zabudowy od ul. Widawskiej. Zabudowa jednorodzinna dwulokalowa.Atuty:-...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 099 000 PLN (7 850 zł/m2)

5
-
140 m2
2024
15846419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26887436 15846419 Opiekun ofertySylwia Burza tel. 602 101 602Modernistyczna kamienica z ogrodem z 1938 roku po rewitalizacji w sercu jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie- Starego Mokotowa.English description available belowOpis nieruchomości: Ta h...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 600 000 PLN (10 708 zł/m2)

12
-
1737 m2
1938