• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 234

15637572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestrzeń, komfort i natura luksusowy dom! 22986671 15637572 Dom w Gowinie - przestrzeń, komfort i natura Na sprzedaż przestronny, elegancki dom wolnostojący o powierzchni 384 m², położony w cichej i malowniczej okolicy w Gowinie. Wnętrze wykończone z dbałością o każdy detal. Jasne, przestronne pomieszczenia o...

Gowino (Pomorskie, gm. Wejherowo)

1 999 999 PLN (5 208 zł/m2)

7
3
384 m2
2013
15332796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dla rodziny | Oddzielne mieszkanie | Blisko plaży 16052924 15332796 Dom o przemyślanym i funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń. Nieruchomość w zabudowie bliźniaczej położona w Gdyni Oksywiu.Idealne miejsce do zamieszkania jak i na inwestycje. Dom podzielony jest na dom główny oraz mieszkanie z osobnym wejściem, które ...

Gdynia (Obłuże) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 750 000 PLN (7 639 zł/m2)

9
3
360 m2
2016
15289030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący! blisko nad morze! 14837156 15289030 Dom w spokojnej okolicy zaprojektowany według indywidualnego projektu w pełni wykorzystującego walory działki. Jeśli cenisz ciszę i walory przyrody tutaj to znajdziesz. Dom posiada piękny, zadbany ogród od południa zapewniający intymność, gdyż jest o...

Mosty (Pomorskie, gm. Kosakowo)

1 750 000 PLN (8 495 zł/m2)

5
2
206 m2
2007
15000135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 6564393 15000135 Oferujemy Państwu duży, wielopokoleniowy dom na Gumieńcach. DODATKOWO ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI ze względu na dobudowaną część (ok.70m2) funkcjonującą kiedyś jako pub.Parter domu to : wiatrołap, salon , oddzielna kuchnia, wc, oraz g...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 590 000 PLN (5 064 zł/m2)

9
2
314 m2
1989
15867868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27355103 15867868 ?? Rezydencja nad strumykiem, prawie 2 ha prywatnej przestrzeni Wyjątkowa nieruchomość zaprojektowana na indywidualne zamówienie przez renomowaną pracownię architektoniczną. Miejsce, w którym nowoczesna architektura spotyka się z naturą w najbardziej...

Serock (Zalesie borowe) (Mazowieckie, gm. Serock)

3 850 000 PLN (10 907 zł/m2)

4
2
353 m2
2020
15883287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27674837 15883287 Prezentujemy Panstwu na sprzedaż dom w zabudowie blizniaczej o pow. uzytkowej.ok. 125 m2.Świetna lokalizacja. Wokół przyjemna dla oka nowa zabudowa.Czesc mieszkalna domu o pow. ok. 108 m2 sklada sie z 2 poziomow.Na pierwszym znajduje się przestronny ...

Przęsocin (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 299 000 PLN (10 427 zł/m2)

4
1
124.58 m2
2023
15824723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26626910 15824723 NA SPRZEDAŻ Dom i budynki letniskowe, gospodarcze, szklarnie na działce o pow. 1814m2 w spokojnym i cichym miejscu w pobliżu Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich OPIS BUDYNKU: Budynek murowany w technologii tradycyjnej (bloczki gazobetonu i cegła)...

Wilkasy (Wilkasy) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

870 000 PLN (6 350 zł/m2)

6
-
137 m2
1980
15638818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23027414 15638818 NOWA NIŻSZA CENA!!!Do sprzedaży oferujemy poniemiecki dom po kapitalnym remoncie w 2010 r. położony w środku lasu w przepięknym miejscu na trasie Bartoszewo-Police.Powierzchnia całkowita domu to 140 m2 a użytkowa 110 m2 położony na działce o powierzc...

Stare Leśno (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 250 000 PLN (8 929 zł/m2)

4
1
140 m2
1934
15819208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26580678 15819208 DO SPRZEDAŻY DOM WOLNOSTOJĄCY ZNAJDUJĄCY SIĘ W WOŁOWICACH W GMINIE CZERNICHÓW WYBUDOWANY W ZGODZIE Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI Dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 110,57 m2 położony na 7 arowej działce. Rozpoczęcie budowy 20...

Wołowice (Małopolskie, gm. Czernichów)

1 270 000 PLN (8 194 zł/m2)

4
2
155 m2
2026
15871454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27469272 15871454 DO SPRZEDAŻY DOM WOLNOSTOJĄCY ZNAJDUJĄCY SIĘ W CICHYM I SPOKOJNYM MIEJSCU NA GRANICY KRAKOWA ORAZ ZASTOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI DANAX DOM Do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 155,90 m2 oraz powierzch...

Zastów (Małopolskie, gm. Kocmyrzów-Luborzyca)

1 449 000 PLN (7 749 zł/m2)

6
-
187 m2
2017
15889348 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27847637 15889348 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży wolno stojącego domu w Dołujach.Nieruchomość wybudowana w 2018r. w metodzie kanadyjskiej, postawiony na działce o wielkości 600m2. Działka jest prostokątna o wymiarach ok. 20mx30m.Powierz...

Dołuje (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 499 000 PLN (8 997 zł/m2)

4
2
166.62 m2
2018
15815947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26580719 15815947 DO SPRZEDAŻY DOM WOLNOSTOJĄCY ZNAJDUJĄCY SIĘ W WOŁOWICACH W GMINIE CZERNICHÓW ZAKUP BEZ PODATKU PCC WYBUDOWANY W ZGODZIE Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI Dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 110,57 m2 położony na 7 arowej działce...

Wołowice (Małopolskie, gm. Czernichów)

1 250 000 PLN (8 065 zł/m2)

4
2
155 m2
2026