• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 269

15867868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27355103 15867868 ?? Rezydencja nad strumykiem, prawie 2 ha prywatnej przestrzeni Wyjątkowa nieruchomość zaprojektowana na indywidualne zamówienie przez renomowaną pracownię architektoniczną. Miejsce, w którym nowoczesna architektura spotyka się z naturą w najbardziej...

Serock (Zalesie borowe) (Mazowieckie, gm. Serock)

3 850 000 PLN (10 907 zł/m2)

4
2
353 m2
2020
15883287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27674837 15883287 Prezentujemy Panstwu na sprzedaż dom w zabudowie blizniaczej o pow. uzytkowej.ok. 125 m2.Świetna lokalizacja. Wokół przyjemna dla oka nowa zabudowa.Czesc mieszkalna domu o pow. ok. 108 m2 sklada sie z 2 poziomow.Na pierwszym znajduje się przestronny ...

Przęsocin (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 299 000 PLN (10 427 zł/m2)

4
1
124.58 m2
2023
15824723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26626910 15824723 NA SPRZEDAŻ Dom i budynki letniskowe, gospodarcze, szklarnie na działce o pow. 1814m2 w spokojnym i cichym miejscu w pobliżu Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich OPIS BUDYNKU: Budynek murowany w technologii tradycyjnej (bloczki gazobetonu i cegła)...

Wilkasy (Wilkasy) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

870 000 PLN (6 350 zł/m2)

6
-
137 m2
1980
15638818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23027414 15638818 NOWA NIŻSZA CENA!!!Do sprzedaży oferujemy poniemiecki dom po kapitalnym remoncie w 2010 r. położony w środku lasu w przepięknym miejscu na trasie Bartoszewo-Police.Powierzchnia całkowita domu to 140 m2 a użytkowa 110 m2 położony na działce o powierzc...

Stare Leśno (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 250 000 PLN (8 929 zł/m2)

4
1
140 m2
1934
15819208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26580678 15819208 DO SPRZEDAŻY DOM WOLNOSTOJĄCY ZNAJDUJĄCY SIĘ W WOŁOWICACH W GMINIE CZERNICHÓW WYBUDOWANY W ZGODZIE Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI Dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 110,57 m2 położony na 7 arowej działce. Rozpoczęcie budowy 20...

Wołowice (Małopolskie, gm. Czernichów)

1 270 000 PLN (8 194 zł/m2)

4
2
155 m2
2026
15871454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27469272 15871454 DO SPRZEDAŻY DOM WOLNOSTOJĄCY ZNAJDUJĄCY SIĘ W CICHYM I SPOKOJNYM MIEJSCU NA GRANICY KRAKOWA ORAZ ZASTOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI DANAX DOM Do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 155,90 m2 oraz powierzch...

Zastów (Małopolskie, gm. Kocmyrzów-Luborzyca)

1 449 000 PLN (7 749 zł/m2)

6
-
187 m2
2017
15889348 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27847637 15889348 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży wolno stojącego domu w Dołujach.Nieruchomość wybudowana w 2018r. w metodzie kanadyjskiej, postawiony na działce o wielkości 600m2. Działka jest prostokątna o wymiarach ok. 20mx30m.Powierz...

Dołuje (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 499 000 PLN (8 997 zł/m2)

4
2
166.62 m2
2018
15815947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26580719 15815947 DO SPRZEDAŻY DOM WOLNOSTOJĄCY ZNAJDUJĄCY SIĘ W WOŁOWICACH W GMINIE CZERNICHÓW ZAKUP BEZ PODATKU PCC WYBUDOWANY W ZGODZIE Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI Dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 110,57 m2 położony na 7 arowej działce...

Wołowice (Małopolskie, gm. Czernichów)

1 250 000 PLN (8 065 zł/m2)

4
2
155 m2
2026
15888414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27813386 15888414 OFERTA NOWEGO DOMU DO SPRZEDAŻY W WOŁOWICACH ! Do sprzedaży dom WOLNOSTOJĄCY do wejścia w gminie Czernichów. Nieruchomość stale pielęgnowana, starannie zagospodarowana - dom gotowy wprost do zamieszkania jedynie z nakładami...

Wołowice (Małopolskie, gm. Czernichów)

1 390 000 PLN (7 722 zł/m2)

5
2
180 m2
2017
15311070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 15461239 15311070 Zabudowa bliźniacza w stanie deweloperskim - Nowe Osiedle Kołatnik - kWałcza! Przedmiotem oferty jest gotowy energooszczędny dom w stanie deweloperskim z pompą ciepła i działką min. 500 m 2 . Idealny dla rodzin 2+1 lub 2+2 Budynek zlokalizowany ...

Kłębowiec (Kołatnik) (Zachodniopomorskie, gm. Wałcz)

519 000 PLN (6 740 zł/m2)

4
-
77 m2
2024
15843685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26811154 15843685 Wyjątkowy dom w wysokim standardzie - 284,70 m² działka 1248 m² w pełni wyposażonyNa sprzedaż przestronny, dwukondygnacyjny dom o łącznej powierzchni 284,70 m², usytuowany na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1248 m². Nieruchomość zost...

Głuszyca (Dolnośląskie, gm. Głuszyca)

1 550 000 PLN (5 458 zł/m2)

6
2
284 m2
2011
15779196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25769046 15779196 Na sprzedaż dom bliźniak w miejscowości Łazy, w województwie mazowieckim. Ten nowoczesny obiekt z rynku pierwotnego, o powierzchni użytkowej 131,02 m², mieści się na działce o powierzchni 287 m², oferując komfortowe warunki do życia. Nieruchomość wy...

Łazy (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

989 000 PLN (7 548 zł/m2)

4
-
131.02 m2
2026