• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 096

15888414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27813386 15888414 OFERTA NOWEGO DOMU DO SPRZEDAŻY W WOŁOWICACH ! Do sprzedaży dom WOLNOSTOJĄCY do wejścia w gminie Czernichów. Nieruchomość stale pielęgnowana, starannie zagospodarowana - dom gotowy wprost do zamieszkania jedynie z nakładami...

Wołowice (Małopolskie, gm. Czernichów)

1 390 000 PLN (7 722 zł/m2)

5
2
180 m2
2017
15311070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 15461239 15311070 Zabudowa bliźniacza w stanie deweloperskim - Nowe Osiedle Kołatnik - kWałcza! Przedmiotem oferty jest gotowy energooszczędny dom w stanie deweloperskim z pompą ciepła i działką min. 500 m 2 . Idealny dla rodzin 2+1 lub 2+2 Budynek zlokalizowany ...

Kłębowiec (Kołatnik) (Zachodniopomorskie, gm. Wałcz)

519 000 PLN (6 740 zł/m2)

4
-
77 m2
2024
15843685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26811154 15843685 Wyjątkowy dom w wysokim standardzie - 284,70 m² działka 1248 m² w pełni wyposażonyNa sprzedaż przestronny, dwukondygnacyjny dom o łącznej powierzchni 284,70 m², usytuowany na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1248 m². Nieruchomość zost...

Głuszyca (Dolnośląskie, gm. Głuszyca)

1 550 000 PLN (5 458 zł/m2)

6
2
284 m2
2011
15779196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25769046 15779196 Na sprzedaż dom bliźniak w miejscowości Łazy, w województwie mazowieckim. Ten nowoczesny obiekt z rynku pierwotnego, o powierzchni użytkowej 131,02 m², mieści się na działce o powierzchni 287 m², oferując komfortowe warunki do życia. Nieruchomość wy...

Łazy (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

989 000 PLN (7 548 zł/m2)

4
-
131.02 m2
2026
15785313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25872846 15785313 Na sprzedaż wyjątkowy dom bliźniak w urokliwej miejscowości Łazy, w województwie mazowieckim. Ten nowoczesny obiekt z rynku pierwotnego, o powierzchni użytkowej 153,71 m², mieści się na działce o powierzchni 321 m², oferując komfortowe warunki do życ...

Łazy (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 145 000 PLN (7 449 zł/m2)

5
2
153.71 m2
2026
15885380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27728031 15885380 Na sprzedaż Dwa domy na jednej działce w centrum Grodziska Mazowieckiego !!!Dwa domy na jednej działce w centrum Grodziska Mazowieckiego idealne dla dwóch rodzin lub pod inwestycjęNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w ścisłym centrum Grodzis...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 650 000 PLN (5 593 zł/m2)

7
3
295 m2
1998
15780206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25798038 15780206 Na sprzedaż prezentujemy państwu bardzo funkcjonalny 6 pokojowy dom o powierzchni 160m2 z wbudowanym garażem, na pięknej działce o powierzchni 806m2, położony w okolicach Bochni, dom w stanie surowym zamkniętym. Lokalizacja : Krzeczów ul. Kącik, ...

Krzeczów (Małopolskie, gm. Rzezawa)

719 000 PLN (4 494 zł/m2)

6
3
160 m2
2025
15850359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26993700 15850359 Nowoczesny dom w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej ok. 270 m2Częściowo wykończony ( łazienkami, podłogami, drzwiami )Nieruchomość położna na działce 2619 m2 w formie prostokąta w miejscowości Nowy ŁuszczewekRozkład pomieszczeń- Salon 26...

Nowy Łuszczewek (Mazowieckie, gm. Błonie)

1 499 000 PLN (5 552 zł/m2)

7
-
270 m2
2021
15889304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27846774 15889304 Inwestycja Adamowizna- DOSTĘPNY Ostatni Lokal-Przedstawiam do zakupu dom o powierzchni 143m2 z działką 380metrówPełen stan deweloperskiPiec Gazowy , ogrzewanie podłogowe w każdym pomieszczeniuRozkład pomieszczeńParter;- Salon z aneksem kuchennym- 31...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

900 000 PLN (6 294 zł/m2)

5
2
143 m2
2026
15029662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 7436287 15029662 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDom wolnostojący o pow. użytkowej 280m2 położony blisko Grodziska Mazowieckiego w klimatycznej miejscowości Czarny Las.Miejscowość położona jest w otulinie lasu co stwarza możliwośćkomfortowego wypoczynku po cało...

Czarny Las (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 459 000 PLN (5 211 zł/m2)

5
-
280 m2
2000
15877895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27583625 15877895 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIMarki kWarszawy. Do sprzedaży komfortowy dom typu bliźniak o pow. 147m2 z działką 306m2.Dom położony jest na terenie zamkniętego osiedla w kameralnej części Marek, tuż przy lesie i jednocześnie z doskonałym doja...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 299 000 PLN (8 837 zł/m2)

5
-
147 m2
2008
15862365 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27224992 15862365 Syndyk Pawła Nowaka ogłasza przetarg pisemny na sprzedaż:• Udziałów w spadku po Jerzym Nowaku oraz Małgorzacie Nowak, w skład którego wchodzą: udziały w wysokości 1564 łącznie w prawie własności nieruchomości położonej w Jaworznie przy ul. Piastowski...

Jaworzno (Śląskie, gm. Jaworzno)

30 000 PLN (203 zł/m2)

6
2
148.1 m2
-