• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 096

15884509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27705702 15884509 Dom w stanie surowym otwartym - projekt „Dom w Żurawkach 7”, Dobczyce Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, wybudowany według projektu „Dom w Żurawkach 7”. Nieruchomość położona jest w ur...

Dobczyce (Małopolskie, gm. Dobczyce)

550 000 PLN (4 044 zł/m2)

5
-
136 m2
2025
15882597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27671245 15882597 OFERTA SPRZEDAŻY: NOWOCZESNY DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ – INWESTYCJA 2026Prezentujemy ofertę sprzedaży lokali mieszkalnych w nowo powstającej inwestycji budynków w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość charakteryzuje się nowoczesną architekturą, wysok...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

799 000 PLN (7 683 zł/m2)

5
-
104 m2
2023
15712052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duża działka z domem blisko lasu 24415348 15712052 Na sprzedaż dom wolno stojący w spokojnej okolicy pod WarszawąZ przyjemnością przedstawiam ofertę domu na sprzedaż położonego w  uroczej miejscowości Chyliczki, znajdującej się w połowie drogi między Piasecznem a Konstancinem.Warto podkreślić, że w p...

Piaseczno (Chyliczki) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 688 000 PLN (14 067 zł/m2)

4
2
120 m2
1988
14417254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Uroczy domek ze stawem na działce 2859m2 ! 2726284 14417254 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Daj się porwać we wspaniałą podróż do oazy spokoju i wytchnienia. Zapoznaj się z Naszą ofertą!Lokalizacja:Proponujemy Państwu niezwykłą nieruchomość, która znajduje się w...

Czerniki (Pomorskie, gm. Stara Kiszewa)

620 000 PLN (8 857 zł/m2)

3
1
70 m2
2001
15889238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27846115 15889238 KSB Nieruchomości przedstawia do sprzedaży dom przy lesie, po remoncie. W cenie działka z plantacją choinek.Po dużo więcej zdjęć zapraszamy do kontaktu.Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 106,5m², położony na działce o powierzchni 1581 m², w cichej i s...

Ostrowiec Świętokrzyski (Świętokrzyskie, gm. Ostrowiec Świętokrzyski)

759 000 PLN (7 127 zł/m2)

3
2
106.5 m2
1970
15713049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24431797 15713049 Na sprzedaż dom powierzchni użytkowej 137,5 m2 (całkowitej około 240 m2) zlokalizowany na działce o powierzchni 341 m2 przy ul. Wybranieckiej (os. Baranówek). Dom składa się z 4 kondygnacji: Piwnica: garaż, kotłownia, WC, oraz dodatkowe 2 pomies...

Kielce (Baranówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 400 000 PLN (5 932 zł/m2)

6
2
236 m2
2000
15786596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25910936 15786596 Dom z ogrodem, który o każdej porze roku wygląda pięknie. Tylko kilka minut drogi spacerkiem do głównej plaży, a jednocześnie położony jest w spokojnej, cichej uliczce.Ten przestronny, nowoczesny i zadbany dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 2...

Morzyczyn (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

1 850 000 PLN (9 040 zł/m2)

5
2
204.65 m2
2012
15889247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27846227 15889247 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDzień dobry. Mam na sprzedaż dom w miejscowości Paszyn koło Nowego Sącza.Dom z lat 90 tych.Obecnie zamieszkały.Nie jest ocieplony .Składa się z -Piwnicy -kotłownia, 2 pokoje i pomieszczenie narzędziowe -Pa...

Chełmiec (Paszyn) (Małopolskie, gm. Chełmiec)

620 000 PLN (6 889 zł/m2)

2
-
90 m2
-
15753317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25194768 15753317 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej - Trzcianka Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 100 m², położonego na dużej, pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1031 m&sup...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

680 000 PLN (6 800 zł/m2)

3
-
100 m2
-
15883945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27686907 15883945 Nowy dom na sprzedaż Tarnowiec - Bliźniak z działką 1000 m² i rekuperacją Bez Prowizji od kupującego! Szukasz nowoczesnego domu w spokojnej okolicy, który łączy wysoki standard wykonania z ogromną przestrzenią do wypoczynku? P...

Tarnowiec (Małopolskie, gm. Tarnów)

949 000 PLN (6 590 zł/m2)

5
1
144 m2
2026
15883579 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27675269 15883579 Inwestycja powstaje w Dołujach – miejscowości, która stała się symbolem prestiżowej i wygodnej ucieczki od zgiełku Szczecina, nie rezygnując przy tym z miejskich udogodnień.Wszystko, czego potrzebujesz, masz pod ręką:– Błyskawiczny dojazd do Szczecin...

Dołuje (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

869 999 PLN (7 686 zł/m2)

4
-
113.19 m2
2026
15870063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowy do wprowadzenia! Urządzony dom z infrastruk 27418612 15870063 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Sprzedawana działka zabudowana jest domem według projektu MIKRUS. Stan w tracie wykończenia wnętrza.Realizacja w trakcie, dom fina...

Gołubie (Pomorskie, gm. Stężyca)

970 000 PLN (13 662 zł/m2)

3
2
71 m2
2025