• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 143

15885294 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27722344 15885294 Oferuję do sprzedaży wyjątkową rezydencję o pow. 550 m2 na działce 6000 m2 w doskonałej lokalizacji , zaledwie 25 km od Warszawyw Ustanowie , w otulinie Lasów Chojnowskich . Budynek 2 kondygnacyjny - fantastycznie zaprojektowany i idealny dla dużej...

Ustanów (Mazowieckie, gm. Prażmów)

3 900 000 PLN (7 091 zł/m2)

10
-
550 m2
-
15667179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23593359 15667179 Zamieszkaj w wyjątkowym domu! Villa w sercu Żarowa! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje na sprzedaż niepowtarzalną, komfortową rezydencję o powierzchni 230 m² , położoną na pięknej, zagospodarowanej działce o powierzchni 11 ar&oac...

Żarów (Dolnośląskie, gm. Żarów)

1 998 000 PLN (8 687 zł/m2)

5
-
230 m2
2018
15889510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27851966 15889510 Dom w stanie surowym zamkniętym 10 km od Zatora.Nowy dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym w Spytkowicach (pow. wadowicki), w odległości 10 km od Zatora (pow. oświęcimski), 17 km od Wadowic, 21 km od Alwerni, 24 km od Oświęcimia, 26 km od Skaw...

Spytkowice (Małopolskie, gm. Spytkowice)

309 000 PLN (1 509 zł/m2)

5
2
204.8 m2
2011
15889506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27851964 15889506 Dwurodzinny dom z ogromnym potencjałem – Żory, Rój Szukasz domu, który łączy przestrzeń, niezależność i świetną lokalizację?Ta nieruchomość to idealna propozycja dla dwóch rodzin lub jako bezpieczna inwestycja pod wynajem.Z przyjemnością prezentuję w...

Żory (Rój) (Śląskie, gm. Żory)

545 000 PLN (2 019 zł/m2)

6
2
270 m2
1969
15889512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27851968 15889512 KAMIENICA INWESTYCYJNA Z OGRODEM, WŁASNYM PARKINGIEM I GARAŻAMI W CENTRUM CIESZYNANa sprzedaż kamienica z początku XIX wieku położona w centrum Cieszyna. Nieruchomość posiada duży potencjał inwestycyjny i może stanowić atrakcyjną lokatę kapitału pod ...

Cieszyn (Śląskie, gm. Cieszyn)

900 000 PLN (1 799 zł/m2)

6
4
500.37 m2
1836
15889509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27851965 15889509 Dom z dużą działką – oaza spokoju.PARAMETRY OFERTYMiastoŻabnica, gmina Węgierska Górka, powiat ŻywiecPowierzchnia działkidomu10125 m2 195m2Forma własnościWłasnośćDojazd do działkiAsfaltdroga gruntowaKształt działkiNieregularnyMediaPrąd, woda, kanal...

Żabnica (Śląskie, gm. Węgierska Górka)

2 149 000 PLN (11 021 zł/m2)

6
2
195 m2
1980
15804256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26301729 15804256 Nowoczesny dom z garażem i budynkiem gospodarczym - Dankowice Oferuję na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom położony w spokojnej, zielonej okolicy, w sąsiedztwie lasu i z widokiem na góry przy sprzyjającej pogodzie. Nieruchomość z...

Dankowice (Śląskie, gm. Wilamowice)

1 250 000 PLN (7 962 zł/m2)

4
2
157 m2
2016
15512152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20162755 15512152 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI**Atrakcyjna oferta sprzedaży: Dom w Regulicach**Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, blisko Krakowa? Ta oferta jest dla Ciebie!**Szczegóły nieruchomości:**- **Lokalizacja:** Regulice, zaledwie 25 minut od...

Regulice (Małopolskie, gm. Alwernia)

269 000 PLN (3 057 zł/m2)

3
-
88 m2
1960
15889571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27853934 15889571 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDom w zabudowie szeregowej Gliwice, ul. KurpiowskaNa sprzedaż nowoczesna, rodzinna nieruchomość zlokalizowana przy ul. Kurpiowskiej .W jej skład wchodzi dwukondygnacyjny budynek (w zabudowie szeregowej) z podda...

Gliwice (Żerniki) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 269 000 PLN (8 752 zł/m2)

4
-
145 m2
2024
15715621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż w super cenie - nie przegap okazji 24496381 15715621 Nowoczesny dom parterowy  wykończony pod klucz - Gnojno Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży  przestronnego  domu parterowego  o powierzchni całkowitej 197,92 m² położony na działce o powierzchni 1198 m².Dom  został wybudowany w 2024r. Wszy...

Gnojno (Kujawsko-Pomorskie, gm. Inowrocław)

1 300 000 PLN (6 599 zł/m2)

5
2
197 m2
2024
15715230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękny dom na wzgórzu! Niwnice! Działka 1300m2 24490290 15715230 Nieruchomości ApartamentMałgorzata Świetłowicz793 775 800Dom z widokiem na wzgórzu - Niwnice, 10 minut od Lwówka ŚląskiegoProponuję na sprzedaż przestronny, w pełni wyposażony dom o powierzchni 181 m², położony na ponad 13-arowej działce w spokojnej ...

Niwnice (Dolnośląskie, gm. Lwówek Śląski)

870 000 PLN (4 807 zł/m2)

6
2
181 m2
2007
15814805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom marzeń w spokojnej okolicy 26601948 15814805 Komfortowy dom jednorodzinny z dużym ogrodem i tarasem - ŁosiniecNa sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny z 2019 roku, położony w spokojnej i zielonej miejscowości Łosiniec, w bezpośrednim sąsiedztwie lasów. To idealna propozycja dla rodzin oraz os...

Łosiniec (Wielkopolskie, gm. Skoki)

900 000 PLN (4 891 zł/m2)

5
2
184 m2
2019