• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 148

15512152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20162755 15512152 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI**Atrakcyjna oferta sprzedaży: Dom w Regulicach**Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, blisko Krakowa? Ta oferta jest dla Ciebie!**Szczegóły nieruchomości:**- **Lokalizacja:** Regulice, zaledwie 25 minut od...

Regulice (Małopolskie, gm. Alwernia)

269 000 PLN (3 057 zł/m2)

3
-
88 m2
1960
15889571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27853934 15889571 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDom w zabudowie szeregowej Gliwice, ul. KurpiowskaNa sprzedaż nowoczesna, rodzinna nieruchomość zlokalizowana przy ul. Kurpiowskiej .W jej skład wchodzi dwukondygnacyjny budynek (w zabudowie szeregowej) z podda...

Gliwice (Żerniki) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 269 000 PLN (8 752 zł/m2)

4
-
145 m2
2024
15715621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż w super cenie - nie przegap okazji 24496381 15715621 Nowoczesny dom parterowy  wykończony pod klucz - Gnojno Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży  przestronnego  domu parterowego  o powierzchni całkowitej 197,92 m² położony na działce o powierzchni 1198 m².Dom  został wybudowany w 2024r. Wszy...

Gnojno (Kujawsko-Pomorskie, gm. Inowrocław)

1 300 000 PLN (6 599 zł/m2)

5
2
197 m2
2024
15715230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękny dom na wzgórzu! Niwnice! Działka 1300m2 24490290 15715230 Nieruchomości ApartamentMałgorzata Świetłowicz793 775 800Dom z widokiem na wzgórzu - Niwnice, 10 minut od Lwówka ŚląskiegoProponuję na sprzedaż przestronny, w pełni wyposażony dom o powierzchni 181 m², położony na ponad 13-arowej działce w spokojnej ...

Niwnice (Dolnośląskie, gm. Lwówek Śląski)

870 000 PLN (4 807 zł/m2)

6
2
181 m2
2007
15814805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom marzeń w spokojnej okolicy 26601948 15814805 Komfortowy dom jednorodzinny z dużym ogrodem i tarasem - ŁosiniecNa sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny z 2019 roku, położony w spokojnej i zielonej miejscowości Łosiniec, w bezpośrednim sąsiedztwie lasów. To idealna propozycja dla rodzin oraz os...

Łosiniec (Wielkopolskie, gm. Skoki)

900 000 PLN (4 891 zł/m2)

5
2
184 m2
2019
15724765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rezydencja do własnej Aranżacji z dużą działką 24664104 15724765 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera.Szukasz nieruchomości z ogromnym potencjałem, która łączy luksus, przestrzeń i wyjątkową lokalizację?Ta niezwykła REZYDENCJA w D...

Damnica (Pomorskie, gm. Damnica)

1 890 000 PLN (2 363 zł/m2)

8
3
800 m2
2015
15495668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek mieszkalno-usługowy z warsztatem 19841177 15495668 Do sprzedaży; Budynek mieszkalno-usługowy wybudowany w 1995 roku z gazobetonu. Budynek składa się z części usługowej na parterze oraz części mieszkalnej na piętrze i poddasza o łącznej powierzchni 370 m2. Dom w części podpiwniczony, strych nieużytkow...

Wyszków (Mazowieckie, gm. Wyszków)

990 000 PLN (2 676 zł/m2)

6
3
370 m2
1995
15818046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulny domek letniskowy w Kochanowicach 26614436 15818046 Przytulny domek letniskowy w Kochanowicach - Twoja oaza spokoju pod lasemSzukasz miejsca na weekendowy reset blisko natury? Na sprzedaż oferujemy całoroczny funkcjonalnie domek letniskowy położony w sercu powiatu lublinieckiego. To idealna propozycja...

Kochanowice (Śląskie, gm. Kochanowice)

130 000 PLN (3 023 zł/m2)

1
1
43 m2
2009
15827848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie+lokal usł. 359 m Iława ul. Dąbrowskiego 26610821 15827848 Wyjątkowy lokal mieszkalno-usługowy o łącznej powierzchni 359 m² nad jeziorem Jeziorak w centrum Iławy. Świetna lokalizacja! To unikalna oferta dla osób poszukujących nieruchomości łączącej komfort domowego zacisza z częścią usługową, a także doskona...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

1 349 000 PLN (3 758 zł/m2)

5
3
359 m2
2002
15889566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27853040 15889566 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNowo powstające osiedle domów jednorodzinnych budowane jest na osiedlu Mazurskim w Dywitach. Będzie docelowo składać się z 16 budynków wg. indywidualnego projektu architektonicznego. Projekt powstał przy w...

Dywity (Dywity) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dywity)

1 120 000 PLN (8 485 zł/m2)

5
-
132 m2
2025
15889540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27852135 15889540 Opiekun oferty Konrad Rakowieckitel. 602 101 602 Przestronny dom z potencjałem inwestycyjnym o powierzchni 221 m, położony blisko centrum, w prestiżowej części miasta przy ul. Wawrzyniaka.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w atrakcyjn...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 099 000 PLN (9 498 zł/m2)

10
-
221 m2
1979
15848931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rezerwacja / 10 minut od Wołowa! 26952109 15848931 Nieruchomości ApartamentAnna Krawiec513 383 101          Rezerwacja     Tutaj Ty decydujesz jak finalnie będzie wyglądał ten dom!                            Do sprzedania funkcjonalny parterowy dom wolnostojący w stanie surowym otwartym wg projektu S...

Bożeń (Dolnośląskie, gm. Wołów)

269 000 PLN (1 770 zł/m2)

4
1
152 m2
2023