• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 154

15843971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26819316 15843971 DOM WOLNOSTOJĄCY W STANIE SUROWYM ZAMKNIĘTYM ZNAJDUJĄCY SIĘ W MIEJSCOWOŚCI SZCZYGLICE W GMINIE ZABIERZÓW OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE DOM Do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni około 200 m2. Dom wybudowany w...

Szczyglice (Małopolskie, gm. Zabierzów)

700 000 PLN (2 800 zł/m2)

10
-
250 m2
1960
15882644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27671292 15882644 Osiedle GaLene – Znajdź spokój w cenie z 2025 roku!Szukasz azylu, w którym „gubisz troski, a odnajdujesz spokój”? Odkryj Osiedle GaLene w Żarowie pod Stargardem. To wyjątkowy kompleks budynków jednorodzinnych, gdzie solidność wykonania spotyka się z ...

Żarowo (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

615 000 PLN (5 395 zł/m2)

4
2
114 m2
2026
15882171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27658005 15882171 Dom w technologii kanadyjskiej o powierzchni 150 m2, położony na pięknej, zielonej działce o powierzchni 1000 m2 usytuowany w Otrębusach.PARTER:- przestronny salon z wyjściem do ogrodu,- otwarta kuchnia ze spiżarnią,- dodatkowy pokój (gabinetsypialni...

Otrębusy (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 540 000 PLN (10 267 zł/m2)

5
1
150 m2
2025
15889392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27849882 15889392 Na sprzedaż nowoczesny w atrakcyjnej cenie dom wolnostojące w doskonałej lokalizacji w gminie Sicienko Oferujemy na sprzedaż nowo budowany dom w zabudowie wolnostojącej o powierzchni 116,77m2, z działką 1150 m2 położony w urokliwym miejscu ...

Szczutki (Kujawsko-Pomorskie, gm. Sicienko)

830 000 PLN (7 155 zł/m2)

4
-
116 m2
-
15714034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24450002 15714034 Nieruchomość z dużym potencjałem dom do remontu wraz z wolnostojącym garażem, który można zaadaptować lub rozebrać, w zależności od własnej koncepcji.Największym atutem jest przestronna działka, dająca szerokie możliwości zagospodarowania: inwestycy...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 160 000 PLN (8 788 zł/m2)

3
1
132 m2
1987
15834381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26882707 15834381 Na sprzedaż nowoczesny w atrakcyjnej cenie dom wolnostojące w doskonałej lokalizacji w gminie Sicienko Oferujemy na sprzedaż nowo budowany dom w zabudowie wolnostojącej o powierzchni 155,4m2, z działką 1150 m2 położony w urokliwym miejscu w...

Szczutki (Kujawsko-Pomorskie, gm. Sicienko)

920 000 PLN (5 935 zł/m2)

4
-
155 m2
-
15050593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 8171124 15050593 Oferuję na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom o powierzchni 350 m, usytuowany na przestronnej, ogrodzonej działce o powierzchni 5000 m w cichej i zielonej miejscowości Karolina.Układ pomieszczeń:Parter:-przestronny salon z kominkiem i wyjściem na ...

Karolina (Mazowieckie, gm. Baranów)

2 500 000 PLN (7 143 zł/m2)

8
2
350 m2
2019
15884717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27710216 15884717 REZERWACJA OFERTA OD DEWELOPERA BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO I PODATKU PCC 2%!!! Prestiżowa i wyjątkowa inwestycja w pod wrocławskich Cesarzowicach – zaledwie 3 km od Oporowa. Kompleks składa się jedynie...

Cesarzowice (Dolnośląskie, gm. Środa Śląska)

1 760 000 PLN (11 069 zł/m2)

5
3
159 m2
2025
15884233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27696339 15884233 `OFERTA OD DEWELOPERA, BEZ PCC, BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO! Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach– zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem, oferuje Państwu zdecydowa...

Cesarzowice (Dolnośląskie, gm. Środa Śląska)

1 650 000 PLN (10 377 zł/m2)

5
3
159 m2
2025
15872616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Gdyni | 4 pokoje | ogród | Flora Park 27499302 15872616 Idealny dom dla rodziny w Gdyni - Flora Park!To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej oferty — domu z własnym ogrodem, prywatną przestrzenią, zielonym otoczeniem i wygodnym dostępem do infrastruktury miejskiej oraz sprawną...

Gdynia (Wielki kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

982 700 PLN (8 189 zł/m2)

4
3
120 m2
2027
15872614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Gdyni | 4 pokoje | ogród | Flora Park 27499300 15872614 Idealny dom dla rodziny w Gdyni - Flora Park!To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej oferty — domu z własnym ogrodem, prywatną przestrzenią, zielonym otoczeniem i wygodnym dostępem do infrastruktury miejskiej oraz sprawną...

Gdynia (Wielki kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

962 700 PLN (8 023 zł/m2)

4
3
120 m2
2027
15871359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Cicho i zielono, idealnie do zamieszkania 27468307 15871359 Gotowe do odbioru bliźniaki w pięknej, cichej i zielonej okolicy Przodkowa.To idealna propozycja dla rodzin poszukujących komfortowego miejsca do życia, w harmonii z naturą i z dogodnym dostępem do infrastruktury miejskiej.Osiedle składa się z sześci...

Przodkowo (Pomorskie, gm. Przodkowo)

799 000 PLN (5 963 zł/m2)

5
1
134 m2
2024