• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 160

15806881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Domek w Gołubiu z widokiem na jezioro Dąbrowskie 26354583 15806881 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Domek letniskowy z widokiem na Jezioro Dąbrowskie!Oferta dla osób poszukujących oazy spokoju! Lokalizacja:Proponowana nieruchomość...

Gołubie (Pomorskie, gm. Stężyca)

499 000 PLN (7 129 zł/m2)

3
1
70 m2
1976
15882763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673312 15882763 Dzień dobry!Na sprzedaż świetnie zlokalizowane bliźniaki na szczecińskim Wielgowie!BRAK PODATKU PCC!Docelowo na osiedlu ma powstać 6 budynków dwulokalowych, obecnie na sprzedaż gotowe do zakupu są cztery lokale.Osiedle klimatycznie i komfortowo zaara...

Szczecin (Wielgowo-sławociesze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

999 000 PLN (6 807 zł/m2)

4
2
146.76 m2
2025
15889150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27845610 15889150 Domek w cenie mieszkania !Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący domek o powierzchni 60 m2 powierzchni całkowitej, z możliwością rozbudowy. Nieruchomość położona na działce o powierzchni 519 m2. Lokalizacja:Nieruchomość położona w Żarowie, zaledwie 7 ...

Żarowo (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

480 000 PLN (8 000 zł/m2)

3
1
60 m2
2024
15889137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27845326 15889137 Siedlisko z zabudowaniami gospodarczymi Pluszkiejmy Biuro Nieruchomości Własny Kąt z Giżycka oferuje na sprzedaż siedlisko z budynkiem mieszkalnym oraz zabudową gospodarczą położone w miejscowości Pluszkiejmy.Nieruchomość znajduje się w spokojnej, ma...

Pluszkiejmy (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dubeninki)

1 200 000 PLN (9 756 zł/m2)

3
-
123 m2
1972
15866205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27315549 15866205 Nowoczesny bliźniak 2023 Smart Home Klimatyzacja 220 m² 15 min do Bemowa Na sprzedaż nowoczesny, w pełni dopracowany dom w zabudowie bliźniaczej z 2023 roku, który łączy design, technologię i prywatność - gotowy do zamiesz...

Zielonki-Wieś (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

2 870 000 PLN (13 045 zł/m2)

5
3
220 m2
2023
15888104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Domek szkieletowy / Konstrukcja drewniana 27801991 15888104 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferujemy nowoczesne konstrukcje drewniane do samodzielnego montażu lub realizacji pod klucz...

Choroszcz (Podlaskie, gm. Choroszcz)

27 999 PLN (583 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15851431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Połowa bliźniaka, Narewka 27012802 15851431 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam państwu połowę domu o powierzchni 55,01 m2. Dom do usytuowany na działce o powi...

Narewka (Podlaskie, gm. Narewka)

185 000 PLN (3 364 zł/m2)

3
1
55 m2
1930
15849455 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26967221 15849455 Wyjątkowy dom z ogrodem w kameralnej, spokojnej części Komorowa - cisza, komfort, prywatność Na sprzedaż dom o łącznej powierzchni 320m 2 wybudowany w 2011r położony na działce o powierzchni 1500m 2 zaprojektowany z myślą o ko...

Komorów (Mazowieckie, gm. Michałowice)

3 900 000 PLN (12 188 zł/m2)

7
3
320 m2
2011
15124394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 10403550 15124394 Na sprzedaż dom parterowy w stanie deweloperskim w Bobolinie blisko Szczecina, 15 min do centrum ! Powierzchnia całkowita domu wynosi 179,52 m2, powierzchnia użytkowa 117 + garaż 142 m2 na działce o powierzchnii 1152 m2. Na powierzchnię 179,52 m2 skł...

Bobolin (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

1 500 000 PLN (8 356 zł/m2)

4
2
179.52 m2
2022
15823263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26644016 15823263 Oferujemy na sprzedaż domy w stanie surowym zamkniętym ok. 148,67 m2 powierzchni całkowitej . Działki od 400 m2. Wszystkie działki objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Tykocin - działki skategoryzowano pod: budownictwo jedno...

Tykocin (Podlaskie, gm. Tykocin)

395 000 PLN (2 657 zł/m2)

4
2
148.67 m2
2025
15060246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 8567549 15060246 Oferujemy na sprzedaż domy w stanie deweloperskim ok. 148,67 m2 powierzchni całkowitej . Działki od 400 m2. Wszystkie działki objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Tykocin - działki skategoryzowano pod: budownictwo jednorodzi...

Tykocin (Podlaskie, gm. Tykocin)

465 000 PLN (3 128 zł/m2)

4
2
148.67 m2
2024
15888966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27835578 15888966 Wyjątkowa okazja! Dom wolnostojący na sprzedaż w samym sercu Osielska - ul. Narcyzowa Przedstawiam ofertę sprzedaży przestronnego, reprezentacyjnego domu wolnostojącego, położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Osielska. Nieruchom...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

1 550 000 PLN (5 016 zł/m2)

6
-
309 m2
-