• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 160

15823263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26644016 15823263 Oferujemy na sprzedaż domy w stanie surowym zamkniętym ok. 148,67 m2 powierzchni całkowitej . Działki od 400 m2. Wszystkie działki objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Tykocin - działki skategoryzowano pod: budownictwo jedno...

Tykocin (Podlaskie, gm. Tykocin)

395 000 PLN (2 657 zł/m2)

4
2
148.67 m2
2025
15060246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 8567549 15060246 Oferujemy na sprzedaż domy w stanie deweloperskim ok. 148,67 m2 powierzchni całkowitej . Działki od 400 m2. Wszystkie działki objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Tykocin - działki skategoryzowano pod: budownictwo jednorodzi...

Tykocin (Podlaskie, gm. Tykocin)

465 000 PLN (3 128 zł/m2)

4
2
148.67 m2
2024
15888966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27835578 15888966 Wyjątkowa okazja! Dom wolnostojący na sprzedaż w samym sercu Osielska - ul. Narcyzowa Przedstawiam ofertę sprzedaży przestronnego, reprezentacyjnego domu wolnostojącego, położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Osielska. Nieruchom...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

1 550 000 PLN (5 016 zł/m2)

6
-
309 m2
-
15795628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26100402 15795628 Na sprzedaż wyjątkowy dom z działką o powierzchni 8017 m2, położone w malowniczej i spokojnej okolicy – w otulinie zabytkowego parku dworskiego w Rusowie, zaledwie 9 km od nadmorskiego Ustronia Morskiego. Nieruchomość składa się z wolnostojącego dom...

Rusowo (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

839 000 PLN (5 244 zł/m2)

4
1
160 m2
1930
15713041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom rekreacyjny 24431697 15713041 Na sprzedaż: Domek letniskowy w Rusinowie - 1,5 km od morza Lokalizacja: Miejscowość Rusinowo położona jest pomiędzy popularnymi nadmorskimi letniskami - Wiciem a Jarosławcem - w odległości około 13 kil...

Rusinowo (Zachodniopomorskie, gm. Postomino)

229 000 PLN (6 543 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15870770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27438655 15870770 Umeblowany i wyposażony dom z własną linią brzegową jeziora Bielskie na działce o pow. 2359m2, gmina Wydminy OPIS DZIAŁKI: Powierzchnia działki: 2359m2; Przybliżone wymiary działki: 34,5m x 30m x 66,5m x 12m x 86m2; Działka dzięki umiejscowie...

Okrągłe (Okrągłe) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Wydminy)

1 350 000 PLN (16 875 zł/m2)

4
-
80 m2
2016
15889112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27844663 15889112 Sprzedam dom jednorodzinny wolnostojący położony w Chrząstawie Małej (Powiat Wrocławski) blisko lasu (ok. 100m od granicy lasu). Stan budynku i wyposażenia jest idealny. W niedalekiej odległości znajduje się:- szkoła- przedszkole- infrastruktura gast...

Chrząstawa Mała (Dolnośląskie, gm. Czernica)

1 599 000 PLN (7 995 zł/m2)

6
-
200 m2
2011
15694330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękny dom w pobliżu jeziora Skorzęcin 24081176 15694330 Zapraszam do zapoznania się z unikatową ofertą sprzedaży wolnostojącego domu  o powierzchni 281 mkw. Nieruchomość została zbudowana w 2000 roku i znajduje się w miejscowości Wiekowo na bardzo dużej działce o powierzchni 3430 mkw. w gminie Witkowo.Dom...

Wiekowo (Wielkopolskie, gm. Witkowo)

1 399 000 PLN (4 979 zł/m2)

6
1
281 m2
2000
15889096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
VII-758 Dom w Ostródzie przy ulicy Mrongowiusza, 5 pokoi, dwie łazienki 27843392 15889096 VI-758  Dom w Ostródzie przy ulicy Mrongowiusza o powierzchni całkowitej 108,31m2 w tym powierzchnia użytkowa 98,36m2, posadowiony na działce o powierzchni 294m2, w zabudowie bliźniaczej, 2 kondygnacyjny, murowany, ocieplony styropi...

Ostróda, ul. Celestyna Mrongowiusza

500 000 PLN (5 083 zł/m2)

5
2
98.36 m2
-
15854218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27071848 15854218 Wyjątkowa rezydencja z antresolą i prywatnym apartamentem Indywidualny projekt MilanówekSą domy poprawne. I są domy tworzone z wizją.Ta wyjątkowa rezydencja w prestiżowej, zielonej części Milanówka została wybudowana w 2012 roku według indywidualne...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

2 399 900 PLN (8 571 zł/m2)

5
-
280 m2
2012
15889073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27842640 15889073 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana położona w miejscowości Wymysły przy ul. Aroniowej 3, gmina Pomiechówek, powiat nowodworski.Nieruchomość składa się z działki o powierzchni 2126 m², zabudowanej parterowym domem jednorodzinnym o powierzchn...

Wymysły (Mazowieckie, gm. Pomiechówek)

450 000 PLN (3 776 zł/m2)

5
1
119.17 m2
1959
14939591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 5188192 14939591 ZAPRASZAMY NOWA, DOBRA CENA WYJĄTKOWA PROPOZYCJA INWESTYCYJNA, KLIMATYCZNY, Z ZACHOWANIEM PRZEDWOJENNEJ ARCHITEKTURY BUDYNEK W OTULINIE DRZEW I TARASOWO UŁOŻONYCH STAWÓW Z MOŻLIWOŚCIĄ ADA...

Bronowo (Pomorskie, gm. Kępice)

450 000 PLN (1 293 zł/m2)

6
-
348 m2
-