• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Łódź Bałuty

Znalezionych ofert: 28

15662223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23495056 15662223 Działka budowlana na Julianowie o powierzchni 6094 m2.Media - woda miejska - na działce            - prąd - na działce            - gaz - w drodze            - kanalizacja - w drodzeWedług projektu architekta można wybudować tam 31 domów w zabudowie ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

6 000 000 PLN (985 zł/m2)

-
-
6094 m2
-
15591177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21998728 15591177 Ulica  Jana i Cecylii- działka budowlana o powierzchni 5000 m2.Dla nieruchomości zostało wydane pozwolenie na budowę trzech dwulokalowych budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz niezbędnych urządzeń budowlanych.Media - prąd - w drodze            -...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 325 000 PLN (265 zł/m2)

-
-
5000 m2
-
15288969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 14836296 15288969 ŁÓDŹ - centrum, działka po zabudowę wielorodzinną 422 m2. Na sprzedaż działka o powierzchni 422 m2. pod zabudowę wielorodzinną, położona parę minut drogi od Manufaktury. Warunki zabudowy - budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem.Wskaźni...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

790 900 PLN (1 874 zł/m2)

-
-
422 m2
-
14813702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 207366 14813702 ŁÓDŹ-ul. ROMANOWSKA działka budowlana o pow. 8733 m2. Proponuję Państwu działkę budowlaną o powierzchni 8733 m2, znajdującą się na ulicy Romanowskiej, niedaleko osiedla Zielony Romanów.Do nieruchomości prowadzi droga asfaltowa.Media : woda, prąd i ga...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 546 096 PLN (177 zł/m2)

-
-
8733 m2
-
15413821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18002429 15413821 Prezentujemy działkę na ul Łagiewnickiej o powierzchni 8038 mkw. Działka doskonale nadaje się zarówno dla pod budowę osiedla jak i marketu. Dokonała lokalizacja, swobodny dojazd oraz bezpośrednie otoczenie zabudowy jednorodzinnej sprawia, że jest to ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 800 000 PLN (348 zł/m2)

-
-
8038 m2
-
15446618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 18755962 15446618 Działka pod zabudowę wielorodzinną o powierzchni 757 mkw. Działka położóna w otoczeniu zabudowy wielorodzinnej oraz w bardzo bliskim sąsiedztwie Rynku Bałuckiego. Terten działki płaski. Wszytkie nmedia miejskie. Podana cena jest ceną netto (należy do...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 000 000 PLN (1 321 zł/m2)

-
-
757 m2
-
15644065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23147275 15644065 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDziałka o powierzchni 583 m2 z murowanym budynkiem garażowym o powierzchni użytkowej 67m2 . Nr 3721 obręb B-23 .Media na działce prąd ( 17kW ), gaz. W ulicy woda, kanalizacja, światłowód.Pośrednikom i a...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

550 000 PLN (943 zł/m2)

-
-
583 m2
-
15786610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25911008 15786610 Mała kameralna Działka w mieście, super lokalizacja. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości Pabianice. Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży działkę rolną o pow.496 m.kw położoną na obrzeżach Łodzi - os....

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

99 000 PLN

-
-
496 m2
-
15801841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26251504 15801841 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSyndyk masy upadłości Fota Spółka Akcyjna w upadłości likwidacyjnej Dorota Kowalewska siedziba organizatora: ul. Budowlanych 29 Gdańsk 80-298, ogłasza pisemny nieograniczony przetarg ofertowy na sprzedaż:n...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

15 008 000 PLN (597 zł/m2)

-
-
25125 m2
-
14938088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 5128909 14938088 NUMER OFERTY W BIURZE: SDZAW602015Do SPRZEDAŻY DZIAŁKA LEŚNA o pow. 9761 m2 na Bałutach w okolicy ul. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach około 26 m na 375 m, zalesiona. Do działki można przyłączyć instalację w...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

500 000 PLN

-
-
9761 m2
-
15710472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24378044 15710472 Grunt inwestycyjny w pobliżu Zgierzahomfi ma przyjemność przedstawić wyjątkową działkę inwestycyjną w sąsiedztwie ruchliwej drogi krajowej Zgierz-Stryków, w okolicy licznej zabudowy jednorodzinnej oraz wielu punktów handlowych. Grunt z przeznaczeniem...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

455 000 PLN

-
-
1473 m2
-
15710468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24378669 15710468 Działka na prywatnym osiedlu przy Lesie Łagiewnickimhomfi ma przyjemność przedstawić wyjątkową działkę budowlanę w otoczeniu pól, lasu i zabudowy jednorodzinnej. Grunt z przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową, na terenie prywatnego osiedla z moinito...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

579 000 PLN

-
-
2001 m2
-