• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Łódź Widzew

Znalezionych ofert: 16

15665121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23584022 15665121 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o łącznej powierzchni 13900 m², położoną w dzielnicy Widzew w Łodzi. Idealna lokalizacja, dobrze skomunikowane z centrum miasta, sprawia, że jest to doskonała propozycja zarówno dla inwestorów, jak i...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 250 000 PLN

-
-
13900 m2
-
15885238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Listopadowa/Giewont - działka do wzięcia 27721011 15885238 Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 1199 m², przy drodze łączącej ul.Listopadową i ul.Giewont. Nieruchomość to płaski teren bez większych nasadzeń, o regularnym kształcie prostokąta, co daje dużą swobodę w projektowaniu wymarzonego d...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

649 360 PLN

-
-
1199 m2
-
14319524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23640 14319524 Działka inwestycyjna 2,35 ha w pobliżu wjazdu na A1 Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 2,35 ha położoną w pobliżu skrzyżowania MalowniczaRokicińska. Działka objęta MPZP z funkcją usługowo-mieszkaniową. Budować można tylko na cz...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 490 000 PLN (64 zł/m2)

-
-
23445 m2
-
15865049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27282172 15865049 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPolecam działkę budowlaną z pozwoleniem na budowę, media w drodze, gaz w realizacji, prąd i woda w ulicy, sąsiedztwo domów jednorodzinych,spokojna, cicha ,zielona okolica, niedaleko sklepów, Szkoły Podstaw...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

210 000 PLN (304 zł/m2)

-
-
690 m2
-
15182446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 11883132 15182446 Działka inwestycyjna o powierzchni 3489m2 na skrzyżowaniu ulic Brzezińskiej oraz Zjazdowej w Łodzi Do zaoferowania posiadam działkę budowlano-usługową o powierzchni 3489m2 na skrzyżowaniu ulic Brzezińskiej oraz Zjazdowej w Łodzi. Nieruchomość na sprz...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

4 300 000 PLN (1 232 zł/m2)

-
-
3489 m2
-
15887125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana z możliwością podziału 2516m2 27777288 15887125 Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki o dużym potencjale inwestycyjnym, położonej w spokojnej i zielonej części Łodzi - przy ul. Nowogrodzkiej 53A, w obrębie W-15.Nieruchomość o powierzchni 2516 m² (działka nr 2911) ...

Łódź (Widzew), Nowogrodzka

1 044 366 PLN (415 zł/m2)

-
-
2516 m2
-
15884654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27708746 15884654 Działka dla dewelopera - budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne - Łódź Widzew Na sprzedaż atrakcyjna działka z warunkami zabudowy o powierzchni 6066 m², położona w dzielnicy Widzew w Łodzi. To idealna propozycja dla deweloperów i inwestorów szukający...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 600 000 PLN

-
-
6066 m2
-
15411634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 17937114 15411634 Działka znajduje się w terenie z MPZP - Plan nr 149 usługowo jednorodzinna - 1625 PUM i hala gar. UCHWAŁA NR XLIX150821 RADY MIEJSKIEJ W ŁODZI z dnia 20 października 2021 r.Możliwość zabudowy:- lokalnej usługowej,- mieszkaniowej jednorodzinnej w fo...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

487 500 PLN (150 zł/m2)

-
-
3250 m2
-
15791163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25986052 15791163 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o ogromnym potencjale w jednej z najlepszych lokalizacji w Łodzi tuż przy węźle autostrady A1 (zjazd 22)Dzialka inwestycyjne jest polozona w Lodzi w dzielnicy WidzewJano...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

5 750 000 PLN (732 zł/m2)

-
-
7858 m2
-
15698541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24151387 15698541 NUMER OFERTY W BIURZE: SDZKLB52025Oferta wyłącznie za naszym pośrednictwem!Idealna propozycja pod zabudowę jednorodzinną. Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 450 m2 i wymiarach ok. 16,5x27 m. położoną w Andrzejowie w okolicy ul...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

250 000 PLN

-
-
450 m2
-
14937706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dziełka na sprzedaż | Łódź Widzew 5124803 14937706 NUMER OFERTY W BIURZE: SDZMP812022Mamy do zaoferowania teren w doskonałej lokalizacji na pograniczu Łodzi i Andresopla (w granicy administracyjnej miasta Łodzi). Nieruchomość składa się z dwóch działek przedzielonych pasem drogi wewnętrznej. Pierwsza...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 500 000 PLN

-
-
23016 m2
-
15712380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24421706 15712380 Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni ponad 2,7 ha z przeznaczeniem pod usługi, z potencjałem zabudowy nawet 3.000 m² PUU, położona na dynamicznie rozwijającym się Widzewie, w Łodzi.LOKALIZACJANieruchomość znajduje się w Łodzi, w dzielnicy W...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 054 625 PLN

-
-
27395 m2
-