• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 100

13587796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16961 13587796 Teren budowlany o powierzchni 4740 m2 z wydanymi warunkami zabudowy , projektem budowlanym 4 budynków jednoklatkowych- po 6 lokali mieszkalnych na każdej kondygnacji, garaże w części podziemnej, 3 kondygnacje mieszkalne + kondygnacja strychowa łącz...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 318 000 PLN (700 zł/m2)

-
-
4740 m2
-
15297048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15101483 15297048 Zapraszam do zapoznania się z naszą nową ofertą na wyłączność.Działka jest w trakcie podziału, cena w ofercie dotyczy sprzedaży 1200m2. Jeżeli będzie chęć zakupu większego lub mniejszego metrażu to cena adekwatnie do powierzchni wzrośnie bądź zmaleje...

Szczecin (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

390 000 PLN (325 zł/m2)

-
-
1200 m2
-
15763589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25429999 15763589 Wyjątkowa Działka Budowlana w Skolwinie (1130 m²) – Idealna pod Twój Dom z Widokiem!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1130 m2, zlokalizowanej na wzniesieniu w Skolwinie, w okolicy ulicy Karpa...

Szczecin (Skolwin) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 000 PLN (353 zł/m2)

-
-
1130 m2
-
15767375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25524455 15767375 Wyjątkowa okazja inwestycyjna nad samym brzegiem wody w Szczecinie - Skolwin, Marina i Przystań! Ta niepowtarzalna nieruchomość to doskonały wybór dla inwestorów oraz pasjonatów życia blisko natury, ceniących komfort i malownicze otoczenie. Na sprz...

Szczecin (Skolwin) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 625 000 PLN (250 zł/m2)

-
-
10500 m2
-
15744850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25047182 15744850 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 803 m², zlokalizowana w dzielnicy Szczecin Bukowo, przy ulicy Cykady.Opis nieruchomości: Przeznaczenie terenu: Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Uzbrojenie: Woda na działce, prąd i gaz w drodze. Wymagana...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

699 000 PLN

-
-
803 m2
-
15795016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26087708 15795016 Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 813 m², położona w jednej z najbardziej malowniczych części Szczecina – tuż przy Puszczy Bukowej.To miejsce, które zachwyca ciszą, zapachem lasu i poczuciem prywatności.Działka znajduje się na kam...

Szczecin (Żydowce-klucz) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

330 000 PLN

-
-
813 m2
-
13304927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 1594901 13304927 Nieruchomość gruntowa nie zabudowana zlokalizowana w dzielnicy Gumieńce, m. Szczecin o powierzchni 1.0593 ha.Działka zlokalizowana w rejonie ul. Europejskiej. W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Dla działki brak planu zagospodarowania pr...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

265 000 PLN

-
-
10593 m2
-
15506881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 20090279 15506881 Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w Szczecin-Skolwin, obr. Nad Odrą, o powierzchni 3074 m2. Użytek R IIIa pow. 3074 m2.Brak planu zagospodarowania przestrzennego. ( w opracowaniu, projekt pod funkcję zabudowy mieszkaniowej jednorodzi...

Szczecin (Skolwin) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

410 000 PLN

-
-
3074 m2
-
15506857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20090374 15506857 Nieruchomość gruntowa nie zabudowana zlokalizowana m. Szczecin, dzielnica Bukowo, o powierzchni 5266 m2. Działka położona w otoczeniu gęstej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, bliźniaczej i szregowej, przy głównej drodze ( linie autobusowe z ...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 000 PLN

-
-
5266 m2
-
13304575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 1594540 13304575 Do sprzedaży działka znajdująca się w kompleksie 12 działek o pow ok 400m2 każda. Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego z dostępem do uzbrojenia. W chwili obecnej kanalizacja jest w trakcie załatwiania i na dzień obecny obowiązuje sza...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN

-
-
430 m2
-
15507008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20090234 15507008 Działki budowlane położona przy Puszczy Bukowej, cicha, malownicza i spokojna leśna okolica. Działka zlokalizowana jest w okolicy ulicy Radosnej. Szybki wyjazd na drogę A6. Do miasta dzielnicy np. Gumieniec 9 km. Centrum 11 km, os. Słoneczne, gdzie z...

Szczecin (Podjuchy) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

459 000 PLN

-
-
768 m2
-
14449858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 128429 14449858 Działka komercyjna w Dąbiu na sprzedaż!Ofertę sprzedaży stanowi grunt komercyjny o powierzchni 12 280 m2 na który składa się pięć działek komercyjnych plus 50% udziałów w dwóch działkach drogowych położony w Szczecinie, obręb 4066 Dąbie. Zaopatrznie...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

14 736 000 PLN (1 200 zł/m2)

-
-
12280 m2
-