• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 100

15824541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26622751 15824541 Prezentujemy ofertę sprzedaży w pełni uzbrojonej działki budowlanej położonej w Bezrzeczu, gmina Dobra. Nieruchomość o powierzchni 1113m2 objęta jest aktualnym planem miejscowym, który przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem us...

Szczecin (Krzekowo-Bezrzecze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

745 000 PLN (669 zł/m2)

-
-
1113 m2
-
15705185 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24276322 15705185 Gotowiec inwestycyjny !Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3778 m².LokalizacjaNieruchomość położona w Szczecinie - Skolwinie vis a vis przystani jachtowej z widokiem na Odrę, 5 km od Polic.Działka posiada decyzję o warunkach zabudowy:- 3 budy...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 000 000 PLN (529 zł/m2)

-
-
3778 m2
-
15032138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 7512605 15032138 Na sprzedaż gotowe do szybkiej zabudowy dwie działki (732 m2 i 263 m2) o łącznej powierzchni , położone w drugiej linii zabudowy na Pogodnie. Działka o mniejszej powierzchni pełni funkcje drogi dojazdowej, przylegającej do ulicy dwukierunkowej.Nieruc...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

800 000 PLN (804 zł/m2)

-
-
995 m2
-
15453847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 18923871 15453847 Oferta na wyłączność! Na sprzedaż działki inwestycyjne objęte miejscowym planem zagospodarowania z przeznaczeniem pod zabudowę usługową z dopuszczeniem pod produkcję, składy i magazyny. Powierzchnia 10014m2. W cenie zawarty udział 34 w działce przezn...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 204 480 PLN (320 zł/m2)

-
-
10014 m2
-
15314647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 15564996 15314647 Na sprzedaż 3 miejsca parkingowe zlokalizowane na dzielnicy Gumieńce przy ulicy Kazimierskiej.Miejsca postojowe znajdują się na terenie za szlabanem, co zapewnia większe bezpieczeństwo i komfort użytkowania.Każde miejsce posiada osobną księgę wieczys...

Szczecin (Gumieńce), Kazimierska

33 000 PLN (2 750 zł/m2)

-
-
12 m2
-
15744806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25045089 15744806 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 803 m², zlokalizowana w dzielnicy Szczecin Bukowo, przy ulicy Cykady.Opis nieruchomości: Przeznaczenie terenu: Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Uzbrojenie: Woda na działce, prąd i gaz w drodze. Wymagana...

Szczecin (Bukowo), Cykady

699 000 PLN (870 zł/m2)

-
-
803 m2
-
15802978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26283375 15802978 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż działki o powierzchni 600 m2 z aktualnym miejscowym planem zagospodarowania.Można posadowić dom jednorodzinny lub dom jednorodzinny dwulokalowy.Działki w trakcie uzbrajania, wydane pozwolenie na budow...

Szczecin (Krzekowo-bezrzecze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

600 000 PLN (1 000 zł/m2)

-
-
600 m2
-
15731899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24796923 15731899 Zapraszam do zakupu działek budowlanych w prawobrzeżnej cześci Szczecina- Płoni.Lokalizacja: niepowtarzalna i malownicza: - położenie na wzniesieniu,- bezpośrednio za terenem nie ma możliwości zabudowy,- sąsiedztwo lasu i stadniny koni,- nieopodal le...

Szczecin (Płonia) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

335 000 PLN

-
-
731 m2
-
15731885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24796922 15731885 Zapraszam do zakupu działek budowlanych w prawobrzeżnej cześci Szczecina- Płoni.Lokalizacja: niepowtarzalna i malownicza: - położenie na wzniesieniu,- bezpośrednio za terenem nie ma możliwości zabudowy,- sąsiedztwo lasu i stadniny koni,- nieopodal le...

Szczecin (Płonia) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

289 000 PLN

-
-
660 m2
-
15795702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26102377 15795702 Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną w Szczecinie na Prawobrzeżuul. Świętochowskiego w otulinie lasu, w okół nowe zabudowy, nowoczesne domy jednorodzinnemedia: woda (należy wykonać studnię), prąd przy działce, na skraju działki przebiega rura gazo...