• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Jeziorko Leszczynowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Leszczynowa i Jeziorko

Znaleźliśmy 4,108 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne

15862411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 27226242 15862411 Do sprzedaży miejsce postojowe położone na poziomie -2 w garażu podziemnym w apartamentowcu Rondo Verona przy rondzie Powstańców Śląskich we Wrocławiu (rok budowy: 2008 )Do garażu wjeżdża się przez bramę otwieraną na pilota. Teren przed budynkiem mon...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

70 000 PLN (4 667 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15812608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26538854 15812608 Wyjątkowy 3-pokojowy apartament z widokiem na rzekę - 59,95 m English version belowMiasto Marina, ul. Na Grobli III piętro nowoczesna inwestycja w zabudowie hotelowo-biurowej nad Odrą Do lokalu przynależą dwie komórki lokatorskie o powierzchni 3,29...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 280 000 PLN (21 695 zł/m2)

3
-
59 m2
2019
15762362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25402221 15762362 Nowoczesny apartament inwestycyjny Wrocław Plac Grunwaldzki Apartament inwestycyjny Wrocław Plac Grunwaldzki Gwarantowany zyskApartament obecnie wynajmowanyROI 6%Na sprzedaż apartament inwestycyjny o powierzchni 15,79 m, zlokalizowany w inwestycji ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

329 000 PLN (21 933 zł/m2)

1
-
15 m2
2016
15465119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny gospodarstwo 19156186 15465119 Na sprzedaż gospodarstwo położone w cichej i spokojnej okolicy, z daleka od miejskiego zgiełku. Ta wyjątkowa nieruchomość jest idealną propozycją dla osób szukających miejsca, gdzie mogą odpocząć i zregenerować siły po intensywnej pracy.Gospodarstwo ...

Komorowo (Mazowieckie, gm. Rząśnik)

207 000 PLN (17 zł/m2)

11
-
11904 m2
-
15823003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26641661 15823003 Na sprzedaż parterowy lokal usługowo-handlowy położony w Poznaniu przy ul. 28 czerwca 1956 r. z bezpośrednim wejściem z ulicy. Lokal o pow. 44,46m2: - Sala obsługi 1: 14,91 m2 - Sala ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

360 000 PLN (8 182 zł/m2)

4
1
44 m2
1910
15882839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673475 15882839 CENA DO NEGOCJACJIZapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości w Budzistowie — miejsca o ogromnym potencjale inwestycyjnym, które może stać się prestiżowym hotelem, eleganckim centrum eventowym lub ekskluzywną przestrzenią wypoczynkową. ...

Kołobrzeg (Budzistowo) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

3 200 000 PLN (4 776 zł/m2)

11
-
670 m2
1820
15726210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24695104 15726210 Oferujemy na sprzedaż nieruchomość położoną w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Marklowickiej 7 w strefie podmiejskiej. Nieruchomość składa z się z hali usługowo - magazynowej oraz z części socjalno - biurowej, powierzchni użytkowej 530,55 m2 (prawo własn...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

1 500 000 PLN (2 830 zł/m2)

11
-
530 m2
-
15383113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17318246 15383113 Do sprzedaży kamienica w centrum Rybnika przy ulicy Jana III Sobieskiego 14 (pasaż) w sąsiedztwie kawiarni` Cafe Bosko` i Placu Wolności oraz w  pobliżu rynku. Bardzo dobre miejsce na prowadzenie działalności handlowej, usługowej i gastronomicznej...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

1 250 000 PLN (6 944 zł/m2)

11
-
180 m2
-
14840086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3100806 14840086 REZERWACJA! Oferujemy na sprzedaż ;Nieruchomość położoną jest w ;Wodzisławiu Śląskim przy ul. Marklowickiej ;w strefie podmiejskiej. Nieruchomość składa się budynków (hala, budynek magazynowy, budynek kotłowni) o powierzchni użytkowej 1438 m2 (prawo ...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

950 000 PLN (661 zł/m2)

11
-
1438 m2
-
15892684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27899513 15892684 KROWODRZA - INWESTYCJA LOKAL WYNAJĘTY DLA SIECÓWKI SPOŻYWCZEJ Zdjęcia mają charakter poglądowy i mogą zawierać elementy wizualizacji komputerowej. Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny lokal handlowo-biurowy o powierzchni 96...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 880 000 PLN (19 583 zł/m2)

1
-
96 m2
2015
15894753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27948557 15894753 Do sprzedaży (lub wynajęcia) nieruchomości zabudowana budynkiem produkcyjno-magazynowym z częścią biurową, pod działalność, Ostrów Wielkopolski. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnych pomieszczeń produkcyjno-magazynowych z ...

Wysocko Małe (Wielkopolskie, gm. Przygodzice)

2 700 000 PLN (2 250 zł/m2)

11
1
1200 m2
-
15868079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27364332 15868079 Na sprzedaż pawilon handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 457,7 m2, zlokalizowany na działce o powierzchni 0,2674 ha w centralnej części m. Ostrów Wielkopolski. Obiekt parterowy, wybudowany w technologii murowanej, ocieplony, z dachem płaski...

Ostrów Wielkopolski (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

2 500 000 PLN (5 470 zł/m2)

4
1
457 m2
1999