• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 147

15709125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24349139 15709125 Nowa niższa cena !!!Na sprzedaż świetny lokal użytkowy w Centrum miasta w sąsiedztwie Sądu przy ul. Owocowej Kaszubskiej doskonały na biuro , kancelarię w budynku z 2015r. z cegły.Bezpośrednie wejście z ulicy ! Doborowe sąsiedztwo - radcy prawni i...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

360 000 PLN (9 231 zł/m2)

2
-
39 m2
2015
15709123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24349137 15709123 Na sprzedaż lokal usługowy w stanie deweloperskim, zlokalizowane w nowoczesnym budynku w doskonałej lokalizacji – tuż przy rozwijającym się centrum Szczecina, w sąsiedztwie Łasztowni przy ul. Bulwary Gdańskie. Najważniejsze informacje: * Lokal o p...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

939 000 PLN (10 486 zł/m2)

2
-
89.55 m2
2025
15640505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 23066702 15640505 Przedstawiamy ofertę WYNAJĘTEGO lokalu usługowego zlokalizowane w ścisłym centrum miasta przy jednej z najważniejszych ulic w mieście i przy jednym z największych skrzyżowań. Duży ruch pieszy, generowany przez okoliczne sklepy, restauracje, przejście...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 600 000 PLN (12 003 zł/m2)

1
-
133.3 m2
1930
15745797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25065373 15745797 Na sprzedaż unikatowa na skalę Szczecina nieruchomość - cała kamienica, w pierwszej linii zabudowy, tuż obok szczecińskich bulwarów. Z okien mamy widok na Odrę. Zachęcam do obejrzenia filmu promocyjnego! ROI na poziomie ok. 7,5% rocznie.Nieruchomość ...

Szczecin (Stare miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 899 000 PLN (8 664 zł/m2)

12
-
450 m2
2002
15747916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25102869 15747916 Na sprzedażLokal użytkowy o powierzchni 45 m², zlokalizowany na parterze odrestaurowanej kamienicy.Położony w Szczecinie przy ul. Stołczyńskiej 171 U Posiada bezpośrednie wejście z ulicy oraz duże witryny zapewniające doskonałą ekspozycję i widoczno...

Szczecin (Skolwin) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

220 000 PLN (4 889 zł/m2)

1
-
45 m2
1930
15713595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24442687 15713595 Ładny rozkładowy lokal biurowy doskonały na kancelarie itp. - jest możliwość przywrócenia funkcji mieszkaniowej. Bardzo ładna kamienica po remoncie elewacji i dachu.Lokal kilka lat temu po gruntownym remoncie, wymieniono okna na pcv,, nowe instalacje...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

899 000 PLN (10 033 zł/m2)

4
-
89.6 m2
1930
15174590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 11697420 15174590 Na sprzedaż mieszkanie w prestiżowym budynku w stylu loft ! Idealne na siedzibę firmy . Doskonałe na kancelarię prawną ,gabinet lekarski , salon kosmetyczny , biuro oraz inne działalności. W budynku mieści się wiele firm oraz mieszkania prywatne.Mies...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

520 000 PLN (10 222 zł/m2)

1
-
50.87 m2
-
15623983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22687159 15623983 Oferujemy na sprzedaż narożny lokal użytkowy usytuowany w jednym z najlepszych punktów w mieście – u zbiegu alei Wyzwolenia i ulicy Jana Długosza. To rejon Szczecina na granicy Śródmieścia Północnego i Niebuszewa, miejsce o dużym natężeniu ruchu pies...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (8 232 zł/m2)

5
-
60.62 m2
1900
15623977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22687165 15623977 Oferujemy na sprzedaż narożny lokal użytkowy usytuowany w jednym z najlepszych punktów w mieście – u zbiegu alei Wyzwolenia i ulicy Jana Długosza. To rejon Szczecina na granicy Śródmieścia Północnego i Niebuszewa, miejsce o dużym natężeniu ruchu pies...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (8 232 zł/m2)

5
-
60.62 m2
1900
12298090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 84014 12298090 Oferujemy do sprzedaży budynek Biurowy o łącznej powierzchni 560m2, składający się z dwóch kondygnacji parter i piętro, posadowiony na działce 1200 m2. Budynek jest po gruntownym remoncie i posiada wszystkie media. Nieruchomość znajduje się na tzw...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 000 PLN (4 462 zł/m2)

1
-
560.34 m2
1989
15600980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 22207503 15600980 Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość komercyjną, położoną w atrakcyjnej lokalizacji w Szczecinie. Obiekt stanowi dawną stodołę o powierzchni użytkowej 11x14m, z aktualnym pozwoleniem na przebudowę na budynek usługowo-mieszkalny.Działka o powi...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 499 000 PLN (2 498 zł/m2)

2
-
600 m2
1930
15367194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 16938467 15367194 Tylko u Nas!Powierzchnia 67m2 + piwnicaLokal mieście się na parterze w budynku wielorodzinnym z wejściem od ulicy oraz dodatkowym wejściem od zaplecza.W lokalu znajduję się bezpośrednie zejście do piwnicy co daje nam dodatkową przestrzeń magazynową o...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (7 448 zł/m2)

1
-
67 m2
2000