• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 148

15841788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26798133 15841788 Na sprzedaż lokal biurowo-usługowy przy ul. Królowej Jadwigi 11.Lokal znajduje się na parterze w kamienicy. wejście od ulicy, witryna wystawowa.Na powierzchnię 84m2 składają się 3 pomieszczenia, dwie kuchnie i dwie łazienki. Wysokość pomieszczeń 3,20...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

980 000 PLN (11 667 zł/m2)

3
-
84 m2
1930
15600233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22191460 15600233 Na sprzedaż lokal użytkowy (w ciągu lokali handlowo - usługowych) położony przy ruchliwej i dobrze skomunikowanej ulicy na Pomorzanach. Oferowana powierzchnia lokalu to 83 m2.Lokal obecnie jest przystosowany jest do prowadzenia działalności gastronom...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 000 000 PLN (12 048 zł/m2)

5
-
83 m2
1985
15516821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 20299367 15516821 Luksusowe biuro w centrum SzczecinaPrzedstawiamy niepowtarzalną przestrzeń biurową usytuowaną w sercu Szczecina, tuż obok pięknego parku, na pierwszym piętrze starannie odrestaurowanej kamienicy. Ta imponująca powierzchnia o wielkości 370 m² została ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 760 000 PLN (18 234 zł/m2)

1
-
370.73 m2
1890
15713595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24442687 15713595 Ładny rozkładowy lokal biurowy doskonały na kancelarie itp. - jest możliwość przywrócenia funkcji mieszkaniowej. Bardzo ładna kamienica po remoncie elewacji i dachu.Lokal kilka lat temu po gruntownym remoncie, wymieniono okna na pcv,, nowe instalacje...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

899 000 PLN (10 033 zł/m2)

4
-
89.6 m2
1930
15709125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24349139 15709125 Nowa niższa cena !!!Na sprzedaż świetny lokal użytkowy w Centrum miasta w sąsiedztwie Sądu przy ul. Owocowej Kaszubskiej doskonały na biuro , kancelarię w budynku z 2015r. z cegły.Bezpośrednie wejście z ulicy ! Doborowe sąsiedztwo - radcy prawni i...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

360 000 PLN (9 231 zł/m2)

2
-
39 m2
2015
15709123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24349137 15709123 Na sprzedaż lokal usługowy w stanie deweloperskim, zlokalizowane w nowoczesnym budynku w doskonałej lokalizacji – tuż przy rozwijającym się centrum Szczecina, w sąsiedztwie Łasztowni przy ul. Bulwary Gdańskie. Najważniejsze informacje: * Lokal o p...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

939 000 PLN (10 486 zł/m2)

2
-
89.55 m2
2025
15704353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24262452 15704353 Miejsce parkingowe położone na osiedlu Park Leśny Szczecin Zdroje. Osiedle ogrodzone, bezpieczne, monitorowane, wjazd za szlabanem. Przedmiotem sprzedaży jest:- miejsce parkingowe (równoległe) – 11,5 m2 - szerokie, łatwe parkowanie, dużo wygodniejsze...

Szczecin (Zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

22 500 PLN (1 957 zł/m2)

1
-
11.5 m2
2014
14490878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 60810 14490878 Na sprzedaż teren w świetnej lokalizacji na Prawobrzeżu Szczecina na drodze wjazdowej od strony Poznania , Świnoujścia , Kołbaskowa (2km od autostrady Berlin – Szczecin – Świnoujście ). Całość terenu utwardzona i ogrodzona z pełnym uzbrojeni...

Szczecin (Słoneczne) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

13 000 000 PLN (879 zł/m2)

1
-
14788 m2
-
14830764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 110806 14830764 Na sprzedaż teren w świetnej lokalizacji na Prawobrzeżu Szczecina na drodze wjazdowej od strony Poznania , Świnoujścia , Kołbaskowa (2km od autostrady Berlin – Szczecin – Świnoujście ). Całość terenu utwardzona i ogrodzona z pełnym uzbrojeni...

Szczecin (Słoneczne) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

13 000 000 PLN (879 zł/m2)

1
-
14788 m2
-
15883461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27675199 15883461 Oferujemy na sprzedaż garaż podziemny w bloku na ulicy Polskich Marynarzy na Gumieńcach Akt własności z księgą wieczystą bez obciążeń.Garaż znajduje się w podziemiu budynku mieszkalnego na ulicy Polskich Marynarzy 12-20. Powierzchnia 14,57 m2. Wysok...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

100 000 PLN (6 863 zł/m2)

1
-
14.57 m2
-
15731863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24796882 15731863 Lokal w ścisłym centrum, parter, wejście z poziomu 0, duże witryny. Powierzchnia lokalu wynosi 200m2. Obecny układ-sala sprzedaży która zajmuje ok. połowę lokalu i biura z tyłu lokalu, natomiast jest możliwość dowolnej aranżacji, również jest opcja p...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 000 000 PLN (20 000 zł/m2)

1
-
200 m2
1975
14640037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2934661 14640037 Lokal w ścisłym centrum, parter, wejście z poziomu 0, duże witryny. Powierzchnia lokalu wynosi 200m2. Obecny układ-sala sprzedaży która zajmuje ok. połowę lokalu i biura z tyłu lokalu, natomiast jest możliwość dowolnej aranżacji, również jest opcja p...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 000 000 PLN (20 000 zł/m2)

1
-
200 m2
1975