• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 146

14766121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 182825 14766121 Na sprzedaż lokal przy jednej z głównych ulic miasta z wejściem z chodnika. Stan bardzo dobry. Ogrzewanie gazowe. Powierzchnia blisko 90m2, składa się z 3 pomieszczeń biurowych, toalety, kuchni. Nieruchomość oprócz wejścia z chodnika posiada wejście ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

630 000 PLN (7 326 zł/m2)

1
-
86 m2
1900
15731849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24796885 15731849 Na sprzedaż lokal przy jednej z głównych ulic miasta z wejściem z chodnika. Stan bardzo dobry. Ogrzewanie gazowe. Powierzchnia blisko 90m2, składa się z 3 pomieszczeń biurowych, toalety, kuchni. Nieruchomość oprócz wejścia z chodnika posiada wejście ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

630 000 PLN (7 326 zł/m2)

1
-
86 m2
1900
15808851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26401145 15808851 Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 97,60 m², położony w Szczecinie przy ul. Kopernika, w znanym pasażu A–Z. Lokal znajduje się na parterze i posiada spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Przeznaczenie: Lokal doskonale nadaje się na działal...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

410 000 PLN (4 201 zł/m2)

1
-
97.6 m2
1990
15717820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24540059 15717820 Na sprzedaż w pełni wyposażona, działająca klinika stomatologiczna, zlokalizowana w samym centrum Szczecina – w pobliżu Placu Kościuszki. Lokal znajduje się na parterze budynku, co zapewnia wygodny dostęp dla pacjentów. Powierzchnia lokalu to 86,32 m...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 500 000 PLN (17 377 zł/m2)

1
-
86.32 m2
1910
15682018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23869282 15682018 Obiekt magazynowo usługowy o powierzchni około 1683m2, 3 kondygnacyjny o konstrukcji betonowo ceglanej z lat 90tych, na działce 2210m2 w dzielnicy Płonia Szczecin. Budynek użytkowany jako usługowo-handlowo-biurowy. W skład budynku wchodzą: -Piwni...

Szczecin (Płonia) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 800 000 PLN (1 070 zł/m2)

11
-
1683 m2
1991
14832452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 259011 14832452 Oferta bez prowizji Lokal biurowo usługowy w prestiżowym budynku Hanza Tower w centrum Szczecina po powierzchni 623,56m2 na 2 piętrze w 30 piętrowym obiekcie najbardziej charakterystycznym w Szczecinie. W ofercie są również inne lokale od...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 734 448 PLN (10 810 zł/m2)

11
-
623 m2
2022
14832450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 259015 14832450 Oferta bez prowizji Lokal biurowo usługowy w prestiżowym budynku Hanza Tower w centrum Szczecina o powierzchni 219m2 na 1 piętrze w 30 piętrowym obiekcie najbardziej charakterystycznym w Szczecinie. W ofercie są również inne lokale od 148...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 684 955 PLN (12 260 zł/m2)

11
-
219 m2
2022
15823953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26638150 15823953 Na sprzedaż wysoki lokal z witryną, znajdujący się przy jednej z głównych ulic miasta, z wejściem z chodnika, po kilku schodkach. Stan bardzo dobry. Powierzchnia wynosi 18,55m2, składa się z jednego pomieszczenia. Lokal nie posiada toalety, z tym że ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

179 000 PLN (9 650 zł/m2)

1
-
18.55 m2
1900
15669941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23624199 15669941 Prestiżowy Lokal Usługowy na Sprzedaż w Centrum SzczecinaLokalizacjaOferuję na sprzedaż lokal usługowy o wysokim standardzie, znajdujący się w centrum Szczecina. To doskonała lokalizacja dla każdego, kto pragnie prowadzić działalność gospodarczą w se...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 990 000 PLN (10 310 zł/m2)

12
2
387 m2
1935
15259222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 14058208 15259222 Na sprzedaż hala produkcyjno - magazynowa o powierzchni 630 m2, w tym 30 m2 powierzchni biurowej.Na całkowitą powierzchnię składa się:• hala produkcyjno-magazynowa (wys. min. 3,8 m),• trzy pomieszczenia biurowe,• pomieszczenie socjalne•toaletaHala w ...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 500 000 PLN (5 556 zł/m2)

6
-
630 m2
2000
15886484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny gabinet 27758528 15886484 Na sprzedaż nowy budynek usługowy zaprojektowany w zakresie usług medycznych w zabudowie wolnostojącej, niepodpiwniczony. Nieruchomość nie posiada jeszcze pozwolenia na użytkowanie co umożliwia na dostosowanie nieruchomości na potrzeby przyszłego inw...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 900 000 PLN (8 114 zł/m2)

1
-
480.64 m2
2022
15123797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 10383467 15123797 Na sprzedaż nowy budynek usługowy zaprojektowany w zakresie usług medycznych w zabudowie wolnostojącej, niepodpiwniczony. Nieruchomość nie posiada jeszcze pozwolenia na użytkowanie co umożliwia na dostosowanie nieruchomości na potrzeby przyszłego inw...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 900 000 PLN (8 114 zł/m2)

1
-
480.64 m2
2022