• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 162

15812608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26538854 15812608 Wyjątkowy 3-pokojowy apartament z widokiem na rzekę - 59,95 m English version belowMiasto Marina, ul. Na Grobli III piętro nowoczesna inwestycja w zabudowie hotelowo-biurowej nad Odrą Do lokalu przynależą dwie komórki lokatorskie o powierzchni 3,29...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 280 000 PLN (21 695 zł/m2)

3
-
59 m2
2019
15805883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26318515 15805883 Nowoczesny apartament inwestycyjny Wrocław Plac Grunwaldzki Apartament inwestycyjny Wrocław Plac Grunwaldzki Gwarantowany zyskApartament obecnie wynajmowany ROI ok. 6%Na sprzedaż apartament inwestycyjny o powierzchni 15,79 m, zlokalizowany w inwest...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

329 000 PLN (21 933 zł/m2)

1
-
15 m2
2016
15812606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26538856 15812606 Wyjątkowy 3-pokojowy apartament z widokiem na rzekę - 62,31 m English version belowMarina Miasto, ul. Na Grobli III piętro nowoczesna inwestycja nad OdrąDo mieszkania przynależy komórka lokatorska W CENIE.Istnieje możliwość dokupieniamiejsca postoj...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 290 000 PLN (20 806 zł/m2)

3
-
62 m2
2019
15776155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25695012 15776155 English version belowZ prawdziwą przyjemnością oferuję do sprzedania DOM dwukondygnacyjny w wolnostojący z lat 30 XX wieku, o powierzchni ok. 300 m2 usytuowany we Wrocławiu na osiedlu Brochów. Dom posadowiony jest na działce 692 m2.DOM DLA KONESERA, ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 890 000 PLN (6 300 zł/m2)

7
-
300 m2
1930
15893615 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27915113 15893615 Kozanów 154m2 Gastronomia Usługi!....Przedstawiamy Państwu lokal o powierzchni 154m2 na wrocławskim Kozanowie.Lokal posiada wejście bezpośrednio na chodnik oraz duże witryny.Przy lokalu znajduje się darmowy parking.Lokal od lat używany do prowadzen...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

849 990 PLN (5 514 zł/m2)

1
-
154.16 m2
-
15889099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27845225 15889099 Lokal Barber Gastronomia ogródek ParkingPolecam na sprzedaż lokal pod działalność handlowo- gastronomiczną. Lokal o powierzchni ok 70m2 + możliwość korzystania z ogródka.Media: Prąd + wod-kan Centrum miasta ok. ul . Legnickiej !cena nettoZapraszam...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

98 990 PLN (1 435 zł/m2)

1
-
69 m2
-
13746382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Hala produkcyjno-magazynowa w centrum 4488 13746382 Oferuję halę produkcyjno-magazynową.Nieruchomość idealna dla inwestorów, producentów przemysłowych lub dla prowadzących działlalność usługową.OPIS BUDYNKUHala jednokondygnacyjna o pow. 850 m2. KONSTRUKCJAHala murowana. Wewnątrz słupy i belki stalowe....

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 100 000 PLN (3 647 zł/m2)

2
-
850 m2
-
13746411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Hala produkcyjno-magazynowa z budynkiem adm. 4489 13746411 Oferuję nieruchomość zabudowaną, składającą się z hali warsztatowej o pow. 14250 m2 i przylegającego do niej 2-kondygnacyjnego budynku administracyjno-socjalnego. Nieruchomość idealna dla inwestorów lub producentów przemysłowych, jak też do tworzenia...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

39 150 000 PLN (3 000 zł/m2)

2
-
13050 m2
-
15893743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27917765 15893743 Zapraszam do zakupu wyjątkowego lokalu usługowego znajdującego się w Starym Browarze Wrocławskim. Budynek przechodzi kompleksowy remont i unowocześnienie oczywiście za zgodą i pod okiem konserwatora, pomimo wielu nowoczesnych rozwiązań zaby...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 981 500 PLN (13 500 zł/m2)

12
4
369 m2
2026
15325731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 15852675 15325731 GrabiszynekPrzestronny, niepowtarzalny i ponadczasowy dom w zabudowie skrajnej szeregowej z 1996 roku o powierzchni całkowitej 422 m (pow. użytkowa 368 m) z garażem w bryle budynku, usytuowany na działce o pow. 580 m zlokalizowany w prestiżowej zielo...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 950 000 PLN (6 991 zł/m2)

7
-
422 m2
1996
15865516 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27301980 15865516 Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 108.3m2, położony w budynku biurowo-mieszkalnym we Wrocławiu przy ulicy Wałbrzyskiej. Usytuowany na wysokim parterze zadbanego bloku z 2002 roku. Nadaje się na biuro, kancelarię adwokacką, siedzibę...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

999 000 PLN (9 224 zł/m2)

1
-
108.3 m2
2002
14302466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Powierzchnia pod dz. gospodarczą I Strzegomska 108639 14302466 Powierzchnia pod działalność gospodarczą I StrzegomskaNowoczesny, trzykondygnacyjny i energooszczędny obiekt mieszczący lokale handlowo-usługowe na parterze oraz dwie kondygnacje biurowe. Konstrukcja budynku umożliwia aranżację lokalu jako open space...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 693 400 PLN (15 047 zł/m2)

11
-
179 m2
2020