• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 162

15887633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27789549 15887633 Lokal z dużą witryną na parterze, pod działalność handlowo-usługową. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedania lokal położony we Wrocławiu przy ulicy Krakowskiej, o powierzchni użytkowej 82...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

740 000 PLN (9 024 zł/m2)

11
-
82 m2
2020
15613985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22485959 15613985 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach, zapytaj o pozostałe. Bezpłatna pomoc przy kredytowaniu. Inwestycja na wrocławskim Gaju, lokale usługowe w stanie deweloperskim już po odbiorze. Pr...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

510 000 PLN (15 938 zł/m2)

11
-
32 m2
2022
15752709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25173139 15752709 Lokal z witryną na parterze, pod działalność , blisko Rynku. Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC. Lokal po odbiorze technicznym. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach, zapytaj o pozostałe. Bezpłatna pomoc...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 958 084 PLN (14 613 zł/m2)

11
-
134 m2
2019
15614050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22485941 15614050 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Deweloperskie lokale usługowe pod działalność- Fabryczna, Wrocław. Lokale po odbiorze. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży lokal usługowy o powierzchni 74,04 m.kw, usytuowa...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 006 314 PLN (13 599 zł/m2)

11
-
74 m2
-
15893209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27904112 15893209 Zapraszam do zakupu wyjątkowego lokalu usługowego znajdującego się w Starym Browarze Wrocławskim. Budynek przechodzi kompleksowy remont i unowocześnienie oczywiście za zgodą i pod okiem konserwatora, pomimo wielu nowoczesnych rozwiązań zaby...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 828 000 PLN (11 000 zł/m2)

12
1
348 m2
2026
15872699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27499715 15872699 Lokal usługowy inwestycyjny w ścisłym centrum Wrocławiaul. Hugona Kołłątaja kamienica po rewitalizacji 2025W samym sercu Wrocławia, w reprezentacyjnej kamienicy z 1859 roku, po kompleksowej rewitalizacji zakończonej w 2025 roku. Oferujemy lokal inw...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

899 000 PLN (12 149 zł/m2)

3
-
74 m2
1859
15402621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17744411 15402621 Nowoczesny lokal użytkowy na Kępie MieszczańskiejOpiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel: 602 101 602 Cena do negocjacji !Podstawowe informacje:Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 56,02 m2, z witrynami, z wejściem prosto z ulicy, na Kępie Mieszczańskiej...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

849 000 PLN (15 161 zł/m2)

11
-
56 m2
2019
15860959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27191359 15860959 Na sprzedaż hala o powierzchni 447 m², usytuowana na działce o powierzchni 905 m², zlokalizowana na terenie dawnego PAFFAWAGU - jednej z najbardziej rozpoznawalnych i dynamicznie rozwijających się części miasta. Nieruchomość charak...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 550 000 PLN (5 705 zł/m2)

11
-
447 m2
-
15890635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27882672 15890635 Na sprzedaż atrakcyjny lokal biurowy w doskonale skomunikowanej części miasta - Krzyki przy ul. Hubskiej 52 w budynku Hotelu INVITE- Lokal aktualnie znajduje się w takim stanie, jak widać na zdjęciach, bez najemców, gotowy do sprzedaży i szybkiego ro...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

950 000 PLN (12 216 zł/m2)

1
-
77.77 m2
2014
14642222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20451 14642222 XVIII WIECZNY PAŁAC W SERCU WROCŁAWIA NA SPRZEDAŻ(English descripction below)Z przyjemnością oferujemy nietuzinkową, historyczną nieruchomość położoną w samym sercu wrocławskiego Starego Miasta, przy ulicy Kazimierza Wielkiego.Nieruchomość składa się...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

20 000 000 PLN (5 287 zł/m2)

12
-
3783 m2
1787
15862411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 27226242 15862411 Do sprzedaży miejsce postojowe położone na poziomie -2 w garażu podziemnym w apartamentowcu Rondo Verona przy rondzie Powstańców Śląskich we Wrocławiu (rok budowy: 2008 )Do garażu wjeżdża się przez bramę otwieraną na pilota. Teren przed budynkiem mon...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

70 000 PLN (4 667 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15762362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25402221 15762362 Nowoczesny apartament inwestycyjny Wrocław Plac Grunwaldzki Apartament inwestycyjny Wrocław Plac Grunwaldzki Gwarantowany zyskApartament obecnie wynajmowanyROI 6%Na sprzedaż apartament inwestycyjny o powierzchni 15,79 m, zlokalizowany w inwestycji ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

329 000 PLN (21 933 zł/m2)

1
-
15 m2
2016