• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Świdnica Jagiellońska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Jagiellońska

Znaleźliśmy 77 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Świdnica

15559491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21276822 15559491 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42m 2 , usytuowane na 3 piętrze kamienicy w zielonej części Świdnicy. MIESZKANIE PO REMONCIE !!! Na mieszkanie składa się: - salon - sypialnia - kuc...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

299 000 PLN (7 119 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15667230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23596084 15667230 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m 2 usytuowane na wysokim parterze kamienicy w centrum Świdnicy. TYLKO U NAS !!! NOWA ATRAKCYJNA CENA!!! Na mieszkanie składa się: - salon - sypialnia - kuc...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

229 000 PLN (4 872 zł/m2)

2
-
47 m2
1935
15376755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17149498 15376755 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż przestronne 3- pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 78m 2 , usytuowane na 2 piętrze kamienicy w Świdnicy. NOWA ATRAKCYJNA CENA !!! Na mieszkanie składa się: - 3 pokoje - kuchnia - przedpo...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

330 000 PLN (3 793 zł/m2)

3
-
87 m2
-
15779354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25772468 15779354 Wyjątkowe mieszkanie z duszą w kamienicy w centrum Świdnicy WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż stylowe, klimatyczne mieszkanie położone w samym sercu Świdnicy, w zadbanej kamienicy. Lokal o powierzchni 41,7 m² znajduje si...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

339 000 PLN (8 268 zł/m2)

2
-
41 m2
1933
15486353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19634485 15486353 Opiekun oferty: Julia Kowalskatel. 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy Środkowej w ścisłym centrum Świdnicy. W bliskim sąsiedztwie nieruchomości znajdują się liczne udogodnienia, takie jak sklepy, punkty usłu...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

539 000 PLN (5 923 zł/m2)

4
-
91 m2
1904
15743913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25027234 15743913 REZERWACJATrzypokojowe mieszkanie na wygodnym I piętrze w okolicach Centrum Świdnicy!Mieszkanie do kapitalnego remontu, daje jednak duże możliwości aranżacyjne.Na powierzchnie mieszkania ok. 83 m2 składają się trzy pokoje (dwa w układzie przejściowym...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

406 000 PLN (4 951 zł/m2)

3
-
82 m2
1940
15865010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27278041 15865010 ul. Pułaskiego, tuż przy RynkuNowoczesne, śliczne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie dwupokojowe o pow. 44,70 mkw. w pięknej odrestaurowanej kamienicy z widokiem na zieleń. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku trzypiętrowym sk...

Świdnica (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

375 000 PLN (8 523 zł/m2)

2
1
44 m2
1900
15892350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898748 15892350 Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w Centrum Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się pokój z aneksem kuchennym oraz wyjściem na przestronny balkon, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój.Mieszka...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

422 112 PLN (9 817 zł/m2)

2
-
43 m2
2024
15876600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27542216 15876600 Przestronne mieszkanie z ogródkiem i wiatą garażową - Bystrzyca Dolna!Mieszkanie z osobnym wejściem, położone w kameralnym, 4-rodzinnym budynku.Na powierzchnię mieszkania składa się przestronny salon z otwartą kuchnią, trzy duże sypialnie (każda ma o...

Bystrzyca Dolna (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

650 000 PLN (4 577 zł/m2)

4
1
142 m2
1939
15870835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27441077 15870835 Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w okolicach Centrum!ZDJĘCIA POGLĄDOWE!!! MIESZKANIE W TRAKCIE KAPITALNEGO REMONTU!Na powierzchnie mieszkania składają się salon z aneksem kuchennym, dwa pokoje, łazienka z wc oraz przedpokój....

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

439 000 PLN (9 756 zł/m2)

3
-
45 m2
1950
15828132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26595236 15828132 Przestronne mieszkanie w samym sercu Świdnicy Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Świdnicy, przy ul. Pułaskiego.Okna z pokoi wychodzą na Rynek, natomiast kuchnia ma widok na spokojne podwórze, co zapewnia komfort i cisz...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

444 000 PLN (9 652 zł/m2)

2
-
46 m2
1965
15792696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26025638 15792696 2-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Mennicka, CentrumNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w świetnej lokalizacji centrum miasta, a jednocześnie spokojna i cicha okolica Układ:duża kuchnia jasny salon pokój z balkonem łazienka przedpokój Standard:got...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

349 000 PLN (8 512 zł/m2)

2
1
41 m2
1975