• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Świdnica Pułaskiego Kazimierza

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Pułaskiego i Kazimierza

Znaleźliśmy 75 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Świdnica

15812489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26525256 15812489 Klimatyczne mieszkanie w sercu Świdnicy - z widokiem na wieżę ratuszową! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane bezpośrednio w Rynku w Świdnicy , z niepowtarzalnym widokiem na wieżę ratuszową i tętniąc...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

399 000 PLN (7 000 zł/m2)

2
-
57 m2
-
15444863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 18704169 15444863 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż przestronne 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 165m 2 , usytuowane na 3 piętrze kamienicy w centrum Świdnicy. GOTOWE DO WPROWADZENIA!!! NOWA ATRAKCYJNA CENA !!! Na mieszkanie składa się: - salon ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

874 900 PLN (5 302 zł/m2)

5
-
165 m2
-
15852555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27036126 15852555 Przestronne, klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie z duszą w odrestaurowanej kamienicy - 70,60 m² parter blisko centrum Świdnicy Są mieszkania poprawne… i są takie, które mają klimat i charakter . To właśnie jedna z...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

589 000 PLN (8 414 zł/m2)

2
-
70 m2
1900
15634734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22924970 15634734 Kawalerka blisko centrum Świdnicy - gotowa do zamieszkania WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 25,98 m², z lokalizowaną na 2. piętrze budynku położonego w spokojnej okolicy, zaledwie kilka minut ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

205 000 PLN (8 200 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15781186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25823046 15781186 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI przedstawia 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem w centrum Świdnicy - 44,5 m². UWAGA!!! NOWA CENA!!! 285000 zł!!! Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chc...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

285 000 PLN (6 477 zł/m2)

2
-
44 m2
1867
15891423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897182 15891423 Prezentujemy Państwu kawalerkę w stanie deweloperskim znajdującą się w Centrum Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się pokój z aneksem kuchennym oraz wyjściem na przestronny balkon, łazienka z wc oraz przedpokój.Mieszkanie w stanie dewelopersk...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

299 000 PLN (10 679 zł/m2)

1
-
28 m2
2024
15890480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27878407 15890480 Dwupokojowe mieszkanie na I piętrze po kapitalnym remoncie!Na powierzchnie mieszkania ok. 45 m2 składa się salon z aneksem kuchennym,sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Mieszkanie posiada balkon!W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele ora...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

415 000 PLN (9 222 zł/m2)

2
1
45 m2
1970
15887088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27776586 15887088 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Osiedle Młodych!Zdjęcia zamieszczone w ofercie są w częściowej wizualizacji.Na powierzchnię mieszkania składa się salon z dużym balkonem, dwie sypialnie, kuchnia, osobna łazienka i toaleta oraz ust...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

445 000 PLN (7 542 zł/m2)

3
-
59 m2
1980
15884704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27710180 15884704 REZERWACJA ! Przytulne, pięknie urządzone mieszkanie z balkonem, położone w zielonej części Osiedla Młodych! Na powierzchnię mieszkania składa się część wypoczynkowa z otwartą kuchnią, duża sypialnia z balkonem oraz łazienka i przedpokój. Mieszkanie ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

419 000 PLN (10 220 zł/m2)

2
1
41 m2
1980
15882700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673155 15882700 Prezentujemy Państwu przestronne 3 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w Ścisłym Centrum Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się salon z wyjściem na balkon, osobna kuchnia, 2 sypialnie, łazienka z wc oraz przedpokój. Mieszkanie wy...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

399 000 PLN (7 000 zł/m2)

3
-
57 m2
1975
15861966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27218640 15861966 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, położone nad Zalewem!Na powierzchnię mieszkania składa się duża kuchnia z balkonem, salon z balkonem, sypialnia oraz łazienka i przedpokój.Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania - w cenie może pozostać całe um...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

419 000 PLN (8 915 zł/m2)

2
1
47 m2
1980
15822847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26593366 15822847 Prezentujemy Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem!Na powierzchnie mieszkania składa się kuchnia z wyjściem na balkon, salon, 2 niezależne sypialnie, łazienka z toaletą oraz przedpokój. Nieruchomość około 3,5 roku temu przeszł...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

439 900 PLN (8 300 zł/m2)

3
-
53 m2
1900