• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Bielsko-Biała

Znalezionych ofert: 68

15601177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 Pokoje, 22211196 15601177 Ta oferta znajduje się jedynie w naszej agencji nieruchomości!BRAK PODATKU PCC 2% (RYNEK PIERWOTNY) MIESZKANIE BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA. BRAK OPŁATY DLA POŚREDNIKA ZE STRONY KLIENTA.OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA - 57,66 m², 3 POKOJENumer mieszkania: ...

Bielsko-Biała (Kamienica) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

585 000 PLN (10 263 zł/m2)

3
-
57 m2
-
15762546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25405946 15762546 Mieszkania klasy premium w sercu Bielska-Białej Pragniemy zaprosić Cię do wyjątkowej inwestycji w Bielsku-Białej. Kameralnego osiedla położonego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Bielska-Białej — Kamienica . Usytuowane u podn&am...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

620 935 PLN (11 499 zł/m2)

3
-
54 m2
2024
15762552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25405945 15762552 Mieszkania klasy premium w sercu Bielska-Białej Pragniemy zaprosić Cię do wyjątkowej inwestycji w Bielsku-Białej. Kameralnego osiedla położonego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Bielska-Białej — Kamienica . Usytuowane u podn&am...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

696 193 PLN (11 413 zł/m2)

3
-
61 m2
2024
15762553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25405947 15762553 Mieszkania klasy premium w sercu Bielska-Białej Pragniemy zaprosić Cię do wyjątkowej inwestycji w Bielsku-Białej. Kameralnego osiedla położonego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Bielska-Białej — Kamienica . Usytuowane u podn&am...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

778 554 PLN (11 122 zł/m2)

4
-
70 m2
2024
15752852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy Lipki, Cztery Pokoje, 5 minut spaceru 25178961 15752852 BRAK PODATKU PCC 2% (RYNEK PIERWOTNY) MIESZKANIE BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA. BRAK OPŁATY DLA POŚREDNIKA ZE STRONY KLIENTA.OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA - 87,49 m², 3 POKOJENumer mieszkania: 542Cena: 564 750 PLNPiętro: 11Rynek: PierwotnyTermin oddania: ...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

564 750 PLN (9 109 zł/m2)

4
-
62 m2
-
15752862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy Lipki, Cztery Pokoje, 5 minut spaceru 25178977 15752862 BRAK PODATKU PCC 2% (RYNEK PIERWOTNY) MIESZKANIE BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA. BRAK OPŁATY DLA POŚREDNIKA ZE STRONY KLIENTA.OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA - 87,49 m², 3 POKOJENumer mieszkania: 54C2Cena: 564 750 PLNPiętro: 11Rynek: PierwotnyTermin oddania:...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

564 750 PLN (9 109 zł/m2)

4
-
62 m2
-
15722417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24618744 15722417 Na sprzedaż elegancki, wygodny i przestronny apartament 3-pokojowy z dużym balkonem i garderobą. Apartament na 71,67 m2 i znajduje się na 4 piętrze w niskim 4-piętrowym bloku z windą. Na mieszkanie składa się duży salon z otwartą kuchnią, dwie sypial...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

1 090 000 PLN (15 209 zł/m2)

3
1
71.67 m2
2019
15628537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22807799 15628537 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2, zlokalizowane w ścisłym centrum Bielska-Białej przy ul. 3 Maja, na wysokości Hotelu Prezydent. Nieruchomość położona jest na czwartym piętrze w czteropiętrowej, zabytkowej kamienicy bez windy...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

400 000 PLN (6 606 zł/m2)

3
1
60.55 m2
1905