• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Bielsko-Biała

Znalezionych ofert: 68

15825294 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26611037 15825294 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone na 2. piętrze w zadbanym budynku po termomodernizacji, w świetnej lokalizacji.LOKALIZACJANieruchomość znajduje się w Komorowicach Krakowskich – jednej z najlepiej skomunikowanych częś...

Bielsko-Biała (Komorowice krakowskie) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

460 000 PLN (8 236 zł/m2)

3
1
55.85 m2
1970
15818081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26601274 15818081 KLIMATYCZNE MIESZKANIE W KAMIENICY BIELSKO-BIAŁAJuż 31 stycznia 2026 (sobota) w godz. 10:00-12:00 dzień otwarty (Open House). Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 43,31 m² w kamienicy o niepowtarzalnym charak...

Bielsko-Biała (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

475 000 PLN (10 967 zł/m2)

2
-
43.31 m2
1930
15762932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25414877 15762932 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 79,4 m², położone na wysokim parterze kamienicy w ścisłym centrum Bielska-Białej, przy ul. Lompy.To nieruchomość z dużym potencjałem aranżacyjnym, zaledwie 100 metrów od Rynku – idealna propozycja dla mi...

Bielsko-Biała (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

519 000 PLN (6 537 zł/m2)

3
-
79.4 m2
1939
15758837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25331188 15758837 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,7 m² z dużym balkonem, usytuowane na 3. piętrze w 10-piętrowym bloku na Osiedlu Beskidzkim. To doskonała propozycja dla osób szukających lokalu do własnej aranżacji.LOKALIZACJAOsiedle Beskidzkie to z...

Bielsko-Biała (Aleksandrowice) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

349 500 PLN (7 998 zł/m2)

2
-
43.7 m2
1977
15791541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczna kawalerka blisko centrum. BEZ PROWIZJI 25993800 15791541 Ta oferta znajduje się jedynie w naszej agencji nieruchomości!BRAK PODATKU PCC 2% (RYNEK PIERWOTNY) MIESZKANIE BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA. BRAK OPŁATY DLA POŚREDNIKA ZE STRONY KLIENTA.OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA - 35,82 m², 3 POKOJENumer mieszkania: ...

Bielsko-Biała (Kamienica) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

376 000 PLN (10 743 zł/m2)

1
-
35 m2
-
15800304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26210992 15800304 Mieszkanie przy ul. Księcia Przemysława to propozycja dla osób, które cenią wygodę oraz spokojne otoczenie. Lokal położony na ostatnim piętrze gwarantuje prywatność i znakomite doświetlenie przestrzeni. Wnętrze zostało zaprojektowane tak, aby maksyma...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

309 000 PLN (8 583 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15768219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25537354 15768219 Na sprzedaż słoneczne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,06 m², położone na popularnym i pełnym zieleni Osiedlu Karpackim w Bielsku-Białej. Lokal mieści się na 7. piętrze w zadbanym bloku wyposażonym w dwie windy, co zapewnia wygodę codzienne...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

430 000 PLN (8 590 zł/m2)

3
1
50.06 m2
1981
15631156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22866596 15631156 Jeśli jesteś zainteresowany ofertą proszę o kontakt telefoniczny - SMS-y mogą nie dochodzić. Twoje mieszkanie w samym sercu Bielska-Białej idealne do własnej aranżacji!Szukasz nieruchomości w doskonałej lokalizacji, którą możesz urządzić według włas...

Bielsko-Biała (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

349 000 PLN (9 184 zł/m2)

2
1
38 m2
1970
15758895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25333785 15758895 Oferuję przestronne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 52,1 m², zlokalizowane na osiedlu Kopernika.LOKALIZACJAMieszkanie znajduje się na spokojnym osiedlu, w otoczeniu zieleni, z dostępem do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej ora...

Bielsko-Biała (Os. kopernika) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

439 000 PLN (8 426 zł/m2)

3
1
52.1 m2
1982
15775164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25663274 15775164 Wyjątkowe mieszkanie z tarasem i widokiem na góryNa sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,63 m² z balkonem i tarasem 20 m² , oferujące zachwycający widok na góry i panoramę miasta. Nieruchomość położona jest w kameralnym budynku w dzielnic...

Bielsko-Biała (Kamienica) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

799 000 PLN (12 757 zł/m2)

3
1
62.63 m2
2022
15773742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25635531 15773742 Komfort, widok i przestrzeń w jednym, os. Kamienica.Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 61 m², położone na spokojnym, zamkniętym osiedlu „Cztery Pory Roku” w Bielsku-Białej.To przestrzeń, w której niepowtarzalność spotyka się ...

Bielsko-Biała (Kamienica) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

699 000 PLN (11 459 zł/m2)

3
2
61 m2
2005
15785721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25891187 15785721 Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m², wykończone w wysokim standardzie i gotowe do wprowadzenia bez żadnych nakładów finansowych. Doskonały układ pomieszczeń, balkon, osobna kuchnia oraz duża komórka lokatorska sprawiają...

Bielsko-Biała (Aleksandrowice) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

550 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
1
55 m2
1974