• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Brzeg

Znalezionych ofert: 57

15890580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27879701 15890580 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 - pokojowe w klimatycznej kamienicy - świetna lokalizacja i duży potencjał aranżacyjny!Oferujemy mieszkanie w Brzegu o funkcjonalnym, pełnym rozkładzie - wszystkie pomieszczenia są niezależne, bez pokoi przejściow...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

430 000 PLN (7 167 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15896419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27979862 15896419 Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie po remoncie, urządzone z dbałością o detal i charakter wnętrza.Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze kamienicy w Brzegu i zachwyca niepowtarzalnym klimatem - cegła, drewniane belki oraz funkcjonalna antre...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

425 000 PLN (8 333 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15506129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20070763 15506129 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2- pokojowego mieszkania w kamienicy w Brzegu. Lokal o powierzchni 57,60 m2, składa się z:- dużej kuchni, - dwóch pokoi,- łazienki z toaletą- przedpokoju.Kuchnia wyposażona ...

Brzeg (Centrum) (Opolskie, gm. Brzeg)

349 000 PLN (6 123 zł/m2)

2
-
57 m2
-
15891413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27896901 15891413 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dużego mieszkania z potencjałem w Brzegu. Lokal o powierzchni 94.20 m2 zajmuje górne piętro kamienicy w  centrum miasta. Istnieje możliwość podzielenia mieszkania n...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

245 000 PLN (2 606 zł/m2)

4
-
94 m2
-
15857785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27134313 15857785 Opiekun ofertyPaweł Grzesiktel. 602 101 6023 pokoje 68,67 m balkon parter OssolińskiegoNa sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,54 m, położone na parterze nowoczesnego budynku w inwestycji Ossolińskiego w Brzegu Dolnym. Cena...

Brzeg Dolny (Dolnośląskie, gm. Brzeg Dolny)

520 904 PLN (7 660 zł/m2)

3
-
68 m2
2024
15857784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27134312 15857784 Opiekun ofertyPaweł Grzesiktel. 602 101 6023 pokoje 68,67 m balkon parter OssolińskiegoNa sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,67 m, położone na parterze nowoczesnego budynku w inwestycji Ossolińskiego w Brzegu Dolnym. Cena...

Brzeg Dolny (Dolnośląskie, gm. Brzeg Dolny)

521 892 PLN (7 675 zł/m2)

3
-
68 m2
2024
15823683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26597799 15823683 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3- pokojowego mieszkania z potencjałem w Brzegu. Lokal o powierzchni 88,70 m2, składa się z:- osobnej kuchni,- trzech pokoi - łazienki- przedpokoju.Pokoje są przechodnie, ale w mieszkaniu można...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

280 000 PLN (3 182 zł/m2)

3
-
88 m2
-
15873318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27515461 15873318 2 pokoje   50.09m2  2 balkony    widok     gotowe do zamieszkaniaNa sprzedaż bardzo funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni użytkowej 50.09m2, położone na 4  piętrze w b...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

460 000 PLN (9 200 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15805881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26318542 15805881 Polecamy Państwu na sprzedaż 3 - pokojowy apartament o powierzchni 54,35 mieszczący się na 3 piętrze IV piętrowego budynku w inwestycji w Brzegu przy ul. Westerplatte, od dewelopera z ugruntowaną pozycją na rynku nieruchomości działającego w branży ...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

399 961 PLN (7 359 zł/m2)

3
-
54.35 m2
2026
15867614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27349984 15867614 Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,60m2, położone na I piętrze w nowym budynku z windą, w atrakcyjnej lokalizacji przy stadionie w Brzegu.Lokal składa się z:- salonu z aneksem kuchennym- sypialni- łazienki z wc - pr...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

363 000 PLN (7 891 zł/m2)

2
-
46 m2
-
15867274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokojowe z balkonem na parterze!Warzyń 27343114 15867274 Nieruchomości ApartamentIzabella Paprocka570 097 070Oferta dostępna tylko w naszym biurze!Do sprzedania przestronne 4 pokojowe mieszkanie z balkonem w poszukiwanej lokalizacji Brzegu Dolnego Warzyń na parterze w bloku z cegły z lat 80-tych. Powierzch...

Brzeg Dolny (Dolnośląskie, gm. Brzeg Dolny)

599 000 PLN (8 437 zł/m2)

4
1
71 m2
1977
15816144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26625812 15816144 Na sprzedaż budynek mieszkalny o powierzchni ok. 80m2, zlokalizowany w Brzegu, stanowiący część zwartej pierzei z kamienicą.  Najważniejsze atuty: - funkcjonalny, parterowy układ z garażem i kotłownią - częściowe podpiwniczenie (dodatkowe mi...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

370 000 PLN (4 625 zł/m2)

3
-
80 m2
-