• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Brzeg

Znalezionych ofert: 57

15861408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje/duży balkon/poszukiwana lokalizacja 27206534 15861408 *Nieruchomości Apartament*Anna Krawiec513 383 101 BEZ PODATKU PCCBEZ PROWIZJI!Do sprzedaży duże 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na parterze zlokalizowane w ścisłym centrum w nowo powstałej inwestycji przy ul. Ossolińskiego w Brzegu Dolnym. Mieszkani...

Brzeg Dolny (Dolnośląskie, gm. Brzeg Dolny)

521 892 PLN (7 675 zł/m2)

3
1
68 m2
2025
15817886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z balkonem 26605509 15817886 Nieruchomości ApartamentMałgorzata Świetłowicz793 775 800Do sprzedania ładne, przestronne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na I piętrze w bloku  z 2007 r w samym sercu w Brzegu Dolnego województwo  dolnośląskie.  Mieszkanie mierzy 54,36 m2 i na jego ...

Brzeg Dolny (Dolnośląskie, gm. Brzeg Dolny)

484 999 PLN (8 981 zł/m2)

2
1
54 m2
2007
15666048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
62 m2/rozkład/3 pokoje/balkon! 23584514 15666048 Nieruchomości ApartamentAnna Krawiec513 383 101      OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE!Do sprzedania duże rozkładowe, słoneczne mieszkanie z balkonem w centrum Brzegu Dolnego o pow. 62 m2. Mieszkanie usytuowane na IV piętrze w budynku z lat 90-ty...

Brzeg Dolny (Dolnośląskie, gm. Brzeg Dolny)

469 000 PLN (6 797 zł/m2)

3
1
69 m2
1990
15831176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26688271 15831176 Zapraszamy do zapoznania się z kameralną inwestycją mieszkaniową zlokalizowaną w Brzegu przy ul. Armii Krajowej 8A.Jednym z największych atutów inwestycji jest jej wyjątkowa lokalizacja. Budynek położony jest w ścisłym centrum miasta, a je...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

477 000 PLN (6 814 zł/m2)

4
-
70 m2
-
15830865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26680089 15830865 Zapraszamy do zapoznania się z kameralną inwestycją mieszkaniową zlokalizowaną w Brzegu przy ul. Armii Krajowej 8A.Jednym z największych atutów inwestycji jest jej wyjątkowa lokalizacja. Budynek położony jest w ścisłym centrum miasta, a je...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

553 500 PLN (5 648 zł/m2)

4
-
98 m2
-
15826864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26641996 15826864 Zapraszamy do zapoznania się z kameralną inwestycją mieszkaniową zlokalizowaną w Brzegu przy ul. Armii Krajowej 8A.Jednym z największych atutów inwestycji jest jej wyjątkowa lokalizacja. Budynek położony jest w ścisłym centrum miasta, a je...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

599 000 PLN (8 205 zł/m2)

3
-
73 m2
-
15831178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26688274 15831178 Zapraszamy do zapoznania się z kameralną inwestycją mieszkaniową zlokalizowaną w Brzegu przy ul. Armii Krajowej 8A.Jednym z największych atutów inwestycji jest jej wyjątkowa lokalizacja. Budynek położony jest w ścisłym centrum miasta, a je...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

553 500 PLN (5 766 zł/m2)

4
-
96 m2
-
15831177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26688275 15831177 Zapraszamy do zapoznania się z kameralną inwestycją mieszkaniową zlokalizowaną w Brzegu przy ul. Armii Krajowej 8A.Jednym z największych atutów inwestycji jest jej wyjątkowa lokalizacja. Budynek położony jest w ścisłym centrum miasta, a je...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

665 000 PLN (5 236 zł/m2)

5
-
127 m2
-
15580750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21775705 15580750 Osiedle Kościuszki - poznaj nową inwestycję!W sąsiedztwie skrzyżowania ulic Kościuszki i Żeromskiego w Brzegu, powstaje kameralna inwestycja osiedle PREMIUM – Osiedle Kościuszki.To idealne miejsce dla tych, któr...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

344 000 PLN (9 829 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15591106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21995871 15591106 Osiedle Kościuszki - poznaj nową inwestycję!W sąsiedztwie skrzyżowania ulic Kościuszki i Żeromskiego w Brzegu, powstaje kameralna inwestycja osiedle PREMIUM – Osiedle Kościuszki.To idealne miejsce dla tych, któr...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

339 000 PLN (9 686 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15827104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26602720 15827104 Zapraszamy do zapoznania się z kameralną inwestycją mieszkaniową zlokalizowaną w Brzegu przy ul. Armii Krajowej 8A.Jednym z największych atutów inwestycji jest jej wyjątkowa lokalizacja. Budynek położony jest w ścisłym centrum miasta, a je...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

492 000 PLN (6 833 zł/m2)

3
-
72 m2
-
15827103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26602626 15827103 Zapraszamy do zapoznania się z kameralną inwestycją mieszkaniową zlokalizowaną w Brzegu przy ul. Armii Krajowej 8A.Jednym z największych atutów inwestycji jest jej wyjątkowa lokalizacja. Budynek położony jest w ścisłym centrum miasta, a je...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

492 000 PLN (6 740 zł/m2)

3
-
73 m2
-