• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 482

15865463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27300270 15865463 Przestronne mieszkanie z widokiem na panoramę miasta - okolice Ronda Kujawskiego. Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowana kawalerka o powierzchni 36,88 m2 usytuowana na 2 piętrze w bloku z windą. W skład podanego metrażu wchodzi: - salon - otwarta kuch...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

367 000 PLN (9 919 zł/m2)

1
-
37 m2
2009
15892428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898782 15892428 Bardzo ładne mieszkanie na bydgoskich Kapuściskach, II piętro. Trzy pokoje, w dwóch na podłodze bardzo ładny parkiet, w trzecim i przedpokoju panele, na ścianach częściowo tapety, częściowo gładź gipsowa. Osobna kuchnia, umeblowana, zm...

Bydgoszcz (Kapuściska) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

405 000 PLN (7 364 zł/m2)

3
-
55 m2
-
15894264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27937490 15894264 Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z ogromnym potencjałem - 120 m², taras i balkon. Polecam do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 120 m², położone na trzecim piętrze kamienicy. Nieruchomość składa się z pięciu pokoi, k...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

540 000 PLN (4 500 zł/m2)

5
-
120 m2
1912
15733839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24808581 15733839 Oferta sprzedana ! Novator Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż ładne i ustawne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,40m2 (tz. „układ szczeciński”) z dużym balkonem typu „loggia”. Lokal mi...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

412 000 PLN (9 810 zł/m2)

2
-
42 m2
1984
15894092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27923163 15894092 Oferta na wyłącznośćNa sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,3 m², położone na 2. piętrze w czteropiętrowym bloku w spokojnej i zielonej części Fordonu przy ul. Mariusza Zaruskiego.Układ mieszkaniaLokal składa się z:salonu z ...

Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

449 000 PLN (8 424 zł/m2)

3
-
53.3 m2
1990
15766120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25498667 15766120 Oferta sprzedana ! Novator Nieruchomości prezentuje Państwu przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,92m2 z balkonem typu. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 3-piętrowego bloku mieszkalnego oddanego do użytku w 2012 roku. B...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

427 500 PLN (9 716 zł/m2)

2
-
44 m2
2012
15893752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27918971 15893752 NOWA OFERTA ! Na sprzedaż mieszkanie 48 m2 , położone na 1 piętrze w wieżowcu na Bartodziejach. Gotowe do zamieszkania. Cena: 472 000 zł. Mieszkanie składa się z: -przestronnego , słonecznego salonu z aneksem kuchennym oraz częścią jadalnian...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

472 000 PLN (9 833 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15862026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje+kuchnia SUPER LOKALIZACJA DO WPROWADZENIA 27221071 15862026 WYŁĄCZNIE W HOUSING MARKET - 2-POKOJOWE MIESZKANIE W SPOKOJNEJ CZĘŚCI SKRZETUSKA Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Curie-Skłodowskiej w dzielnicy Skrzetusko w Bydgoszcz. Lokal usytuowany jest w drugiej lini...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

398 900 PLN (7 526 zł/m2)

2
1
53 m2
1950
15717453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w stanie deweloperskim, śródmieście 24532827 15717453 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Racławickiej w Bydgoszczy.Nieruchomość zlokalizowana jest na pierwszym piętrze w zrewitalizowanej kamienicy. Bardzo dobre doświetlenie oraz cisza z...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

369 260 PLN (7 536 zł/m2)

3
1
49 m2
-
15893433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27911388 15893433 Nowa oferta! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,30 m2, położone na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Bartodzieje. Zakup mieszkania tylko za gotówkę. Cena: 598 000 zł Czynsz: ok 700 Ogrzewanie- miejskie Piętro ...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

598 000 PLN (9 803 zł/m2)

3
-
61 m2
-
15893380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 2 pokoje w doskonałej lokalizacji 27910321 15893380 NOWA oferta mieszkania gotowego do wprowadzenia na bydgoskim Fordonie.Dostępne bezpośrednio po finalizacji, więc od razu po akcie notarialnym i zapłacie ceny otrzymacie klucze do tej nieruchomości i możecie się wprowadzać.Uregulowany stan prawny.   D...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

385 000 PLN (8 021 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15857055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27112291 15857055 Polecam do sprzedaży elegancko urządzone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni nieco ponad 76 m², położone na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku na Górzyskowie. Nieruchomość znajduje się w kameralnym budynku - na każdym piętrze mieści się t...

Bydgoszcz (Górzyskowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

870 000 PLN (11 447 zł/m2)

3
-
76 m2
2002