• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz Śródmieście

Znalezionych ofert: 106

15895129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje przy Parku Witosa, dwa balkony! 27959731 15895129 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania gotowego do zamieszkania znajdującego się przy ulicy Jagiellońskiej w Bydgoszczy.Nieruchomość zlokalizowana jest na czwartym piętrze niskiego bloku z 1961 roku.Bardzo dobre do...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

519 000 PLN (9 611 zł/m2)

3
1
54 m2
1961
15884778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokoje Blisko Dworca 27711458 15884778 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy z możliwością aranżacji 4 pokoi - na ul. PomorskiejNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 76,13 m², położone w centrum miasta przy ul. Pomorskiej , w zadbanej kamienicy. Nieruchomość sprawdzi się zarówno dl...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

545 000 PLN (7 171 zł/m2)

3
1
76 m2
1900
15794388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
WYJĄTKOWE MIESZKANIE DO WYKOŃCZENIA 26071170 15794388 Na sprzedaż - tylko w naszej ofercie!Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na 2 piętrze zabytkowej kamienicy z 1894 roku przy ul. Wileńskiej w Bydgoszczy. To idealna propozycja dla osób ceniących klimat historycznych kamienic oraz możliwość wykoń...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

349 900 PLN (6 480 zł/m2)

2
1
54 m2
1894
15896911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
MIESZKANIE DO REMONTU W KAMIENICY 27991591 15896911 Na sprzedaż - tylko w naszej ofercie!Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na 3 piętrze zabytkowej kamienicy z 1894 roku przy ul. Wileńskiej w Bydgoszczy. To idealna propozycja dla osób ceniących klimat historycznych kamienic oraz możliwość wykoń...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

270 000 PLN (5 745 zł/m2)

2
1
47 m2
1894
15896915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27991670 15896915 Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na drugim piętrze w prestiżowej inwestycji , w bydgoskim Śródmieściu. Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najnowszych inwestycji deweloperskich w sercu Bydgoszcz. Kame...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

586 391 PLN (13 327 zł/m2)

3
-
44 m2
2026
15896914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27991671 15896914 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na parterze w prestiżowej inwestycji , w bydgoskim Śródmieściu. Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie z ogródkiem , zlokalizowane w jednej z najnowszych inwestycji deweloperskich w se...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

463 553 PLN (10 535 zł/m2)

2
-
44 m2
2026
15760746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
River Towers | Ekskluzywny Penthouse 25365504 15760746 River Towers Ekskluzywny Penthouse dla Ludzi SukcesuWyjątkowa przestrzeń Prestiżowa lokalizacja Nieograniczone możliwości*****Cenisz swój czas? Mieszkaj w centrum miasta, z szybkim dostępem do biznesowych i kulturalnych atrakcji.Potrzebujesz miejs...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 850 000 PLN (20 070 zł/m2)

4
1
142 m2
2020
15878818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
!! 2 pokojowe mieszkanie 31,30m2 - Śródmieście !! 27601812 15878818 !! 2 POKOJOWE MIESZKANIE 31,30,M² - ŚRÓDMIEŚCIE !!ATUTY:- przestronne 31,30m² !- ustawny rozkład !- potencjał aranżacyjny !- wysoki standard wykończeń !- idealne pod inwestycję !CHARAKTERYSTYKA:Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze wielorodzinnego budyn...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

339 000 PLN (10 935 zł/m2)

2
-
31 m2
1930
15861943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
!! 5 pokojowe mieszkanie 115m2 - Jagiellońska !! 27218204 15861943 !! 5 POKOJOWE MIESZKANIE 115,65M² - JAGIELLOŃSKA !!ATUTY:- przestronne 95m² z dużą piwnicą ok.20m² !- ustawny rozkład pokoi + pomieszczenie gospodarcze !- ogromny potencjał aranżacyjny !- duża piwnica z Wi-Fi !- wideofon !- idealne pod inwestycję !- ...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

799 000 PLN (8 411 zł/m2)

5
1
95 m2
1930
15848131 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26933603 15848131 Novator Nieruchomości prezentuje Państwu po generalnym remoncie bardzo ładne i klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50,06m2 (powierzchnia po podłodze 60m2). Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w 4-piętrowej, zabytkowej i odnow...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

575 000 PLN (11 500 zł/m2)

3
-
50 m2
1909
15895130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w stanie deweloperskim, kamienica 27959732 15895130 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Chocimskiej w Bydgoszczy.Nieruchomość zlokalizowana jest na pierwszym piętrze w zrewitalizowanej kamienicy. Bardzo dobre doświetlenie oraz cisza ze ...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

352 870 PLN (7 201 zł/m2)

2
1
49 m2
1906
15723246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokoje! Nowe budownictwo! Centrum! 24631930 15723246 Nowoczesne 2 pokoje w Centrum w nowym budownictwie dostępne od zaraz!ATUTY:- dogodna lokalizacja!- teren zamknięty!- centralne ogrzewanie gazowe!- woda miejska! - rolety zewnętrzne!- wideodomofon!CHARAKTERYSTYKA:Na sprzedaż stylowe mieszkanie na Garb...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

549 000 PLN (11 204 zł/m2)

2
-
49 m2
2021