• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz Szwederowo

Znalezionych ofert: 34

15822774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26645159 15822774 Mieszkanie 67,5 m² 3 pokoje Szwederowo - Bydgoszcz Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni całkowita 67,5 m², położone na 2 piętrze w bardzo ładnej, odrestaurowanej kamienicy w dzielnicy Szwederowo. Mieszkanie gotowe...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

399 000 PLN (7 125 zł/m2)

3
-
56 m2
1908
15792186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26007290 15792186 Na sprzedaż - przestronne 3-pokojowe mieszkanie, 86 m², Bydgoszcz, osiedle Szwederowo Oferta dla osób szukających dużego, funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji. Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powie...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

580 000 PLN (7 160 zł/m2)

3
-
81 m2
1985
15895577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962119 15895577 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 81 m² z dużym balkonem w BydgoszczyNa sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 81 m², położone na 2. piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Idealne dla rodziny, osób pracujących zd...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

565 000 PLN (6 975 zł/m2)

3
1
81 m2
1995
15895171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne i przestronne mieszkanie na Bartodziejach 27959937 15895171 Tylko w naszym biurze!!!Maciej Felske - +48500450237Na sprzedaż jasne i przestronne i umeblowane m4 na Szwederowie. Powierzchnia 57m2Mieszkanie gotowe do wprowadzenia się bez konieczności inwestowania. W okolicy szkoły, szpital uniwersytecki, markety...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

449 000 PLN (7 877 zł/m2)

3
1
57 m2
1985
15733839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24808581 15733839 Oferta sprzedana ! Novator Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż ładne i ustawne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,40m2 (tz. „układ szczeciński”) z dużym balkonem typu „loggia”. Lokal mi...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

412 000 PLN (9 810 zł/m2)

2
-
42 m2
1984
15766120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25498667 15766120 Oferta sprzedana ! Novator Nieruchomości prezentuje Państwu przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,92m2 z balkonem typu. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 3-piętrowego bloku mieszkalnego oddanego do użytku w 2012 roku. B...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

427 500 PLN (9 716 zł/m2)

2
-
44 m2
2012
15886044 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja cenowa! Kawalerka z osobną kuchnią| 27 m² 27746334 15886044 Na sprzedaż kompaktowe i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27,35 m², położone na 1. piętrze kameralnego, jednopiętrowego budynku na bydgoskim Szwederowie.Układ pomieszczeń:pokój: 14,5 m²oddzielna kuchnia: 8,2 m²łazienka: 3,5 m²osobne WC: 1...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

199 000 PLN (7 370 zł/m2)

1
1
27 m2
1936
15888381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulna kawalerka 29m2, Bydgoszcz, Szwederowo!!! 27811224 15888381 Prezentuję ofertę sprzedaży kawalerki, o powierzchni 29m2, zlokalizowanej na pierwszym piętrze w pięknie zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Teofila Lenartowicza w Bydgoszczy.To idealna propozycja dla singla, pary na start lub jako bezpieczna lokata ...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

210 000 PLN (7 241 zł/m2)

1
1
29 m2
-
15828451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26605909 15828451 Novator Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34m2. Mieszkanie przeszło generalny remont i jest w pełni wyposażone w meble oraz sprzęt AGD. Lokal mieszkalny znajduje się na 3 piętrze wieżowca...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

399 000 PLN (11 735 zł/m2)

2
-
34 m2
1982
15886973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27772755 15886973 Polecam do sprzedaży przestronne, zadbane duże 2-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w zadbanej, małej kamienicy, blisko centrum 15 minut pieszo do Starówki Całkowita powierzchnia mieszkania wynosi 61,5 m² i obejmuje:...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

330 000 PLN (5 410 zł/m2)

2
-
61 m2
-
15829926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka po remoncie 30m2, Bydgoszcz-Szwederowo 26653684 15829926 Prezentuję ofertę sprzedaży kawalerki, o powierzchni 30m2, zlokalizowanej na pierwszym piętrze w pięknie zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Stanisława Leszczyńskiego w Bydgoszczy.To idealna propozycja dla singla, pary na start lub jako bezpieczna lo...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

255 000 PLN (8 793 zł/m2)

1
1
29 m2
1920
15829995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka po remoncie 29,5m2, Bydgoszcz-Szwederowo 26657190 15829995 Prezentuję ofertę sprzedaży jednostronnego mieszkania po remoncie, o powierzchni 29,5m2, zlokalizowanego na pierwszym piętrze w pięknie zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Stanisława Leszczyńskiego w Bydgoszczy.To idealna propozycja dla singla, pary ...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

255 000 PLN (8 793 zł/m2)

1
1
29 m2
1920