• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Chojnice

Znalezionych ofert: 41

15739174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M3 z balkonem z widokiem na panoramę. 24919697 15739174 Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Chojnice, o powierzchni 50,66 m²Przedstawiamy Państwu przytulne mieszkanie o powierzchni 50,66 m², położone na 4 piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku w Chojnicach. Z okien roztacza się piękny widok na p...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

308 000 PLN (6 160 zł/m2)

2
1
50 m2
1992
15898013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże mieszkanie po generalnym remoncie 28018548 15898013 Przestronne, wyremontowane mieszkanie 71,40 m² w Chojnicach - gotowe do zamieszkania!Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 71,40 m², położone na 4. piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Chojnic. To idea...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

397 600 PLN (5 600 zł/m2)

3
1
71 m2
1970
15896819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27988434 15896819 OSTATNIE APARTAMENTY W SPRZEDAŻY!!!To już OSTATNI APARTAMENTOWIEC  na WIELEWSKIEJ 22. Trzy bloki zostały już wyprzedane w EKSPRESOWYM TĘMPIE!! Z radością mam możliwość zaoferować Państwu kolejny apartament!-- w ofercie mieszkanie z tarasem na I piętr...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

457 710 PLN (7 382 zł/m2)

3
1
62 m2
2026
15897819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas! Mieszkanie dla pary, niskie opłaty! 28010675 15897819 Mieszkanie po remoncie w Chojnicach z windą! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie położone w ChojnicachPowierzchnia mieszkania: 25,04m2.Mieszkanie składa się z:- przestronnego pokoju z aneksem kuchennym,- łazienki z wc- przedpokoju.Dodatk...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

270 000 PLN (9 310 zł/m2)

1
1
29 m2
2000
15895008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27955927 15895008 APARTAMENTY na WIELEWSKIEJ 22. Oferujemy Państwu kolejny obiekt na kameralnym, zamkniętym, ogrodzonym i estetycznie zagospodarowanym terenie.    W ofercie mieszkanie z tarasem na II piętrze o pow. 46,89m2    Oto co zyskujesz:        -nowoczesne miesz...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

337 608 PLN (7 339 zł/m2)

2
1
46 m2
2026
15866854 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27331074 15866854 OSTATNIE MIESZKANIE 57,98 m2 W CENIE 6.800M2   Oto co zyskujesz:       -nowoczesne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji        -nie płacisz podatku PCC 2% - jak przy zakupie mieszkania z rynku wtórnego        -najniższa cena na rynku za 1m2 w sekto...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

394 264 PLN (6 917 zł/m2)

3
1
57 m2
2025
15846374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26884245 15846374 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,25 m², położone na parterze budynku w zabudowie bliźniaczej, na spokojnym osiedlu z niską zabudową.Kameralna inwestycja tylko jeden sąsiad. Lokalizacja blisko centrum miasta, a jednocześnie z dala od natężenia...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

460 000 PLN (5 111 zł/m2)

4
1
90 m2
2025
15630439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22846775 15630439 Wyjątkowe mieszkanie w Chojnicach!Na sprzedaż urokliwe, przestronne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze, idealne dla rodziny lub osoby starszej. Mieszkanie charakteryzuje się dużymi, słonecznymi pomieszczeniami, co sprawia, że jest wyjąt...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

335 000 PLN (5 678 zł/m2)

2
1
59 m2
1996
15893306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27906814 15893306 Atrakcyjne mieszkanie premium 83 m² z tarasem i ogrodem Chojnice Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny styl, przestrzeń i świetną lokalizację?Ta wyjątkowa nieruchomość w Chojnicach to propozycja dla osób, które cenią komfort życia, wysoki standa...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

650 000 PLN (7 927 zł/m2)

2
-
82 m2
1996
15887653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie deweloperskie w apartamentowcu 27789728 15887653 Atrakcyjne mieszkanie na 3 piętrze w luksusowym apartamencie!Nieruchomości Apartament prezentują atrakcyjne, mieszkanie o powierzchni 52 m², usytuowane na3.piętrze apartamentowca.To idealna propozycja dla osób poszukujących harmonii,spokoju oraz blis...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

499 000 PLN (9 596 zł/m2)

2
1
52 m2
2026
15876833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27557352 15876833 Przestronne 84,66 m² w spokojnej, kameralnej części Chojnic389 000złOgrzewanie gazoweMonitoringParking bez problemówSzukasz komfortowego mieszkania dla siebie lub pewnej inwestycji? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania.Na sprzedaż przestronne mieszkani...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

389 000 PLN (4 631 zł/m2)

3
1
84 m2
1996
15869118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27401489 15869118 KOLEJNE APARTAMENTY W SPRZEDAŻY !!!To już PRZEDOSTATNI APARTAMENTOWIEC  na WIELEWSKIEJ 22. Dwa bloki zostały już wyprzedane w EKSPRESOWYM TĘMPIE!! Z radością mam możliwość zaoferować Państwu kolejny apartament!-- w ofercie mieszkanie z tarasem na III...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

360 325 PLN (7 207 zł/m2)

3
1
50 m2
2025