• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Chojnice

Znalezionych ofert: 41

15893700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas! Mieszkanie z miejscem postojowym. 27916662 15893700 MIESZKANIE DEWELOPERSKIE Z MIEJSCEM POSTOJOWYM I KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ  - CHOJNICE, UL. GDAŃSKANa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,24 mkw, usytuowane na nowoczesnym osiedlu przy ul. Gdańskiej w Chojnicach. Do lokalu przynależy komórka lokatorska o p...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

270 000 PLN (8 182 zł/m2)

2
1
33 m2
2024
15833951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26707477 15833951 Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 51 m², zlokalizowane w kamienicy w samym centrum miasta!Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 11 m², co daje łączną powierzchnię 62,7 m².Mieszkanie po generalnym remoncie wykonanym ok. 6 miesięcy ...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

379 000 PLN (7 431 zł/m2)

2
1
51 m2
1938
15858514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | parter | wysoki standard | Nowe Pogodne 27150247 15858514 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,1 m², położone na parterze przy ulicy Żeglarskiej. Lokal został wyk...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

570 000 PLN (8 906 zł/m2)

3
1
64 m2
2022
15890665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas! Mieszkanie dla rodziny, super okolica 27882875 15890665 Mieszkanie 3-pokojowe 60,7 m²   ChojniceMarzysz o własnym mieszkaniu? Funkcjonalnym, bez dodatkowego wkładu finansowego oraz w dogodnej lokalizacji? Ta oferta jest DLA CIEBIE!Na sprzedaż gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 60,7 m², położo...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

419 000 PLN (6 983 zł/m2)

3
1
60 m2
1980
15873208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27513557 15873208 Mieszkanie z przestronnym tarasem w Chojnicach 49,10 m² II piętroNa sprzedaż nowoczesne mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze, o powierzchni 49,10 m², z dużym, słonecznym tarasem idealnym do odpoczynku. Dlaczego warto?nowoczesna inwestycja w ...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

359 520 PLN (7 337 zł/m2)

3
1
49 m2
2026
15889679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie na Osiedlu Nowe Pogodne 27858450 15889679 NOWE POGODNE   Atrakcyjne mieszkanie na 2. piętrze z pięknym widokiem! W stanie deweloperskimNieruchomości Apartament prezentują mieszkanie o powierzchni 64,5 m², usytuowane na2.piętrze apartamentowca na Osiedlu Nowe Pogodne.To idealna propozycja dla...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

615 000 PLN (9 609 zł/m2)

3
1
64 m2
2026
15839796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26761001 15839796 Opis nieruchomościSprzedajemy w cenach dewelopera!Kupujący nie płaci prowizji!Podana cena dotyczy wyłącznie lokalu mieszkalnego i nie obejmuje komórki lokatorskiej, miejsca postojowego naziemnego ani miejsca postojowego w garażu podziemnym.Ceny za po...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

363 023 PLN (7 118 zł/m2)

2
1
51 m2
2025
15884789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Funkcjonalne mieszkanie 27711351 15884789 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Chojnice, dogodna lokalizacjaNa sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 47,9 m², przerobi...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

340 000 PLN (7 234 zł/m2)

2
-
47 m2
1980
15884788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe gotowe do wprowadzenia! 27711350 15884788 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Chojnice, dogodna lokalizacjaNa sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m², położone...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

359 000 PLN (7 638 zł/m2)

3
-
47 m2
1980
15798668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dwupoziomowy segment z ogródkiem 26177962 15798668 Na sprzedaż - nowoczesny, dwupoziomowy lokal mieszkalny z ogródkiem (tarasem) o powierzchni użytkowej 123,63 m² + ogród (taras) 28 m².Oferuję na sprzedaż przestronny i komfortowy dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 123,63 m², stanow...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

799 000 PLN (6 496 zł/m2)

4
1
123 m2
2017
15576889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
W pełni wyposażone M3, wysoki standard, ul. Łanowa 21688711 15576889 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 45,9 m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

389 000 PLN (8 644 zł/m2)

3
1
45 m2
1966
15822801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimatyczne mieszkanie w kamienicy z ogródkiem 26644858 15822801 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Zapraszam do zakupu klimatycznego mieszkania położonego w zadbanej kamienicy, w samym centrum Chojnic. To idealna propozycja dla o...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

300 000 PLN (6 818 zł/m2)

2
1
44 m2
-