• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk

Znalezionych ofert: 1 382

15886321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27753277 15886321 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Funkcjonalna kawalerka na nowym osiedlu Nowa Letnica w Gdańsku. Mieszkanie na czwartym piętrze w pięciopiętrowym bloku z windą, halą garażową, portiernią ochroną.Mieszkanie o powierzchni 28m2 w pełni umeblowane i wyposażone...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

580 000 PLN (20 714 zł/m2)

1
1
28 m2
2018
15878722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27597336 15878722 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Apartament w samy sercu Gdańska. Mieszkanie na Wyspie Spichrzów w bezpośrednim sąsiedztwie mariny jachtowej, licznych restauracji, filharmonii czy historycznego Długiego Targu.Apartament na 6 i 7 piętrze w budynku z 2026 ro...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 990 000 PLN (24 875 zł/m2)

2
1
80 m2
2024
15760503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25358629 15760503 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż nowoczesny dwupokojowy apartament o powierzchni 34,86 m², zlokalizowany w 5 piętrowym budynku z 2022 roku, to idealny wybór zarówno dla inwestora, jak i dla osób chcących ...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

658 900 PLN (19 379 zł/m2)

2
1
34 m2
2022
15605783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22310159 15605783 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż mieszkanie w zabytkowej kamienicy Dolnego Miasta Gdańska.Powierzchnia użytkowa : 68,7 m.kwMieszkanie usytuowane na 1 piętrze kamienicy z lat 20 XX wieku. Elewacja kamienic...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

709 000 PLN (10 426 zł/m2)

3
1
68 m2
1929
15478278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19457495 15478278 MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ W SERCU GDAŃSKAMieszkanie o powierzchni 36,5 m2 znajdujące się na pierwszy piętrze w ośmiopiętrowym bloku mieszkalnym. W skład mieszkania wchodzą: Salon, Sypialnia z zabudowaną szafą i wyjściem na balkon, Łazienka z wanną i na...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

595 000 PLN (16 528 zł/m2)

2
1
36 m2
1963
15840108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26766606 15840108 Trzypokojowe mieszkanie we Wrzeszczu - ul. Do Studzienki 3.Wszystkie zalety centrum w zasięgu ręki - sklepy, usługi, komunikacja miejska, a od lasu dzieli nas kilkuminutowy spacer.Mieszkanie położone na II piętrze trzypiętrowej kamienicy.Obecny układ...

Gdańsk (Wrzeszcz górny) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

679 000 PLN (10 609 zł/m2)

3
1
64 m2
1900
15760509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25358624 15760509 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 33,43 m² z wydzieloną strefą sypialnianą, zlokalizowany w 5 piętrowym budynku z 2022 roku. To idealny wybór zarówno dla inwestora, jak ...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

631 900 PLN (19 148 zł/m2)

1
1
33 m2
2022
15886851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27769975 15886851 Unikatowe mieszkanie w pierwszej linii zabudowy przy Motławie - to może być Twoje miejsce w Gdańsku lub dochodowa inwestycja pod wynajem.Powroźnicza to spokojna uliczka rozpoczynająca się u zwieńczenia gdańskiej Drogi Królewskiej, gdzie Długi Targ wp...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

888 000 PLN (24 000 zł/m2)

2
1
37 m2
1974
15847547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26919768 15847547 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Nadmorskie Kamienice przy ul. Iwo Galla 15 w Gdańsku Brzeźnie - to właśnie w tej inwestycji znajduje się unikatowe, trzypokojowe mieszkanie z własnym 60-metrowym tarasem na dachu budynku.Kameralna inwestycja składająca się...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 099 000 PLN (20 736 zł/m2)

3
1
53 m2
2015
15602673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22235175 15602673 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie w Centrum Gdańska, usytuowane na parterze trzypiętrowej kamienicy. Nieruchomość o powierzchni 55,38 m² składa się z dwóch przestronnych pokoi oraz wydzielonej kuchni z jadalnią, co zapewnia...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

699 000 PLN (12 709 zł/m2)

2
1
55 m2
1960
15885668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27736660 15885668 Gdańsk Brzeźno - Na sprzedaż Apartament z dwoma balkonami, tarasem na dachu, z dwoma miejscami postojowymi i pomieszczeniem gospodarczym, na prestiżowym osiedlu Nadmorski Dwór; Lokalizacja: doskonałe położenie względem innych dzielnic miasta, w sąsie...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 497 280 PLN (32 123 zł/m2)

5
2
140 m2
2013
15673809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23715261 15673809 Gdańsk Jelitkowo - komfortowy Apartament blisko plaży i morza na sprzedaż. Lokalizacja doskonała: ok. 100m do pięknej i szerokiej plaży, tuż przy Parku Regana (wspaniałe tereny rekreacyjne), przy plaży park nadmorski, wzdłuż plaży trasa rowerowa, pro...

Gdańsk (Jelitkowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 366 360 PLN (36 197 zł/m2)

4
2
93 m2
2006