• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk Łostowice

Znalezionych ofert: 68

15869995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27415070 15869995 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż kawalerka z ogródkiem – 35,80 m² parter po remoncieOferujemy na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę zlokalizowaną na parterze budynku mieszkalnego. Do lokalu przynależy prywa...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

444 000 PLN (13 059 zł/m2)

1
-
34 m2
2006
15871095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27457588 15871095 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiemGdańsk Łostowice ul. Niepołomicka 43,25 m² wysoki standard ogródek 96 m²Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjne, słoneczne mieszka...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

683 000 PLN (15 523 zł/m2)

2
-
44 m2
2025
15771104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa pokoje, Gdańsk osiedle Szumilas 25570120 15771104 Nieruchomość dostępna tylko w naszym biurze. Nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 41 m² zlokalizowane na pierwszym piętrze w kameralnym budynku (GdańskKowale). Nieruchomość znajduje się na terenie osiedla Szumilas wybudowanego przez d...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

499 000 PLN (12 475 zł/m2)

2
1
40 m2
2023
15884781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w nowym budownictwie 27711459 15884781 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży jasnego i niezwykle przytulnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 42 m², położonego w spokojnej, a jednocześnie świetnie rozwiniętej części Gdańska przy ul. Hokejowej, na 2 piętrze w budyn...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

555 000 PLN (13 537 zł/m2)

2
1
41 m2
2021
15666906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ogródek od południa, prywatny park, 0% od kup 23591119 15666906 Komfort, zieleń i nowoczesność - idealne mieszkanie w Gdańsku Południe!Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesność z bliskością natury? Chcesz mieszkać w spokojnej okolicy, a jednocześnie mieć wszystko w zasięgu ręki? To mieszkanie w inwestycji BIOT...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

699 000 PLN (12 944 zł/m2)

3
1
54 m2
2022
15881635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z ogrodem na zamkniętym osiedlu! 27642297 15881635 Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie ulokowane na parterze w budynku kameralnego osiedla w Gdańsku, wybudowanego przez znanego dewelopera Murapol.ATUTY NIERUCHOMOŚCI :- kameralny budynek,- zamknięte osiedle,- duży ogród,- funkcjonalny rozkład,- 2 prywat...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

649 000 PLN (12 481 zł/m2)

3
-
52 m2
2023
15564705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Osiedle w otoczeniu zieleni 21438213 15564705 Zakup od dewelopera. Kupujący nie płaci prowizji!To wyjątkowa inwestycja, która łączy w sobie niezależność, bezpieczeństwo i spokój. To miejsce stworzone dla osób, które pragną aktywnie wypoczywać w zaciszu natury, jednocześnie pozostając w stałym ko...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

436 000 PLN (12 457 zł/m2)

2
1
35 m2
2025
15882117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękne, 2-poziomowe mieszkanie na Łostowicach 27657494 15882117 Na sprzedaż gustownie urządzone, dwupoziomowe- 4-pokojowe, klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 121,10 m2.Na parterze znajduje się kuchnia otwarta na salon z jadalnią (z salonu wyjście na duży balkon), pomieszczenie gospodarcze i WCnatomiast na pię...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 250 000 PLN (10 331 zł/m2)

4
1
121 m2
2002
15893921 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27922303 15893921 INFRASTRUKTURA 1–4 pokojeMasz okazję zamieszkać w jednym z najlepiej skomunikowanych i zarazem najzielniej położonych osiedli w całym Trójmieście — miejscu, gdzie kolej metropolitalna jest dosłownie na wyciągnięcie ręki, a tuż za blokiem zaczyna się...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

652 459 PLN (10 874 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15849720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa pokoje z ogródkiem Gdańsk ul. Olimpijska 26979665 15849720 Funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 z ogródkiem przy ul. Olimpijskiej. Mieszkanie położone na parterze budynku znajdującego się na osiedlu Habenda, wybudowanego przez znanego, trójmiejskiego dewelopera Allcon w Gdańsku (dzielnica...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

559 000 PLN (12 422 zł/m2)

2
1
45 m2
2013
15763210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe dla rodziny Gdańsk Łostowice 25420086 15763210 TYLKO U NAS!LOKALIZACJA: nieruchomość znajduje się na osiedlu położonym w południowej dzielnicy Gdańska jaką są Łostowice. Miejsce to jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum oraz sąsiednimi dzielnicami (linie autobusowe 113, 213, 255), a także z p...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

640 000 PLN (9 846 zł/m2)

3
1
65 m2
2005
15826956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokoje | 64,08 m² | Komórka i miejsce w cenie 26651326 15826956 3 pokoje 63,88 m² balkon komórka 7,43 m² parking w cenieNa sprzedaż mieszkanie nr F1B3 w budynku F1, położone na kameralnym osiedlu o niskiej zabudowie, w spokojnej i zielonej części Gdańska Maćkowy. Funkcjonalny, dobrze rozplanowany lokal z balk...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

702 680 PLN (11 154 zł/m2)

3
1
63 m2
2023