• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk Śródmieście

Znalezionych ofert: 246

15618737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ekskluzywny apartament na sprzedaż w sercu Gdańska 22572371 15618737 Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Nadmotławie Apartments, wybudowanej w 2022 roku. Położony nad brzegiem Motławy, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji miasta, apartament łączy nowoczesny design, wysoki s...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

990 000 PLN (22 000 zł/m2)

2
1
45 m2
2022
15889692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje | historyczna kamienica | 2 balkony | 27858989 15889692 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Gdańsk Śródmieście, ul. Sieroca4 pokoje historyczna kamienica 2 balkony centrum GdańskaATUTY NIERUCHOMOŚCI:prestiżowa lokalizac...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

975 000 PLN (12 500 zł/m2)

4
-
78 m2
1960
15847457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | Korzenna | Główne Miasto | Inwestycja 26915277 15847457 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w sercu Głównego Miasta w Gdańsku. To propozycja zarówno dla osób szukających nieruchomości inwestycyjnej, jak i dla tych, którzy marzą o własnym apartamencie wakacyjnym w wyjątkow...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

619 000 PLN (19 344 zł/m2)

2
1
32 m2
1956
15423379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupokojowe mieszkanie blisko Centrum Gdańska! 18228487 15423379 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w samym sercu Gdańska, w prestiżowej dzielnicy Śródmieście przy ul. Kowalskiej. Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej rozpoznawalnych i atrakcyjnych lokalizacji miasta, w bezpośre...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

811 000 PLN (18 860 zł/m2)

2
1
43 m2
1954
15377373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dla Ciebie | Wyspa Spichrzów | Chmielna Park 17175905 15377373 Wyłącznie w naszej ofercie prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Gdańska. Apartament znajduje się na Wyspie Spichrzów, która w ostatnich latach stała się jedną z najbardziej atrakcyjnych części m...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

689 000 PLN (19 686 zł/m2)

1
1
35 m2
2015
15858971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | Gdańsk, Łąkowa | Śródmieście 27160231 15858971 Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Scala Gdańsk Śródmieście, 70 m² + balkonNa sprzedaż wyjątkowe, eleganckie mieszkanie o powierzchni 70,48 m², położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku inwestycji Scala od Moderna Holding - w samym serc...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 519 000 PLN (21 700 zł/m2)

3
1
70 m2
2023
15756822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa apartamenty 2 pokojowe po 47m2 25278025 15756822 APARTAMENT na Świętej Barbary 11 - Gdańsk ŚródmieścieMIESZKANIE 94,83m2 podzielone na 2 niezależne mieszkania 2 pokojowe po 47m2 każde z wyjściem na taras i ogród.LOKALIZACJAMieszkanie położone jest na Św. Barbary 11 w Śródmieściu Gdańska, to wyjątko...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 750 000 PLN (18 617 zł/m2)

4
2
94 m2
2020
15762540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa apartamenty po ok. 40m2 z ogródkiem 25405915 15762540 APARTAMENT na Angielskiej Grobli 5 - Gdańsk ŚródmieścieMIESZKANIE 78,77m2 podzielone na 2 niezależne mieszkania 40m2 + 38,77m2, - każde z wyjściem na ogród.LOKALIZACJAMieszkanie położone jest na Angielskiej Grobli 5 w Śródmieściu Gdańska, to wyjątkow...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 550 000 PLN (19 872 zł/m2)

4
2
78 m2
2024
15540231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20831349 15540231 Posiadamy na sprzedaż apartament o powierzchni 46,85 m2 zlokalizowany przy ul. Toruńskiej w Gdańsku - inwestycja GÓRSKIEGO. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze i składa się z salonu z aneksem kuchenny z którego prowadzi bezpośrednie wyjście na ba...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

729 600 PLN (15 861 zł/m2)

2
1
46 m2
2011
15878722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27597336 15878722 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Apartament w samy sercu Gdańska. Mieszkanie na Wyspie Spichrzów w bezpośrednim sąsiedztwie mariny jachtowej, licznych restauracji, filharmonii czy historycznego Długiego Targu.Apartament na 6 i 7 piętrze w budynku z 2026 ro...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 990 000 PLN (24 875 zł/m2)

2
1
80 m2
2024
15605783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22310159 15605783 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż mieszkanie w zabytkowej kamienicy Dolnego Miasta Gdańska.Powierzchnia użytkowa : 68,7 m.kwMieszkanie usytuowane na 1 piętrze kamienicy z lat 20 XX wieku. Elewacja kamienic...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

709 000 PLN (10 426 zł/m2)

3
1
68 m2
1929
15478278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19457495 15478278 MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ W SERCU GDAŃSKAMieszkanie o powierzchni 36,5 m2 znajdujące się na pierwszy piętrze w ośmiopiętrowym bloku mieszkalnym. W skład mieszkania wchodzą: Salon, Sypialnia z zabudowaną szafą i wyjściem na balkon, Łazienka z wanną i na...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

595 000 PLN (16 528 zł/m2)

2
1
36 m2
1963