• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk Brzeźno

Znalezionych ofert: 50

15847547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26919768 15847547 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Nadmorskie Kamienice przy ul. Iwo Galla 15 w Gdańsku Brzeźnie - to właśnie w tej inwestycji znajduje się unikatowe, trzypokojowe mieszkanie z własnym 60-metrowym tarasem na dachu budynku.Kameralna inwestycja składająca się...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 099 000 PLN (20 736 zł/m2)

3
1
53 m2
2015
15885668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27736660 15885668 Gdańsk Brzeźno - Na sprzedaż Apartament z dwoma balkonami, tarasem na dachu, z dwoma miejscami postojowymi i pomieszczeniem gospodarczym, na prestiżowym osiedlu Nadmorski Dwór; Lokalizacja: doskonałe położenie względem innych dzielnic miasta, w sąsie...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 497 280 PLN (32 123 zł/m2)

5
2
140 m2
2013
15888996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nadmorskie 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem 70m²+ 27839784 15888996 Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie położone przy ul. Konrada Korzeniowskiego w jednej z najbardziej pożądanych nadmorskich dzielnic Gdańska - Brzeźnie.Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze kameralnej kamienicy z 1937 roku. To idealna pro...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

750 000 PLN (13 889 zł/m2)

3
-
54 m2
1937
15865311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z miejscem postojowym • 5 min od plaży 27292807 15865311 HOT OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż mieszkanie stanowiące świetną inwestycję i doskonałą bazę do własnej aranżacji. Lokal położony jest na parterze na osiedlu Brzeźno w Gdańsku. Do dyspozycji mieszkańców prywatny parking ze szlabanem. Nieru...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

414 000 PLN (15 923 zł/m2)

1
-
26 m2
1970
15864565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27269249 15864565 REZERWACJANa sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie położone w nadmorskiej dzielnicy Gdańska – Brzeźnie, zaledwie kilka minut spacerem od plaży.LOKALIZACJA:Gdańsk – Brzeźno. Jedna z najbardziej klimatycznych nadmorskich dzielnic miasta, której...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

790 000 PLN (9 186 zł/m2)

3
1
86 m2
1992
15714752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękne 2 pokoje z balkonem 450 m od plaży! 24466521 15714752 MIESZKANIE: na sprzedaż, jasne, ciepłe, ciche, rozkładowe, ustawne, wykończone, IDEALNE NA INWESTYCJĘ, 2-pokojowe (istnieje możliwość wydzielenia 3. pokoju) mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Brzeźno) o powierzchni użytkowej 50,20 m2. W jego skład wchod...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

829 000 PLN (16 580 zł/m2)

2
1
50 m2
1967
15887937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27797610 15887937 Gaudium Nieruchomości prezentuje Państwu przestronne, wykończone mieszkanie o funkcjonalnym układzie. Przestrzeń pozwala na pełną swobodę urządzenia wnętrza zgodnie z własnym gustem. Mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Hallera w Gdańsku. To doskonała...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

519 000 PLN (19 704 zł/m2)

2
-
26.34 m2
1960
15888364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka na Brzeźnie | Park Reagana 27810995 15888364 Na sprzedaż komfortowa kawalerka zlokalizowana na Brzeźnie, niedaleko parku Reagana i plaży.  Idealna propozycja dla osób, które szukają czegoś jako second home lub pod wynajem długoterminowy sezonowy. Do dyspozycji mieszkanców są miejsca parkingowe...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

550 000 PLN (22 000 zł/m2)

1
1
25 m2
1965
15852444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zamieszkaj w swoim pierwszym mieszkaniu 27033033 15852444 Funkcjonalne, bardzo słoneczne mieszkanie 2 pokojowe na parterze od strony południowo-zachodniej. Jest to idealna propozycja dla osób ceniących:- życie blisko natury i plaży- prestiżową lokalizację- wysoką jakość wykonania- świetny potencjał inwestyc...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

622 125 PLN (17 775 zł/m2)

2
1
35 m2
2026
15883831 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje nad morzem/ fitness/hala/Gdańsk Brzeźno 27679500 15883831 Oferowany jest na sprzedaż trzypokojowy apartament znajdujący się  w kameralnym budynku  inwestycji  w Gdańsku Brzeźnie,  w miejscu w o ponad stuletniej tradycji wypoczynku nad morzem, w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Gdańska,  zaledwie 1 k...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 536 701 PLN (18 972 zł/m2)

3
1
81 m2
2024
15862218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Funkcjonalne 3 pokoje dla twojej rodziny z ogródek 27222873 15862218 Funkcjonalne, bardzo słoneczne mieszkanie 3 pokojowe na parterze z ogródkiem od strony południowo-wschodniej. Jest to idealna propozycja dla osób ceniących:- życie blisko natury i plaży- prestiżową lokalizację- wysoką jakość wykonaniaW ofercie sprzed...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

975 875 PLN (17 121 zł/m2)

4
1
57 m2
2028
15849973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zamieszkaj w swoim pierwszym mieszkaniu 26984166 15849973 Funkcjonalne, bardzo słoneczne mieszkanie 2 pokojowe na parterze od strony południowo-zachodniej. Jest to idealna propozycja dla osób ceniących:- życie blisko natury i plaży- prestiżową lokalizację- wysoką jakość wykonania- świetny potencjał inwestyc...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

659 940 PLN (17 367 zł/m2)

2
1
38 m2
2026