• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk Chełm

Znalezionych ofert: 49

15885227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27720990 15885227 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnymGdańsk Chełm ul. Szpora nowsze budownictwo po kompleksowym remoncieNa sprzedaż starannie wykończone mieszkanie położone przy ul. Szpora w Gdańsku, w budynku oddanym do użytkowania...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

749 000 PLN (14 686 zł/m2)

2
-
51 m2
2008
15872988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27509654 15872988 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż przestronne mieszkanie 66 m² z balkonem i piwnicąGdańsk Chełm 3 pokoje 4 piętro winda świetna lokalizacjaNa sprzedaż funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie o pow...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

799 000 PLN (12 106 zł/m2)

3
-
66 m2
1985
15714716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24466203 15714716 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 miejscami w hali garażowej Gdańsk ChełmOpis ofertyNa sprzedaż komfortowe, przestronne i nowocześnie wykończone mieszkanie, idealne dl...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 400 000 PLN (15 909 zł/m2)

3
-
88 m2
2023
15845605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 2 pok po remoncie świetnie skomunikowane 26864100 15845605 SŁONECZNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z DUŻYM BALKONEM !Gotowe do zamieszkania - doskonale skomunikowanie - blisko centrum!MIESZKANIE: Na sprzedaż jasne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z dużym 7-metrowym balkonem położone na gdańskim Chełmie. Nieruchomość...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

599 000 PLN (17 114 zł/m2)

2
1
35 m2
1985
15803439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2-poziomowe, 110,8m2, Gdańsk-Chełm 26295273 15803439 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 110,78 m2, dwu-poziomowe, III piętro, 4 pokoje, po odświeżeniu, położone Gdańsk - Chełm ok. 4,5 km od centrum Gdańska.Powierzchnia całkowita ok. 140m2, bez windy.Nieruchomość o funkcjonalnym układzie, ...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 380 000 PLN (9 857 zł/m2)

4
1
140 m2
2005
15875068 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje Gdańsk Orunia 27525488 15875068 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTYMieszkanie 3 pokojowe gotowe do zamieszkaniaBardzo słoneczne i przytulneDoskonała lokalizacjaLOKALIZACJA Mieszkanie znajduje ...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

799 000 PLN (12 683 zł/m2)

3
-
63 m2
2009
15864048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje Gdańsk- Chełm 27263026 15864048 Przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w spokojnej idobrze skomunikowanej dzielnicy Gdańsk Chełm.Linie tramwajowe do centrum miasta, liczne połączenia autobusowe oraz ścieżki rowerowe.Lokal o dwustronnej ekspozycji (wschód-zachód) je...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

630 000 PLN (12 353 zł/m2)

2
1
51 m2
2005
15384520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękne mieszkanie w świetnej lokalizacji! 17344202 15384520 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w Borkowie przy ul. Współczesnej, na osiedlu Nowy Horyzont. Nieruchomość o powierzchni 53,64 m² stanowi bardzo dobrą propozycję dla trzyosobowej rodziny lub osób poszukujących funk...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

695 000 PLN (13 113 zł/m2)

3
1
53 m2
2012
15894313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka świetna komunikacja koło pętli tram 27940094 15894313 NA SPRZEDAŻ PRZESTRONNA, WYKOŃCZONA, WYPOSAŻONA KAWALERKA Z BALKONEM ORAZ MIEJSCEM!- możliwość wydzielenia 2 pokoju -MIESZKANIE:Słoneczna, położona na 1 piętrze, ustawna kawalerka o powierzchni 33,10 m2. W skład mieszkania wchodzi: - Przestronny sal...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

469 000 PLN (14 212 zł/m2)

1
1
33 m2
2002
15894246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje, blisko tramwaju, wyposażone, od zaraz 27935641 15894246 !!!  HOT OFERTA! TYLKO W PEPPER HOUSE !!!!Słoneczne mieszkanie z dużym balkonem. Gotowe do zamieszkania!W pełni wyposażone, kuchnia na wymiar, ogrzewanie podłogowe w łazience. W pobliżu pętla tramwajowa. W planach budowa PKM co zwiększy atrakcyjność ...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

599 000 PLN (11 980 zł/m2)

2
-
50 m2
2012
15877139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
złoty adres| 3 pokoje z balkonem| pasaż chełmski 27562456 15877139 Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o układzie 3 pokoi, położone na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku-  idealne połączenie komfortu i prywatności. Codzienne zakupy, szybka kawa, usługi czy spontaniczne wyjście- tutaj nie tracisz czasu na dojazdy. Wsz...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

720 000 PLN (11 429 zł/m2)

3
1
63 m2
1987
15891096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
1 piętro! 3 pokoje z loggią i widokiem na zieleń 27886288 15891096 Słoneczne mieszkanie z widokiem na zieleń!  Chełm, ul. Marcina Dragana- 400m do tramwaju!*BEZ PROWIZJI* Nieruchomość idealnie nadaje się do zamieszkania dla rodziny, pary, na wynajem oraz jako lokata kapitału! Trzy niezależne pokoje gwarantują comies...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

719 000 PLN (13 827 zł/m2)

3
1
52 m2
1987